Wodne, świeże róże do policzków Chanel (x5)
Wodne, świeże róże do policzków Chanel (x5)

Wodno-świeży róż do policzków Chanel to nowa płynna formuła różu, która dostępna jest w sześciu odcieniach! Był jeden odcień (jasnoróżowy), który był już wyprzedany, kiedy dokonałem zakupu, więc mam tylko pięć z sześciu wybranych. W praktyce nakładały się na moją skórę o wiele lepiej, niż wskazywałyby na to początkowe próbki. Polecam napompować niewielką ilość (najmniejszą, jaką możesz zrobić) na grzbiet dłoni lub metalową szpatułkę, a następnie użyć pędzla, aby zamieszać i wymieszać. Palce nie mieszały dobrze wody i pigmentu!

Zauważyłem też, że wyglądały bardzo podobnie – tak samo nałożone w odniesieniu do koloru i odcienia, kiedy je wypróbowałem, więc po prostu otrzymywałem taki, który najlepiej prezentowałby się na jednym odcieniu skóry, ponieważ są dość przezroczyste.

8 komentarzy. Dołącz do konwoju!

Kochasz nasze treści? Wesprzyj nas, udostępniając to!

Zapisano w:
Zajawka Chanel

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci dokonać lepszych zakupów kosmetycznych, które będziesz cieszyć się i kochać! Zalecamy zarejestrowanie się, aby skorzystać ze spersonalizowanych funkcji, takich jak śledzenie posiadanych produktów, przeglądanie duplikatów, które już masz i nie tylko!

Oto kilka przydatnych zasobów:

Porównaj dowolne dwa

Ciekawe, jak porównują się dwa odcienie? Wpisz odcienie poniżej, aby uzyskać natychmiastowe próbki obok siebie!