&#13
&#13

Don Wolf

&#13
&#13
&#13
&#13
&#13

Zrób to najlepiej emerytowany prezydent Don Wolf został pośmiertnie wprowadzony do klasy inauguracyjnej Massive Brothers Huge Sisters of The us (BBBSA) Alumni Corridor of Fame podczas dorocznej konferencji organizacji. Don służył jako Massive i był współzałożycielem oddziału BBBSA w Northeast Indiana i prezesem krajowego zarządu BBBSA. Żona Dona, Ginny, odebrała nagrodę dla rodziny podczas ceremonii wprowadzającej, która odbyła się w Indianapolis. Don prowadził firmę Do it Ideal, która w latach 1967-1992 nazywała się wówczas hurtownią sprzętu, Inc.

BBBSA to największa i najbardziej doświadczona organizacja mentoringu młodzieży w Stany Zjednoczone, pracuję do tworzyć i wspierać indywidualne relacje mentorskie, które rozpalają moc i obietnicę młodości.

BBBSA Alumni Corridor of Fame honoruje byłych Bigs and Littles, którzy bronili potęgi mentoringu w ciągu 116-letniej historii organizacji. BBBSA docenia tych liderów, których poświęcenie i osiągnięcia znacznie poszerzyły jej misję inspirowania młodych ludzi do pasji i umożliwiania im osiągania sukcesów w życiu i karierze.

„Jesteśmy zaszczyceni mogąc uczcić tych byłych Bigs and Littles jako pierwszą klasę osób wprowadzonych do naszej Galerii Sław Absolwentów i rozpoznać ich osobiste podróże, gdy patrzą wstecz na swoje doświadczenia mentorskie i zastanawiają się, jak wpłynęło to na to, gdzie są dzisiaj. ” mówi Artis Stevens, prezes i dyrektor generalny Major Brothers Significant Sisters of America. „Spośród szacowanych 20 milionów absolwentów Massive and Littles, osoby te wiedzą z pierwszej ręki, jaki wpływ na całe życie może mieć mentoring i są prawdziwymi orędownikami naszej wizji, aby wyposażyć każde dziecko w prepare na przyszłość, a także mentorem, którego wpływ może trwać całe życie”.

&#13
&#13
&#13

&#13
&#13
&#13

&#13

Sprawdź też

&#13

&#13
&#13

&#13
Majowa inflacja&#13

Amerykańskie Biuro Statystyki Pracy opublikowało indeks cen konsumpcyjnych dla wszystkich konsumentów miejskich…

&#13