Współpraca Camili Mendes z Loops nie wymaga myślenia

Jeśli chodzi o inne niezbędne produkty do pielęgnacji skóry, Mendes opiera się na kilku niezawodnych zszywkach. Lubi probiotyczny środek czyszczący Eminence Apparent Pores and skin i nawilżającą mgiełkę Stone Crop, płatki KD Skincare KD Wipe Away the Working day Acne Procedure Pads, Tatcha Drinking water Product i Weightless Security SPF Renee Rouleau. Och, i ona nigdy nie wyjdzie z domu bez Korektora Luminous Silk od Armaniego. „Jestem przywiązana do tego produktu”, mówi ze śmiechem.

Kiedy pytam Mendes, czy jest osobą perfumiarską, dostaję głośne „o mój boże, tak.” Jej wybrany zapach? Armani My Way, którą zaklina się w górę iw dół, że kocha, niezależnie od tego, czy jest ambasadorką marki Armani. Wyobrażam sobie, że siedzenie obok Mendesa jest podobne do bycia owiniętym w mgiełkę bergamotki, białych kwiatów, wanilii i cedru, a aktorka nie miałaby tego w żaden inny sposób. „Mam obsesję na punkcie posiadania charakterystycznego zapachu” – mówi. „Uważam, że to atrakcyjne, kiedy ludzie mają charakterystyczny zapach. Myślę, że jest tak gorąco, kiedy czujesz zapach kogoś w pokoju i wiesz dokładnie, kto to jest.

Nie trzeba dodawać, że nie zmienia swoich zapachów, a tego rodzaju stanowcza postawa wpływa na jej życie. Mendes uważa, że ​​kontakt ze sobą ma ogromne znaczenie, zarówno z perspektywy pielęgnacji skóry, jak i zdrowia psychicznego. „Kiedy czuję się zestresowany i przytłoczony, rozwiązaniem dla mnie jest: [figuring] dowiedzieć się, z czym się dzieje [myself],” ona mówi. „Dojdź do źródła problemu i skonfrontuj wszystkie te rzeczy i wydobądź je na powierzchnię. Rozmawiaj ze sobą. Nie lubię niczego, co jest nakazowe. Czuję, że jako ludzie ciągle się zmieniamy. I musimy ciągle ponownie oceniać, co powinniśmy robić”.

Jeśli chodzi o pielęgnację skóry, czuje, że obowiązują te very same zasady. Mendes nie wierzy w zastoje w pielęgnacji skóry. Ponieważ jej skóra ma wzloty i upadki, lubi ulepszać swoje metody. Chociaż jej rutyna może się zmienić wraz z jej skórą, możesz postawić na jedno: Mendes zawsze znajdzie najlepsze rozwiązanie.

Leave a Reply