diptyque Christmas candles 2022

diptyk świece świąteczne 2022Połyskujące konstelacje i tańczące litery tworzą czarującą scenę mapy nieba Diptyque. W tym roku gwiazdy i nocne niebo są inspiracją dla perfumowanych kreacji Maison z limitowanej edycji, idealnych na uczczenie okresu świątecznego”.

Wiemy, że Święta Bożego Narodzenia wylądowały, gdy Diptyque wprowadza na rynek swoją niesławną i niesamowitą kolekcję zapachów świątecznych. KAŻDEGO roku rozpieszczam się jedną ze świątecznych świec diptykowych i szczerze uważam, że tegoroczne opakowanie jest jednym z najładniejszych do tej pory!

Seria Diptyque Xmas 2022 składa się z 3 zapachów do świec, sprayów do pomieszczeń, świątecznych zestawów upominkowych i pięknych akcesoriów do świec, w tym ich niesławnych karuzela świec. To wyprzedaje się tak szybko każdego roku!

Wśród 3 zapachów świątecznych świec Diptyque od Diptyque w tym roku znajdują się SAPIN , NEIGE i ÉTINCELLES.

SAPIN / sosna. Świeca Sapin / Pine Tree wyraża nuty sosny górskiej w mroźną zimową noc. Drzewny akord, charakterystyczny dla świąt, ocieplony nieoczekiwanymi akcentami mimozy, zimowego kwiatu o tonach słodkich i miodowych jak gwiezdny pył.

diptyk świece bożonarodzeniowe 2022 satyna

NEIGE / śnieg. Świeca Neige/Snow rozświetla miękką harmonię heliotropu i białych piżm w kosmicznym połysku. Uwielbiam ten dźwięk!

Diptyque świece bożonarodzeniowe 2022 beżowe

ETYNKELE / Spark. Otula koniec roku kojącym zapachem, który łączy zapach ogniska z pysznymi nutami kawy i czekolady. Zwykle wybieram bardziej drzewny zapach mojej świątecznej świecy Diptyque – bardzo kusi mnie ta z Neige w tym roku – jak myślisz!?

diptyk świece świąteczne 2022

Opakowanie jest naprawdę świąteczne i tak ładne, ozdobione białymi, złotymi i srebrnymi gwiazdami na mapie gwiazd Diptyque, aby podkreślić żywy kolor wosku. Litery nakrapiane złotem na charakterystycznym emblematycznym owalu Diptyque sprawiają, że jest nieco bardziej wyjątkowy niż zwykłe świece. Jeśli wyłączysz światła, gwiaździsta, fosforyzująca konstrukcja świeci w nocy, zapewniając wszystkie magiczne odczucia! Wszystkie świece są wyposażone w złotą pokrywkę ochronną, która chroni wosk. Oczywiście są to najlepsze słoiki na świece wielokrotnego użytku!

diptyk świece świąteczne 2022

Świece 190g mają 60-godzinny czas palenia w cenie 65 funtów.

Jak zawsze jest też kilka wspaniałych zestawów do prezentów, mają zestaw 3 świątecznych świec zapachowych (rozmiary 70g), dzięki czemu możesz cieszyć się każdym zapachem : Uwielbiam 10 zestaw!

Jeśli chodzi o bardziej dekadencki prezent z Diptyque Christmas 2022, nadal mają wspaniały? Adwent z diptykiem wciąż w magazynie (tylko), które kosztują 370 funtów za najlepsze wrażenia z prezentów. Zawiera bity z całego zakresu complete sizing, travel size i to marzenie miłośnika Diptyque!

Dostępna jest edycja limitowana Perfumy Diptyque Eau Rose który jest ozdobiony pięknymi gwiazdami jak świece. (140 £ / 75ml)

Limitowana edycja BAIES (jagody) to jeden z najbardziej oszałamiających większych rozmiarów 1,5 kg, jakie kiedykolwiek widziałem. Są one particular dostarczane w ogromnym ceramicznym garnku z 3 knotami i są naprawdę świetnym rozwiązaniem dla większych pomieszczeń w domu. Zwykle jest w zwykłej czarnej doniczce, ale ta świąteczna wersja 2022 zawiera ładne, złote drobinki nad doniczką. Czysta przytulna świąteczna atmosfera.

diptyk świece świąteczne 2022

*10 write-up zawiera linki partnerskie.

KUP DIPTYQUE BOŻE NARODZENIE 2022!

Leave a Reply