Breathing New Life into Your Next Social Drinking Session

Picie z przyjaciółmi może być sposobem na uczczenie spotkania, kiedy tylko to zrobisz. Jeśli mieszkasz w pobliżu, jest to sposób na odpoczynek w weekend i wypuszczenie trochę pary, a jeśli mieszkasz dalej od siebie, może to wydawać się dobrym sposobem na uczczenie zjazdu. Jednak, jak w przypadku wszystkiego, powtarzanie może odebrać część nowości i możesz zacząć myśleć o tym, co możesz zrobić, aby znów poczuć się świeżo.

Na szczęście można to zrobić na wiele sposobów, a proces 10 może po prostu sprowadzać się do rozpoznania kierunku, który Ty i Twoi znajomi uznalibyście za najbardziej zabawny.

Alkohol w pytaniu

Każde wydarzenie, które koncentruje się na piciu, ma kilka różnych czynników, które należy zbadać, i może to być sposób, w jaki uzyskasz dobry pomysł, który factor należy pomieszać. Po pierwsze, masz sam alkohol. Zwykła zmiana napoju może nie wystarczyć, aby zmienić całe doświadczenie, zwłaszcza jeśli próbowanie różnych napojów i tak jest czymś, do czego i tak się starasz, ale tak jest wciąż opcja. Zamiast tego możesz rozważyć naprawdę kreatywność, wystawiając się na różne źródła alkoholu, które mogą oferować szerszy wachlarz opcji, niż jesteś przyzwyczajony.

W rzeczywistości, jeśli te okazje są wydarzeniami, w których Ty i Twoi znajomi spotykacie się ponownie po dłuższym czasie, sklepy takie jak sipssay.com może zapewnić opcje, takie jak grawerowane butelki, które naprawdę pomogą podnieść to wydarzenie do czegoś wyjątkowego.

Ustawienie

Następnie możesz przyjrzeć się otoczeniu, w którym wszyscy pijesz, i pomyśleć o wprowadzeniu pewnych zmian. Na przykład możesz być grupą, która zazwyczaj lubi siedzieć w domu i cieszyć się swoim towarzystwem podczas picia. Chociaż może to być to, co idealnie Ci odpowiada, może w końcu zabraknie Ci bodźców napędzających noc i możesz poczuć, że pijesz ze względu na to.

Jeśli tak jest, możesz rozważyć wymieszanie tego i wyjście do barów lub pubów, a może, jeśli naprawdę jesteś oddany oryginalnej formule, zabranie się na plażę lub Airbnb, które mogą pomóc dodać trochę świeżości do działalność. Oczywiście działa to w obie strony, a zwykli bywalcy barów mogą znaleźć jakąś wartość w otoczeniu domu.

Grupa

Myśl o pomieszaniu grupy, z którą zwykle pijesz, może brzmieć nieco heretycko, ale niekoniecznie jest to sugestia, aby wykluczyć każdego, kto obecnie do niej należy. Zamiast tego możesz skierować swoją uwagę na zewnątrz i zaprosić ludzi, z którymi każdy z członków dogaduje się, próbując odetchnąć świeżym powietrzem na te spotkania. Większa grupa może sprawić, że coś takiego stanie się bardziej wydarzeniem, a posiadanie wymówki, takiej jak Halloween, może być doskonałą okazją do przetestowania tego. Nowi członkowie grupy mogą również wnieść świeże pomysły, takie jak: nowe gry do picia lub nową muzykę, która pod pewnymi względami poszerzy Twoje horyzonty.

Leave a Reply