women wellness trends

Trendy kawowe pojawiają się i znikają, jak wiele innych, od latte i cappuccino po płaskie białe, które stają się popularnym wyborem. Jednak z niedawnego London Coffee Pageant pojawiła się pewna kawa, która stała się popularna wśród tłumu..

„Grzyby lecznicze to grzyby o właściwościach terapeutycznych, które są stosowane w medycynie tradycyjnej od tysięcy lat, choć nie w formie psychodelicznej”, wyjaśnia Clarissa Berry, dietetyk DIRTEA(otwiera się w nowej karcie). „Grzyby takie jak Chaga, Reishi, Lion’s Mane i Cordyceps są wypełnione korzystnymi cząsteczkami, które pomagają zwiększyć odporność na stres, zapewniają ochronę antyoksydacyjną, zwiększają poziom energii, regulują nastrój, wyostrzają koncentrację i wiele więcej”.

Mieszanka kawy grzybowej to mielone razem grzyby i ziarna kawy, aby stworzyć orzechowy i bogaty smak, idealny dla osób o mocnej palecie. Chociaż może to nie być gust wszystkich, może być świetnym napojem, gdy masz te stresujące dni i potrzebujesz czegoś na odpoczynek. Kawa z grzybów, a nawet czyste proszki grzybowe, takie jak Cordyceps, zapewniają naturalny, zrównoważony zastrzyk energii bez zdenerwowania i mają wiele innych korzyści zdrowotnych” – mówi Clarissa.

Leave a Reply