Jeśli jesteś tu nowy, stosuję zasadę Kupuj z wyprzedzeniem — co oznacza, że ​​to, co kupujemy każdego tygodnia, często jest przeznaczone na przyszłe tygodnie. Każdego tygodnia zaopatrujemy się w najlepsze oferty i przeceny, a to oznacza, że ​​mamy do dyspozycji różne pozycje z poprzednich zakupów, z których możemy planować menu.

Wraz ze wzrostem cen artykułów spożywczych, zdecydowałem się zwiększyć nasz budżet spożywczy do 100 dolarów tygodniowo, ponieważ nie miałem wystarczająco dużo miejsca, żeby zaopatrzyć się tak, jak bym chciał. Ta kwota nadal będzie dla mnie wyzwaniem do kreatywności, a jednocześnie da mi wystarczająco dużo miejsca na zaopatrzenie i kontynuowanie praktyki Kupuj z wyprzedzeniem.

Oprócz praktykowania zasady Kupuj z wyprzedzeniem, odwracam plan posiłków. Oznacza to, że planuję w oparciu o to, co mamy pod ręką, a także o dobre wyprzedaże/przeceny, które znalazłem w sklepach. (Przeczytaj więcej o odwrotnym planowaniu posiłków tutaj.)

Śledź mnie na instagramowych historiach na filmy w czasie rzeczywistym o tym, co kupuję, jeśli nie chcesz czekać, aż napiszę publish na blogu!

Trochę się spóźnię z opublikowaniem tego — ponieważ kupiłem to wszystko w zeszły piątek! — ale hej, lepiej późno niż wcale, prawda?!

Uwielbiamy dostawać świeże jajka i mleko! Jestem bardzo podekscytowany, że w końcu znalazłem dobre źródła dla nich! W tym tygodniu kupiliśmy dwa tuziny jajek od naszych znajomych, którzy mają kurczaki (5 USD/tuzin) + poszliśmy do lokalnej farmy po mleko (5 USD/galon), a oni też mieli świeże jaja za 3 USD (!!!) i mielona kiełbasa z lokalnej farmy za 3 dolary za funt.

W firmie Kroger mój największy wynik to 11 paczek nieutwardzonej szynki przecenione do 1 dolara za opakowanie (zwykle 4,69 dolara!). Umieściłem je w zamrażarce, aby użyć do kanapek, domowych gorących kieszeni i nie tylko!

Mieli też jagody za 2,99 dolara, sok pomarańczowy za 1,29 dolara za pół galona i 32-uncjowe bloki sera za 5,99 dolara.

Duże słoiki galaretki zostały przecenione na 1 dolara za sztukę, a płatki za 1,99 dolara.

Łącznie za wszystkie te artykuły spożywcze od Krogera + przyjaciół + lokalną farmę wyniosło około 98 USD.

Oto, co jedliśmy

Śniadania —Płatki, jajecznica, płatki owsiane, pieczone płatki owsiane

Obiady (starsze dzieci jedzą lunch w szkole) — jajka sadzone, jogurt, tosty, jajka na twardo, owoce, resztki, sałatka w workach, papryka, ser

Przekąski — Owoce, Sery, Czekoladowe Mleko, Bananowe Kawałki Czekoladowe, Gorące Kakao

Obiady

Niedziela: Lunch piknikowy (kanapki z szynką i PB), Naleśniki na obiad

Poniedziałek: Niechlujne Joes, Ogórki, Sałatka, Owoce

Wtorek: mrożona pizza

Środa: Kurczak Brokuł Ryż, Bułki, Sałatka Owocowa

Czwartek: Burrito fasolowo-serowe z kurczakiem, owoce

Piątek: Domowa pizza z kurczakiem z grilla, owoce

Sobota: Kolacja poza domem

Leave a Reply