Rachel Martino ubrana w Łuk Bardota

Jillian Magenheim w Kolczyki z Prowansji

Brittany Leigh Ball i Courtney Halverson w koszulce Łuk Bardota

Leanne Ansar nosząca Kolczyki d’Orsay

Samantha Angelilli w Łuk Bardota

Brittany Leigh Ball i Courtney Halverson w koszulce Łuk Bardota

Samantha Varvel nosząca Kolczyki d’Orsay

Carly Cardellino ma na sobie Kolczyki d’Orsay

Minęły dwa tygodnie od premiery mojej limitowanej kolekcji akcesoriów z Jennifer Behr i czuję, że dopiero zaczynam przetwarzać ilość wdzięczności, jaką mam za każdą poruszającą część tego procesu, która sprawiła, że ​​odniósł tak ogromny sukces, w tym TY!

Minęły zaledwie dwa tygodnie i oficjalnie wyprzedaliśmy wybrane modele, Obracać się wybrał limitowaną edycję i RÓWNIEŻ wyprzedane. Ilość udostępnień od znajomych i obserwatorów w celu wsparcia tej kolekcji była przytłaczająca! Na domiar złego zasięg od Moda do Forbes oraz Magazyn Miasto i Wieś to wisienka na najbardziej wyjątkowym projekcie i współpracy, nad którą dotychczas pracowałem!

Dzień premiery świętowaliśmy lunchem w Fig & Olive w dzielnicy Meatpacking. Akcesoria i biżuteria były wystawione obok tego wyszukanego różowego wózka – to był poważny moment, kiedy zobaczyłem moje logo obok wysadzonego na wózku Jennifer! Instalacja kwiatowa była pięknym hołdem dla inspiracji projektowej kwiatami i ogrodami. Kilka moich ulubionych pań pojawiło się, aby wesprzeć noszenie ubrań z kolekcji, to był moment, w którym wydawało się to takie prawdziwe! Widok moich przyjaciół ubranych w ubrania, które zaprojektowałem, oznaczał dla mnie cały świat.

Muszę przyznać, że tydzień przed premierą byłem totalnym emocjonalnym rollercoasterem. Ponieważ była to moja pierwsza współpraca projektowa, naprawdę nie wiedziałem, jak wszystko zostanie odebrane. Jennifer powierzyła mi tyle kreatywnego kierunku, że nerwy były prawdziwe! Dzień po premierze spędziłem w samochodzie całkowitą chwilę po przeczytaniu e-maila z informacją, że 2 z 8 stylów już się wyprzedały – powódź łez szczęścia spływała mi po twarzy.

Myślę, że to była tylko emocja świadomości, jak bardzo włożyłem się w ten projekt, a następnie dowiedzenia się, jak dobrze został on przyjęty. Słowa nie mogą wyrazić wdzięczności, jaką czuję dla wszystkich, którzy sprawili, że ta współpraca była tym, czym była! Wszystkim, którzy kupili, opublikowali, udostępnili, z całego serca DZIĘKUJĘ!

Cieszę się, że mogę się podzielić tym, że obecnie pracujemy nad uzupełnieniem zapasów, aby więcej z was mogło je zdobyć!