Wskazówki dotyczące stylizacji włosów, aby utrzymać loki

Wskazówki dotyczące stylizacji włosów, aby loki pozostały, Barbies Beauty Bits

Wskazówki dotyczące stylizacji włosów, aby loki pozostały z kawałkami piękności Barbie i automatyczną automatyczną lokówką do włosów PRIZM Bloom

Nie ma nic gorszego niż loki, które nie pozostają na swoim miejscu po spędzeniu całego dnia na kręceniu włosów, a gdy tylko wyjdziesz za drzwi, BAM, twoje loki zwiędły lub przeszły w tryb puszenia.

Jeśli to opisuje twoje wrażenia z curlingu, dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień. Gdy Barbie’s Attractiveness Bits dzieli się wskazówkami dotyczącymi stylizacji włosów, aby Twoje loki były sprężyste i idealne na dłużej.

Zainwestuj w dobre narzędzia kosmetyczne do włosów
Jeśli używałeś lokówki na swoich włosach i zastanawiasz się, dlaczego to nie działa, może to być spowodowane tym, że musisz ulepszyć swoje urządzenie kosmetyczne.

Podczas gdy wysokiej jakości lokówki będzie droższy, uzyskasz ładniejsze loki. Dodatkowo, te żelazka mają tendencję do dłuższej żywotności niż tańsze, więc będziesz mieć zdrowsze włosy na dłużej.

Kupując narzędzia kosmetyczne, wybierz te, które zawierają mniej szkodliwe produkty, takie jak ceramiczne pręty/beczki z turmalinu z elektro-optycznymi powłokami kamienia, aby zrównoważyć jony włosów i sprawić, że będą bardziej lśniące. Neutralizuje również elektryczność statyczną i długo utrzymuje nawilżenie włosów.

Bezproblemowe loki z automatycznym zwijaniem
Automatyczna lokówka jest spełnieniem Twoich marzeń, jak Automatyczna automatyczna lokówka do włosów PRIZM Bloom Anti-Scaldale co to jest do cholery?

Automatyczne lokówki, znane również jako wirujące lokówki, robią dokładnie to, jak brzmią. Dzięki temu urządzeniu do włosów nie potrzebujesz żadnych umiejętności, aby uzyskać loki przypominające salon, które utrzymują się przez cały dzień. Obraca się, aby zwijać włosy, przyspiesza kręcenie i oszczędza Ci dodatkowego treningu ramion.

Wystarczy nacisnąć przycisk i przytrzymać go przez kilka sekund, aby z niego skorzystać. Włosy są wciągane do komory loków, podgrzewane i ustawiane w czasie, aby za każdym razem tworzyć idealne loki i fale!

Dodatkowo większość z nich będzie emitować sygnał dźwiękowy, aby wskazać, że kręcenie zostało zakończone! I altówka, cudowne loki!

Jak chronić włosy przed uszkodzeniem cieplnym, Barbies Beauty Bits

Na co zwrócić uwagę przy zakupie automatycznej lokówki
Pomijając rozmiar lufy i z czego jest zrobiona. Chcesz spojrzeć na component grzejny lokówki, aby uniknąć uszkodzenia włosów i skóry głowy.

Chroń swoje włosy przed uszkodzeniem cieplnym
Najgorsze jest uszkodzenie cieplne, ale Prizm minimalizuje to ryzyko, gdy używasz swojej obracającej się lokówki. Oprócz ceramicznego cylindra z ogrzewaniem podczerwonym, który pomaga chronić zdrowie włosów podczas stylizacji. Rozbija również cząsteczki wody we włosach, aby pomóc w nawilżeniu pasm.

A gdyby tego było mało, oferuje górną osłonę chroniącą przed poparzeniem pręta grzejnego. Dzięki temu nie musisz już martwić się spaleniem skóry głowy, palców lub, co gorsza, twarzy podczas kręcenia włosów.

Temperatury do trzymania loków, upiększających kawałków Barbie

Poszukaj urządzenia, które oferuje różne opcje temperatur
4 ustawienia temperatury (330°F, 370°F, 410°F, 450°F) które można łatwo dostosować, tworząc spersonalizowane wrażenia stylizacyjne bez powodowania niepotrzebnych uszkodzeń termicznych.

Jak kręcić włosy za pomocą automatycznej lokówki PRIZM Bloom?
Do tej pory powinieneś lepiej zrozumieć jak działają automatyczne lokówki. Jeśli chcesz uzyskać więcej wskazówek na temat korzystania z jednego z nich, Barbie’s Natural beauty Bits jest dla Ciebie.

Zabierz obrotową lokówkę Prizm Bloom na wirowanie, wykonując następujące czynności.

produkty do utrwalania loków w prostych włosach, kawałków upiększających Barbie

Chroń swoje włosy
Aby utrzymać loki, musisz zadbać o zdrowe włosy. Aby twoje włosy utrzymywały loki, muszą mieć odpowiednią ilość wilgoci i tekstury. Chociaż istnieje mnóstwo fantastycznych produktów chroniących przed wysoką temperaturą, musisz również stosować kurację do włosów raz w miesiącu.

Coś jak Nawilżająca kuracja do włosów z kwasem hialuronowym pomaga nawilżyć, zmniejszyć puszenie się, wyeliminować łamliwość i poprawić połysk, jednocześnie pomagając chronić wszystkie rodzaje włosów przed wpływem zanieczyszczenia środowiska.

Nie zwij się zaraz po umyciu włosów
O ile zniszczone, suche włosy utrudniają utrzymanie loków, o tyle posiadanie zbyt zdrowych włosów może dać 10 sam efekt. Dlatego najlepszy czas na loki to włosy dwudniowe. Twoje włosy mogą być zbyt miękkie i śliskie, aby je ułożyć, a loki, jeśli zrobisz to zaraz po umyciu, szybko stracą kształt, zwłaszcza jeśli masz włosy cienkie lub proste do kości.

Po odczekaniu kilku dni naturalne olejki na twoich włosach gromadzą się, zapewniając lepsze utrwalenie loków.

Suchy szampon to doskonała opcja, jeśli martwisz się nagromadzeniem się sebum, a jeśli musisz umyć włosy, koniecznie nałóż potem spray teksturujący.

Użyj sprayu teksturującego, aby utrzymać loki
Alternatywą dla lakieru do włosów jest spray teksturujący. W ten sposób Twoje loki pozostaną na swoim miejscu, nie będą obciążone i nie stracą sprężystości. Może być stosowany przed i po.

Dodatkowo dodaje objętości i usuwa olejki z włosów jak suchy szampon.

Kierunek loku
Istnieje wiele różnych sposobów na kręcenie włosów, a ja wolę kręcić włosy w różnych kierunkach, aby uzyskać bardziej naturalny wygląd. A dzięki automatycznej lokówce PRIZM Bloom możesz zrobić to samo, co zapewnia użytkownikom dwa kierunki wirowania. (zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara).

  • Pod kątem 90 ° włóż pasmo włosów około 3/4″ do 1″ do otworu komory loków.
  • Zwiń włosy, przytrzymując przycisk w pożądanym kierunku. Pasmo włosów automatycznie zwinie się do komory wokół lokówki.
  • Gdy pasmo włosów znajdzie się całkowicie w komorze, zwolnij przycisk. Przestanie się obracać.
  • Gdy czas zwijania osiągnie 7 sekund, usłyszysz kilka sygnałów dźwiękowych.
  • Po delikatnym usunięciu narzędzia z włosów przejdź do następnego kroku.
_wskazówki, aby Twoje-loki mogły trwać dłużej

Schłodź swoje loki
Zawsze mówię curl z ciepłem i ustawiam z chłodem. Ponieważ umożliwienie ostygnięcia loków również pomoże je utrzymać.
Możesz to zrobić na kilka sposobów.

Używając klipsa lub szpilki do bobu, przypnij loki na miejscu. Włosy zmieniają kształt po podgrzaniu lokówką, a przycinanie utrzymuje kształt loków nawet po ostygnięciu.

Suszarka z ustawieniem chłodnego powietrza, np. Profesjonalna szybka suszarka do włosów IG INGLAM, jest niezbędny do ułożenia włosów i uszczelnienia ich łusek. Po skręceniu i przycięciu włosów odwróć suszarkę do ostygnięcia i trzymaj ją z dala od głowy to najszybszy sposób, aby ustawić swój styl.

Wskazówki dotyczące utrzymywania loków przez kilka dni
Wszystkie te wskazówki pomogą utrzymać loki w ciągu dnia, ale sprężyste loki są znacznie trudniejsze po spaniu na nich przez całą noc.

Oto kilka wskazówek, jeśli chcesz, aby Twoje loki pozostały sprężyste przez całą noc.

  • Użyj gumki, aby luźno przymocować ją do czubka głowy, aby uzyskać długie włosy. Dzięki temu unikniesz spłaszczania loków podczas snu.
  • Wolę coś z dużymi pazurami, aby uniknąć zespołu wgnieceń, takie jak klips do jogi. Możesz wygodnie spać w tym klipsie, ponieważ nie będzie on wychylał głowy podczas leżenia. Dodatkowo zapobiega puszeniu i ocieraniu się włosów.
  • Utrzymuj kręcone włosy gładkie, używając satynowej poszewki na poduszkę.
  • Prawidłowy sen dzięki poduszce przeciwstarzeniowej

Więc masz to, piękności. Moje najlepsze porady dotyczące stylizacji włosów, aby utrzymać loki przy użyciu automatycznej lokówki PRIZM Bloom.

Więc na co czekasz? Zdobądź jeden dla siebie lub nawet przyjaciela zakupy na Amazon! Tak, łatwo i wygodnie. Po prostu kliknij tutaj, aby uzyskać trwałe loki wyglądające jak w salonie!

Leave a Reply