Jeśli chcesz robić kolorowe rzeczy, oto dwa produkty, które z pewnością zadowolą: „Mirage Beads” i „Syrenka łuski”. Oba są w odważnych, jasnych kolorach, a możliwe kombinacje projektowe są (prawie) nieograniczone. Zdecydowałam się zrobić wiszące kolczyki z moich ulubionych koralików pszczół Mirage i jasnofioletowych łusek Syrenki. Czytaj dalej, aby uzyskać instrukcje i inspirację… co zrobisz?

Zmieniające kolor koraliki Mirage są inspirowane nastrojową biżuterią lat 60. i 70. Zmieniające kolor, termoczułe kulki polimerowe zmieniają kolor przy niewielkich zmianach temperatury i wyświetlają szereg tęczowych kolorów. Koraliki Mirage dostępne są w kilku stylach.

Koraliki Mirage są dostarczane z informacyjną kartą, która pomoże Ci rozszyfrować gorące i zimne emocje!

Weave Got Maille Mermaid Scales to lekkie, wypukłe krople w kształcie łzy, wykonane z malowanej proszkowo stali 316L. Dostępne są w trzech rozmiarach oraz fali żywych i odblaskowych kolorów.

Będziesz potrzebować tych materiałów eksploatacyjnych:

Będziesz potrzebować tych narzędzi:

LUB możesz otrzymać zestaw narzędzi do wyrobu biżuterii:

Brokat EURO Resource, 5-częściowy zestaw

Podstawowy zestaw narzędzi jubilerskich EURO TOOL® GlitterLine™ zawiera pięć narzędzi. W zestawie znajdują się szczypce łańcuszkowe, szczypce płaskie, szczypce wygięte łańcuszkowe, szczypce zaokrąglone i półpłaskie szczypce boczne – a wszystkie są przechowywane w poręcznym zwijanym etui. Wygodne 4,5-calowe szczypce mają błyszczące uchwyty z PVC, precyzyjnie szlifowane końcówki i konstrukcję typu box-joint z dwupiórowymi sprężynami dla wygody. 10 zestaw to „Wybór personelu” Rings & Points i „Bestseller”.

Łuski syreny są wypukłe, „przednia” wypukła strona ma kolor malowany proszkowo, a „tylna” wklęsła strona jest odblaskowym srebrnym odcieniem.

Przekręć pętelkę z oczkiem, a następnie nawlecz zawieszkę w kształcie syreny. Na koniec zamknij pętlę z oczkiem. Użyłem pojedynczej skali syreny na kolczyk, wyświetlając fiolet z przodu i srebrny z tyłu. Możesz również ułożyć dwie syreny łuski tyłem do siebie na szpilce ocznej, aby fiolet był widoczny z obu stron.

Nawlecz koraliki na szpilkę oczkową w następujący sposób: metalowy żłobkowany koralik hogan (bicone), koralik Mirage i metalowy żłobkowany koralik hogan.

Koraliki Mirage mają duży otwór o wielkości około 2 do 3 mm, który zwykle pasuje do szpilki. Metalowe, żłobione koraliki hogana osadzają się w otworach koralików i działają jak wyrównywacze koralików, centrując koralik Mirage ciasno na szpilce.

Zakończ końcówkę szpilki oczkowej owiniętą pętlą. Aby gotowy kolczyk wisiał we właściwym kierunku, zawinięta pętla powinna być prostopadła do dolnej pętli przymocowanej do syreny wagi.

Użyj półpłaskich nożyków bocznych, aby odciąć pozostały ogon szpilki ocznej. Aby uzyskać czyste, proste cięcie, zwróć się do płaskiej strony szczęki obcinaka obok owiniętej cewki. Następnie użyj szczypiec z końcówkami łańcuchowymi, aby spłaszczyć przecięty koniec drutu.

Przewlecz górną pętlę zdobienia z koralików na bigle, wykończoną stroną skierowaną na zewnątrz. W przypadku bigli zakończonych kulką zwykle nie trzeba odkręcać pętli przy niewielkim nacisku ozdoba przesunie się na końcówkę kulki i zostanie bezpiecznie osadzona w pętli kolczyka.

Teraz, gdy już zrobiłeś jeden kolczyk, powtórz kroki, aby zrobić drugi kolczyk. Aby zwiększyć zainteresowanie, zdecydowałem się odwrócić kierunek pszczoły w moim drugim kolczyku.

Kolczyki „Lavender Honey” autorstwa projektantki Rings & Factors Mollie Valente.

Pierścionki i Rzeczy Galeria Projektów Biżuterii

Robić rzeczy!

Mollié

PS Zakup przedmioty związane z pszczołami i zapylaczami z Pierścionki i rzeczy i przekażemy darowiznę na Partnerstwo z zapylaczami!

www.rings-things.com

Przyjazny dla druku, PDF i e-mail