Pustki do pielęgnacji skóry ekologicznej Wiosna 2022Wygląda na to, że opakowania ostatnich pustych opakowań są tak nastrojowe i ciemne jak ostatnie miesiące wiosennego sezonu. A tak na poważnie, gdzie jest obiecane słońce i ciepło? Niech jednak nie zmyli Cię 10 mroczny nastrój, ponieważ same produkty przywoływały tylko jasne wspomnienia. Nieczęsto lubię wszystkie puste, ale wygląda na to, że tym razem właśnie tak się stało. Mam nadzieję, że spodobają się Wam recenzje.

Wspomniałem o tym Evolve Organic and natural Natural beauty Liquid Radiance Glicolic Toner kilka razy w całym blogu i mieć dedykowaną recenzję. To prawdopodobnie jeden z moich najbardziej polecanych produktów do pielęgnacji skóry w tym roku. Nie jest łatwo znaleźć naturalny peeling kwasowy, który jest wystarczająco delikatny dla najbardziej wrażliwej skóry, ale wystarczająco silny, aby zrobić coś pozytywnego. Więcej na ten temat możesz przeczytać w dedykowanym poście na blogu.

Evolve Natural and organic Splendor Bio-Retinol Gold Mask to luksusowa organiczna pielęgnacja skóry: wysoka jakość i skuteczność. Ten ujędrniający i dodający blasku zabieg na twarz działa magicznie już po 10 minutach. Uwielbiam też łatwość usuwania i miękkość i blask mojej skóry.

Inlight Organic Chocolate Mask to kolejny z moich ulubionych zabiegów pielęgnacyjnych. Tak, pachnie jak czekolada. Tak, przypomina mus czekoladowy. I tak, działa absolutnie fantastycznie w odżywianiu i nawilżaniu skóry. Po zdjęciu maski moja skóra jest tak zadowolona, ​​że ​​nie potrzebuje dodatkowej pielęgnacji na wieczór.

Pustki do pielęgnacji skóry wiosna 2022Miałem tylko próbkę tego Plenitude Elegant Glow Nourishing Cleanser jednak nie przepadam za kremami oczyszczającymi, ale z chęcią zużyłabym całe wiadro, co wiele mówi o tym, jak świetny jest ten odżywczy środek czyszczący. To przeciwzapalny środek czyszczący, który niesamowicie odżywia i zmiękcza. Niedługo bardziej szczegółowa recenzja, więc na tym zostawię.

Szczerze wierzę w probiotyczną pielęgnację skóry Aurelia. Wypróbowałem więcej niż uczciwą część ich produktów i wszystkie zostały dostarczone! Niektórzy bardziej niż inni, ale to Aurelia Probiotic Skincare Serum rewitalizujące i rozświetlające to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych serum do twarzy ze wszystkich organicznych serum, które wypróbowałem. To była moja druga butelka serum i bardzo mi się podobała. Nic dziwnego, że zdobył tyle nagród! Probiotyki są ogromną częścią pielęgnacji skóry Aurelii. Twierdzi się, że probiotyki chronią skórę przed zewnętrznymi stresorami i uszkodzeniami, a zatem nie pozwalają na zanik kolagenu, elastyny ​​i zdrowych komórek. Konsystencja serum jest równie gęsta, ale w rzeczywistości jest to lekka formuła odpowiednia dla każdego rodzaju skóry. Jedną z najlepszych rzeczy w formule jest to, że nie jest lepka. Zamiast tego ślizga się po skórze bez wysiłku i szybko tonie, nie pozostawiając żadnych śladów. Skóra jest jędrna, nawilżona i promienna.

Innym moim ulubionym był płyn do nawilżania na żywo Botanical Ambient Moisture Liquid. Nadal nie mam żadnych wad do wyliczenia, nawet pod koniec użytkowania. Przykro mi to kończyć i na pewno będę próbował więcej od marki w przyszłości.

Aromatica Vitalizing Rosemary Focus Essence to tonik i zabieg na skórę w jednej butelce, który dość szybko się zużył. Jednak w końcu po nałożeniu zauważyłam zaczerwienienie i podrażnienie, więc może zbyt często używałam go na mojej wrażliwej skórze.

Widzisz jakieś produkty, które sam wypróbowałeś w tej grupie?

Inga | Organiczna blogerka kosmetyczna