Cześć wszystkim! Wiesz, że uwielbiam uczyć Cię nowych miejsc do pobytu i odkrywania, więc dzisiaj zagłębiamy się w to, co powinieneś wiedzieć o Burlington w stanie Vermont.

To północno-zachodnie miasto w stanie Eco-friendly Mountain jest ogłaszane jako liberalne miasto sztuki i kultury, całoroczne ucieczka z kwitnącym przemysłem turystycznym i naturalnym urokiem Nowej Anglii.

Jeśli rozważasz Domy Burlington na sprzedaż, warto zapoznać się ze wszystkim, z czego słynie miasto i co ma do zaoferowania. Oto rzeczy do zrobienia w Burlington, VT.

Doskonała opieka zdrowotna

Społeczność Burlington jest szczególnie zdrowa. Może to być częściowo zasługą całorocznej aktywności na świeżym powietrzu, która sprawia, że ​​ludzie się poruszają, ale mocny fundament wysokiej jakości opieki zdrowotnej jest kolejnym mocnym argumentem na rzecz zdrowia mieszkańców.

University of Vermont ma centrum medyczne z jedynym stanowym centrum urazowym poziomu 1. Jest tam ponad 1000 aktywnych prób badawczych, w 2017 roku uniwersytecka uczelnia medyczna uplasowała się na 10 miejscuten w kraju za swój software.

Burlington

Bycie inteligentnym miejscem

Pięćdziesiąt jeden procent ludności miasta ma stopień licencjata lub wyższy, ponad dwukrotnie więcej niż w kraju.

Burlington jest domem nie tylko UVM, ale także Champlain University. W promieniu 100 mil od miasta znajduje się prawie 30 uczelni.

Rynek rolny

Na tym rynku jest prawie 90 sprzedawców, którzy mierzą się z zimowymi miesiącami, przenosząc się do pomieszczeń. Założony w 1980 roku targ prezentuje lokalnych rolników i rzemieślników, a także przez cały rok organizuje imprezy dla społeczności.

Frywolność czterech sezonów

Jest coś, co sprawi, że będziesz zajęty bez względu na porę roku w Burlington. Wiosną szlaki piesze są pokryte zielenią, podczas ciepłych miesięcy letnich pierwszeństwo mają rowery i wędkarstwo, jesienią oszałamiające liście przyciągają wielu „podglądaczy liści”, a zima jest idealna dla tych, którzy lubią pokonywać stoki.

Burlington

Ben & Jerry’s

Możesz podziękować Burlington za ulubione słodycze, takie jak Cherry Garcia i 50 %-Baked. Firma produkująca lody rozpoczęła się tutaj w 1978 roku.

Udaj się do sklepu na Church Street Marketplace na kufel lub dwa.

Nadmorski klimat

Burlington jest daleko od morza, ale blisko masy wody.

Znajduje się wzdłuż jeziora Champlain, 13ten-największe jezioro w kraju. Na nabrzeżu znajduje się wiele restauracji, parków i plaż.

The Spirit of Ethan Allen oferuje codzienne rejsy na brunch, kolację i wszystko pomiędzy.

Nawałnica festiwali

Podobnie jak w przypadku zajęć na świeżym powietrzu, Burlington ma całoroczne możliwości w postaci festiwali.

Luty przynosi Zimowy Karnawał, czerwiec Uncover Jazz Pageant. W środku lata odbywa się Festiwal Piwowarów, a jesienią – Festiwal Smoczych Łodzi.

Burlington

Głęboka scena kulinarna

Scena restauracyjna Burlington jest fantastyczna i obejmuje szeroki zakres smaków.

Skinny Pancake serwuje słodkie i słone naleśniki, Leunig’s Bistro oferuje francuskie dania, a najlepsze dania z farmy można znaleźć w Foodstuff Trucku Farmers and Foragers.

Wolne myslenie

Burlington, podobnie jak stan Vermont jako całość, a także większość Nowej Anglii, jest miastem o liberalnym nastawieniu.

Ci, którzy mają otwarte umysły, poczują się tutaj jak w domu! Odwiedź Burlington, VT!