Ulubione kosmetyki Fenty |  Kanadyjska piękność

Twarz pełna Fenty – musisz spróbować niektórych z nich, jeśli masz tłustą cerę.

Wszystko z PR, ale kocham każdą rzecz.

Ale zacznijmy od mojego ulubionego nowego podkładu – odcień Eaze Drop Blurring Pores and skin Tint. Nie próbowałbym tego. Od jakiegoś czasu nie używałem odcienia, ale szczerze mówiąc, nie potrzebuję mocnego podkładu i myślę, że większość ludzi też nie. Rzadko widuję kogoś noszącego dużo, więc myślę, że ten poziom pokrycia to wszystko. Utrzymuje się przez cały dzień, nie pęka, nie jest tłusty, tłusty i nie, nie używam sprayu utrwalającego. Nie wiem, odłożyłem go latem i po prostu nigdy więcej go nie wyjąłem. Na wierzch dodaję puder.

Przejdźmy do kremu przeciwsłonecznego – Hydra Vizor. Jest tak dobry, jak wszyscy mówili, że będzie. Nawilżający, ale lekki. Nakładam makijaż lub nie i jest tremendous.

Rozświetlacze Eaze Fall Lit? Świetnie mienią się i są dobre dla Twojej skóry, co oznacza, że ​​możesz je nosić bezpośrednio na skórze, nawet zamiast podkładu. Zawierają hialuronian sodu, który pomaga nawilżyć i są niezwykle lekkie, jak serum. Możesz też mieszać ze swoim podkładem, ale tego nie robię, ponieważ podoba mi się mój podkład taki, jaki jest. Zrobiłem też trochę na ramionach.

Fenty Invisimatte jest świetny, ale to dość podstawowy proszek do ustawiania, jeśli mam być całkowicie szczery. Podoba mi się, że można go uzupełniać, ale wolę proszek w okrągłej patelni, ponieważ mój duży, puszysty pędzel łatwiej chwyta produkt. Nie lubiłem tego używać, gdy zostało mi tylko trochę.

Nie pokazano, ale moim ulubionym produktem Fenty jest Gloss Bomb. Wielokrotnie kupowałam je w wielu różnych kolorach. I balsam do ust. Uwielbiam to.

Przyjazny dla druku, PDF i e-mail

Leave a Reply