Dziękuje Nordstrom oraz ShopStyle Collective za sponsorowanie tego posta

Sukienka: Kika Vargas (kup więcej tutaj) // Buty: Schutz

To ta pora roku – Rocznica Nordstroma wyprzedaż jest tutaj! Dzisiaj jest pierwszy dzień wyprzedaży otwarte dla publiczności więc dzielę się moimi dziesięcioma ulubionymi znaleziskami. W tym roku uwielbiam wybór urody i podstaw – aby zobaczyć, jak przewijają się wszystkie moje wybory! Wszystkie ceny wzrosną 1 sierpnia, więc kup teraz, aby zaoszczędzić. Niektóre przedmioty rocznicowe są już wyprzedane, ale sprawdź ponownie, ponieważ niektóre przedmioty wracają do magazynu podczas wyprzedaży. Jak zawsze Nordstrom oferuje bezpłatną wysyłkę i zwroty, aby zakupy były bardzo łatwe!


wyprzedaż rocznicowa nordstrom

BLUSZCZOWY PŁASZCZ Z SZALOWYM KOŁNIERZEM

Wyprzedaż zawsze ma wiele jesiennych znalezisk i ten płaszcz jest jednym z moich ulubionych! Myślę, że kupiłem i Avec Les Filles sztukę co roku w wyprzedaży!? Jestem też oczarowany ten piękny różowy lakier nawierzchniowy oraz ten przycięty płaszcz w paski.


ZESTAW MAGICZNY KREM

Charlotte Tilbury Magic Cream jest jednym z moich pięciu najlepszych produktów kosmetycznych, które muszę mieć. Używam go od lat i zawsze zaopatruję się podczas wyprzedaży. Więcej o mojej rutynie kosmetycznej możesz przeczytać tutaj.


ZAOKRĄGLONY T-SHIRT Z DEKOLTEM W SEREK

Mówiłem tutaj o mojej miłości do tej podstawowej koszulki. posiadam to w trzy kolory i znajdź krój, wagę i miarkę, aby być idealną letnią koszulką.


NIEZBĘDNY ZESTAW PĘDZLI

Nsale to idealny czas na wymianę narzędzi kosmetycznych. Rozpaczliwie potrzebuję nowego zestawu pędzli i właśnie zamówiłem te.


PŁASZCZ GRANATOWY

Um, czy to jest *najbardziej* doskonały? granatowy płaszcz albo co?! Jest to idealny odcień granatu, ma taki uroczy, kobiecy krój i kosztuje mniej niż 150 USD. Biegnij, nie chodź.


KOLCZYKI KOŁA Z 14K ZŁOTA

Kiedy nie noszę pary wyrazistych kolczyków, odkryłam, że sięgam po prostsze, dyskretne złote obręcze. Myślałem o zainwestowaniu w bardziej podwyższoną, codzienną parę i te wpadły mi w oko.


wyprzedaż rocznicowa nordstrom

BIAŁE SNEAKERSY NA PLATFORMIE

Uwielbiam proste tenisówki i te idealnie sparowałby się z twoim ulubiona para dżinsów lub prosta letnia sukienka.


KASZMIROWA MGŁA TRIO

TAK wielu innych influencerów zachwycało się ten produkt więc może nadszedł czas, abym zaryzykował i spróbował!


DWUSTRONNA MARYNARKA Z TWEEDU

Marynarki Nsale w tym roku to SO. DOBRY. Ten jest moim ulubionym, ale też kocham ten oraz ten.


SLIM PODŚWIETLANE LUSTERKO

Moje ulubione podświetlane lustro na rynku jest objęty wyprzedażą! Idealny do podróżowania!

wyprzedaż rocznicowa nordstrom