Broken Top Candles

Złamane Top Świece

Och, jak ja uwielbiam rozkoszować się cudownie pachnącą, całkowicie naturalną świecą. Złamany Best Świeca Co., z siedzibą w Bend, OR, produkuje ręcznie nalewane świece w centrach handlowych z czysto palącym się woskiem sojowym – odnawialnym źródłem, które jest lepsze dla środowiska, lepsze dla jakości powietrza, zapewnia dłuższy czas palenia i daje mocną bazę dla zapachów . Te świece są również bezglutenowe, wolne od okrucieństwa i wegańskie!

Złamane Top Świeczki Miodowe Horchata

Broken Leading łaskawie wysłał mi te następujące zapachy do wypróbowania i muszę powiedzieć, że moje otwory na nos są szczęśliwe!

  • Góra Bachelor – 10 zapach to połączenie odważnych nut, takich jak kardamon, goździk i śliwka, pokrytych bursztynem, aby stworzyć gładki, neutralny pod względem płci zapach idealny dla niego. Dla mnie pachnie jak bez koszuli, rozwalony przystojniak, który nadchodzi, by przytulić się do wielkiego starego niedźwiedzia!
  • Miód Horchata – 10 zapach jest tak deserowy, słodki i wegański, pomimo miodu w nazwie – to nie jest *rzeczywisty* miód. Nuty smakowitej wanilii i cynamonu mieszają się razem, aby naśladować pyszny napój horchata. To idealna słodka uczta dla każdego domu! Miodowa Horchata jest obecnie w trakcie nagrywania, gdy piszę 10 post.
  • Surfowanie z solą morską – Ten świeży i letni, lekki i przewiewny zapach tworzy nastrój, który przeniesie Cię gdzie indziej na idealną ucieczkę. Wyróżnia się nutami jaśminu, słodkiej śmietany i odrobiną drewna z korzeni. To piękny, przewiewny i beztroski zapach na plażę, absolutnie go uwielbiam!

Te świece sojowe są dostępne w słoikach o pojemności 4 uncji i 9 uncji, które kosztują od 15 do 26 USD. Ich zapachy są długotrwałe, niesamowicie pachną i wypełniają całe pomieszczenie godzinami!

O Sunny (Profil Sunny)

Wieloletnia weganka, hardkorowa, współczująca ćpuna od urody, poważna miłośniczka ciast i miłośniczka wszystkiego, co miękkie i błyszczące! Jeśli jest coś szczególnego, co chciałbyś, żebym zrecenzował, napisz do mnie na [email protected]. Możesz mnie również znaleźć na Facebook, Instagram, Świergot, Youtubeoraz Google+.

Zapisano w: wegańskie artykuły gospodarstwa domowego
Tagi: Broken Top rated Candle Co • świeca ekologiczna • świece z wosku sojowego • świece wegańskie

Leave a Reply