Tutorial: Bella Hadid Winged Smokey Eye Makeup
Naszyjnik APM Monaco

Kiedy Bella Hadid wzięła udział w festiwalu w Cannes w 2022 roku w klasycznej sukience Versace i połączyła ją z ostrym jak brzytwa eyelinerem, stała się natychmiastowym hitem. Stworzony przez palestyńską wizażystę Nadia TayehIntensywne skrzydlate smokey eye Belli Hadid zwróciło uwagę na oczy Belli i wyróżniało się na zdjęciach. Spróbujmy odtworzyć 10 kultowy makijaż.

Wykonaj poniższe czynności, aby odtworzyć ten kultowy, skrzydlaty wygląd przydymionego oka Belli Hadid.

OCZY

1. Zacznij od obrysowania skrzydła płaskim skośnym pędzlem z prasowanym eyelinerem lub cieniem do powiek. użyłem Laura Mercier Tightline Ciasto Eyeliner w kolorze czarnym hebanowym. Łatwiej jest poprawić błędy za pomocą produktu w proszku niż wodoodpornego eyelinera w płynie.

2. Rozetrzyj czarny cień od krawędzi skrzydełka do środka powieki za pomocą małego pędzelka. Użyłem odcienia „Noir” z Anastasia Beverly Hills Mini Smooth Glam Palette.

3. Zacisnąć dolną i górną powiekę miękką kredką do oczu. użyłem L’Oreal Le Liner w czerni.

4. Kiedy kształt skrzydła jest gotowy, przejdź nad nim za pomocą wodoodporny eyeliner Stila aby stworzyć bardziej zdefiniowane i ostre linie.

Wskazówka dla profesjonalistów: Możesz użyć cienkiej taśmy samoprzylepnej lub dedykowanej taśma do makijażu by skrzydła eyelinera były jeszcze bardziej precyzyjne i ostre.

5. Nałóż cień do powiek w odcieniu nude na środku powieki i rozetrzyj w kierunku skrzydełka. Użyłem odcienia „Tempera” z tej samej palety. W obszarze zagnieceń zmieszaj niewielką ilość odcienia „Kadzidło”.

6. Tusz nakładaj tylko na górne rzęsy, aby nie odwracać uwagi od skrzydlatego eyelinera. użyłem Dior Diorshow Maskara z pompką ‘N’ Quantity.

Wskazówka dla profesjonalistów: Jeśli rozmazałeś tusz do rzęs, poczekaj, aż wyschnie i usuń go suchym wacikiem. Nie używaj płynu do demakijażu oczu, ponieważ poruszy i zrujnuje wygląd cieni.

TWARZ

7. Umyj brwi przezroczystym żelem, np. Zestaw do brwi Profit Cosmetics. Wypełnij luki miękką kredką do brwi użyłem Charlotte Tilbury Brow Cheat w kolorze średniego brązu.

8. Na twarz zaaplikowałam Anastasia Beverly Hills Magic Contact Concealer pod oczy i kości policzkowe i zblendować to wszystko za pomocą gąbki do makijażu. W ten sposób mój makijaż wyglądał na mniej „skończony” na zewnętrznych stronach twarzy, podczas gdy moje kręgi pod oczami zostały w pełni zakamuflowane.

9. Jeśli chodzi o konturowanie to używałam tylko Chanel Les Beiges Bronzermocno nałożony pod policzek, aby uzyskać wyrzeźbiony glimpse.

10. Do ust sparowałem Charlotte Tilbury Pillow Converse Lip Pencil z Szminka Rose Inc w Besotted i uzupełniłem różdżką zakreślacza w poduszce.

Który wizerunek celebryty chciałbyś, żebym odtworzył w następnej kolejności?