Masz dość grania w te exact gry wideo Nintendo Switch?

Udaj się do Walmart.com lub Cel gdzie możesz zaczepić The Legend of Zelda: Breath of the Wild Nintendo Switch Sport za jedyne 39,99 USD wysłane (zwykle 59,99 USD)!

Jeśli kochasz gry Zelda, to byłby świetny czas, aby zdobyć jedną z dużą zniżką!

osoba grająca w zeldę na przełączniku nintendo

Nie tylko my to kochamy…

Nigdy wcześniej tak się nie zagubiłem w świecie gier wideo. Chęć kontynuowania gry, grania i grania jest niewyobrażalna, dopóki sam nie zagrasz i nie ukończysz początkowej sekwencji gry. Nie powiem zbyt wiele, po prostu dlatego, że Legend Of Zelda Breath Of The Wild to NAJLEPSZA gra, w jaką grałem w życiu. Przenośność przełącznika Nintendo uniemożliwiła odłożenie. Bawiłem się w pracy, w toalecie, w parku, w samolocie, w autobusie, w łóżku. Dosłownie wszędzie tam, gdzie mogłem używać obu rąk. Po prostu zagraj, aby w to uwierzyć.


Od lat nie grałem w grę Zelda. Jest to pierwsza gra, w którą grałem od jakiegoś czasu, ponieważ jest to jedna z najpopularniejszych gier na przełączniku. Jest łatwy do grania, łatwy do nauczenia i możesz grać we własnym tempie. Możesz też wybrać zabawę i zbieranie materiałów lub po prostu zagrać w grę i po prostu zabić cele. Warto kupić!

Przeczytaj naszą debatę na temat NAJLEPSZEJ konsoli do gier tutaj —>