Przepisy Bogini Sierpień 2022

Wszyscy jesteście gotowi omdleć w sierpniu Przepisy Bogini skrzynka!? Pudełko z tego miesiąca zawiera „Skarby Tarota”, bosko doskonały zbiór gadżetów dla wszystkich twoich świętych kart.

Pudełko subskrypcji Bogini Provisions – sierpień 2022 r.

  • October Occult The Star Clairvoyant Mist*, 19 USD – Ta magiczna mgiełka łączy nasączoną kwarcem różanym wodę w pełni księżyca z neroli, jaśminem, kwiatem pomarańczy i drzewem sandałowym. To czysta rozkosz dla nosa!

Październik Okultystyczny Mgła Stat Clairvoyance

  • Odświeżacz powietrza Star od An-Nhien Nguyen, 6 USD – nigdy nie używam odświeżaczy powietrza w moim samochodzie, ponieważ często są naładowane toksycznymi, przytłaczającymi chemikaliami. pyszny zapach wanilii. Już wisi na moim lusterku wstecznym.

Odświeżacz powietrza Star

  • Holy Santo The Tea Tarot Fruit Blend, 10 USD – Ta owocowo-ziołowa mieszanka cytryny, pomarańczy, dzikiej róży i hibiskusa jest idealnym dodatkiem do porannej lub wieczornej rutyny. Jest naturalnie pozbawiony kofeiny.

Święte Santo Herbata Tarot Mieszanka Owocowa

  • Holy Santo The Globe Sticker, 7 USD – Ta holograficzna naklejka jest taka ładna!! Dopóki nie znajdę dla niego domu (wewnątrz książki? Laptopa? Sugestie?), użyję go jako zakładki.

  • Big Arcana Oracle Trading Playing cards*, 22 USD – Wezwij mądrość Wielkich Arkanów, które poprowadzą cię przez życie. Te piękne karty ilustruje An-Nhien.

Karty kolekcjonerskie Major Arcana Oracle

  • Etui na karty tarota*, 35 USD – Chroń swoją ulubioną talię tarota lub wyrocznię dzięki temu wegańskiemu magnetycznemu etui na karty tarota. Jest wspaniały, a złoty napis „Zapytaj i otrzymasz” jest tak uroczym akcentem!

  • Tarota Altar Cloth *, 22 USD – Ta wspaniała, wypełniona kryształami (jak oni to robią!?) Tkanina do tarota z czterema kolorami tarota z pewnością doda trochę magii i mistycyzmu do twoich odczytów.

  • Surowy fluoryt, 5 USD – 10 uspokajający kamień ma pomóc w oczyszczeniu negatywnej energii i utrzymaniu zrównoważonego sposobu myślenia.

Produkty oznaczone * zostały stworzone wyłącznie dla subskrybentów Goddess Provisions.

Całkowita wartość tego pudełka to 126$! Możesz zasubskrybować i otrzymać to pudełko za jedyne 33 USD z bezpłatną wysyłką w United states of america Dostępne są również opcje wysyłki międzynarodowej!

O czym myślicie? Przepisy Bogini? Jeśli podoba Ci się to, co widzisz, możesz się zarejestrować tutaj aby zacząć otrzymywać również to comiesięczne pudełko.

Pudełko zostało przekazane do rozpatrzenia. Opinie są moje. Article zawiera linki partnerskie.

O Sunny (Profil Sunny)

Wieloletnia weganka, hardkorowa, współczująca ćpuna od urody, poważna miłośniczka ciast i miłośniczka wszystkiego, co miękkie i błyszczące! Jeśli jest coś szczególnego, co chciałbyś, żebym zrecenzował, napisz do mnie na [email protected]. Możesz mnie również znaleźć na Facebook, Instagram, Świergot, Youtubeoraz Google+.

Zapisano w: Skrzynka subskrypcji
Tagi: Przepisy Bogini • pudełko subskrypcji • pudełko subskrypcji wegańskie