Przez większą część dekady najwięksi detaliści, tacy jak Walmart, Target, Kohl’s, Macy’s i Ideal Purchase zabiegali o kupujących (i kontrowersje), otwierając swoje drzwi w Święto Dziękczynienia. Development 10 rozpoczął się w 2011 roku wraz z otwarciem o północy — a sprzedawcy nadal naciskali na kopertę, otwierając co roku wcześniej. W 2019 r. JCPenney zostało otwarte o godzinie 14.00 w Święto Dziękczynienia, a Walmart o godzinie 18.00

Chociaż ta tradycja nie była pozbawiona kontrowersji, wydawało się, że zostanie.

To znaczy, dopóki COVID-19 nie uderzył w świat i branżę detaliczną w 2020 roku. Praktycznie wszyscy główni sprzedawcy detaliczni ogłosili, że będą całkowicie zamknięte w Święto Dziękczynienia i będą organizować stonowane imprezy zakupowe w Czarny piątek.

W 2021 r. główni sprzedawcy detaliczni ponownie pozostali zamknięci w Święto Dziękczynienia, ale zorganizowali mniej więcej normalne zakupy, które rozpoczęły się we wczesnych godzinach w Czarny piątek.

Więc co to oznacza dla Święta Dziękczynienia 2022? To wciąż się rozwija. Niektórzy główni detaliści trzymają linię i ogłaszają, że pozostaną zamknięte w Dniu Turcji (24 listopada tego roku). Według kupujących jest to właściwy ruch: 68% kupujących w Usa twierdzi, że sklepy powinny być zamknięte w Święto Dziękczynienia, zgodnie z naszą ankietą świąteczną w 2021 roku.

Ale wielu detalistów wciąż nie ogłosiło swoich planów w taki czy inny sposób.

Otrzymuj oferty z okazji Czarnego Piątku

Czytaj dalej, aby zobaczyć, które sklepy pozostaną zamknięte w Święto Dziękczynienia 2022 (potwierdzamy w czasie rzeczywistym). Ciekawią Cię godziny Czarnego Piątku? Potwierdzimy je tutaj u sprzedawców.

Sklepy oficjalnie zamknięte w Święto Dziękczynienia 2022

Następujący detaliści potwierdzili za pośrednictwem publicznego ogłoszenia lub innej bezpośredniej komunikacji z RetailMeNot, że będą zamknięte w Święto Dziękczynienia 2022. Będziemy aktualizować, gdy więcej potwierdzi.

A co z Czarnym Piątkiem? Detaliści ściśle strzegą swoich planów na Czarny Piątek (25 listopada), w tym godzin otwarcia sklepów. Będziemy Cię informować na bieżąco, kiedy najwięksi detaliści będą otwarci w Czarny Piątek i jakie są ich plany dla kupujących w sklepach. Tylko oczekuj, że będziesz gotowy na zakupy bladym świtem. W 2020 i 2021 roku widzieliśmy wielu sprzedawców otwierających swoje drzwi już o 5 rano lub 6 rano w Czarny piątek.

Należy również zauważyć, że chociaż sklepy będą zamknięte w Święto Dziękczynienia, sprzedawcy detaliczni będą oferować oferty online w Czarny piątek w Święto Dziękczynienia, jeśli nie wcześniej. Nasi przyjaciele z BlackFriday.com będą publikować ogłoszenia sprzedaży detalistówdzięki czemu możesz dokładnie zobaczyć, które oferty będą dostępne do zakupów on the internet w Święto Dziękczynienia.

Najlepsza oferta

Najlepsza oferta potwierdzone w komunikacie prasowym z 10 października że będzie zamknięty w Święto Dziękczynienia, ale będzie oferować oferty on line. Jego godziny w Czarny Piątek wciąż nie zostały potwierdzone.

Poza Dniem Turcji sklepy będą miały wydłużone godziny pracy (od 10:00 do 21:00 od poniedziałku do soboty i od 10:00 do 20:00 w niedzielę).

Boskowa

Dom towarowy ogłosił w sierpniu, że pozostanie zamknięty w Święto Dziękczynienia 2022, z dyrektorem generalnym informowanie serwisów informacyjnych „Wiele rzeczy zmieniło się z powodu pandemii. Cieszę się, że ta zmiana stała się nową normą i mam nadzieję, że na stałe zagości w branży detalicznej”.

Koszto

Tutaj nie ma niespodzianek. Costco zawsze było zamknięte w Święto Dziękczynienia, nawet przed COVID-19. To także jeden z tylko najwięksi detaliści, którzy się zamykają w inne święta państwowe, takie jak Nowy Rok i Święto Pracy. Wiele wczesnych ofert wakacyjnych Costco jest już dostępnych.

JCPenney

JCPenney ogłoszony 13 października, że ​​pozostanie zamknięty w Święto Dziękczynienia, ale zostanie otwarty jasno i wcześnie (5 rano) w Czarny piątek. Pierwsi kupujący w kolejce otrzymają specjalne kupony w sklepie.

Kohla

Kohl potwierdzony 11 października, że ​​pozostanie zamknięty w Święto Dziękczynienia 2022. Ale jego wyprzedaż w Czarny piątek będzie bardzo popularna w Internecie tego dnia.

Kohl’s potwierdzi swój czarny piątek kilka godzin później.

REI

Sprzedawca produktów outdoorowych ma od dawna ośmioletnią tradycję zamykania w Święto Dziękczynienia ORAZ w Czarny Piątek, jednocześnie płacąc swoim pracownikom i zachęcając wszystkich do #OptOutside. I to ogłosił że utrwala tę tradycję. Odtąd REI będzie zamknięte na stałe w Święto Dziękczynienia i Czarny Piątek.

klub Sama

Klub Sama będzie zamknięty w Święto Dziękczynienia (to nic nowego — w Dniu Turcji pozostał zamknięty jeszcze przed pandemią). Będzie też nieczynna w Boże Narodzenie i Nowy Rok (zobacz jego świąteczne godziny).

W Czarny Piątek zwykle działa w normalnych godzinach, otwierając się o 10 rano dla zwykłych gości i o 8 rano dla członków Plusa.

Cel

Focus on jest właścicielem nowego trendu „pozostania zamkniętym w Święto Dziękczynienia”. W styczniu 2021 r. Potwierdził (10 miesięcy wcześniej), że będzie zamknięty w Święto Dziękczynienia tego roku. A w listopadzie 2021 r. prezes ogłosił w Notatka pracowników, że Goal na zawsze pozostanie zamknięty w Święto Dziękczynienia.

Podczas gdy drzwi Targetu pozostaną zamknięte, osoby, które wcześnie robią zakupy mogą w kolejce do woli w Czarny piątek rano lub robić zakupy on the net (Focus on ma tradycję wypuszczania ofert w Czarny piątek około tygodnia wcześniej).

Ulta

Ulta potwierdziła w e-mailu, że pozostanie zamknięta w Święto Dziękczynienia 2022, ponieważ „kochają piękno czasu spędzonego z bliskimi”. Nie ma jeszcze oficjalnego słowa w godzinach Czarnego Piątku!

Sklepy otwarte w Święto Dziękczynienia 2022

Chociaż spodziewamy się, że większość sprzedawców detalicznych będzie w tym roku nieczynna w Święto Dziękczynienia, kilka z nich jest tradycyjnie otwartych każdego roku – choć niektóre działają w obniżonych godzinach. Chociaż mogą nie oferować drzwi w Święto Dziękczynienia, możesz spodziewać się, że następujące produkty będą otwarte na potrzeby aptek, artykuły spożywcze i nie tylko:

 • Albertsonowie
 • Sklepy z gitarami basowymi: (Otwierany 9 rano w Święto Dziękczynienia w 2021 r.)
 • Duże partie: Duże partie był otwarty w Święto Dziękczynienia 2021 od 7:00 do 21:00
 • CVS: Godziny otwarcia aptek są różne, ale wiele lokalizacji (zwłaszcza 24-godzinnych) będzie otwartych dla kupujących.
 • Cabela: Był otwarte o 9 rano w Święto Dziękczynienia w 2021 roku.
 • Dolar generał
 • Dolar rodzinny
 • Ogromny
 • Harris Teeter
 • HEB
 • Hy-Vee
 • Kroger
 • Meijer
 • Ceremony Help: Godziny otwarcia apteki będą się różnić.
 • Bezpieczna droga
 • Rynek kiełków
 • Starbucks: Niektóre lokalizacje (w tym te w sklepach Target) będą zamknięte.
 • Walgreens: Godziny otwarcia aptek mogą się różnić.
 • Wegmans
 • Całej żywności

Będziemy aktualizować naszą listę, gdy sklepy potwierdzą swoje plany. Pamiętaj, że sklepy zamykane w Święto Dziękczynienia nie powinny mieć większego wpływu na Twoją listę zakupów. Większość sprzedawców ogłasza oferty on-line. W rzeczywistości, jeśli nie myślisz o zakupach do Święta Dziękczynienia lub Czarnego Piątku, możesz być za późno. Problemy z łańcuchem dostaw dotykają branżę detaliczną, więc spodziewaj się, że największe okazje w Czarny piątek wyprzedają się w ciągu kilku sekund.

Dlaczego sklepy są zamykane w Święto Dziękczynienia w tym roku?

Wiele czynników skłania sklepy do pozostawania zamkniętymi. Po pierwsze, po dwóch latach pandemii, braków kadrowych i przepracowanych pracowników, wzywanie pracowników na ważne święto narodowe (zwłaszcza święto rodzinne) po prostu nie wygląda dobrze. Wiele sklepów, które pozostają zamknięte, podaje „dając swoim pracownikom dzień wolny” jako powód decyzji o zamknięciu swoich drzwi w Dniu Turcji.

Co więcej, sprzedawcy detaliczni nie mają wiele do stracenia (może z wyjątkiem jakiegoś szumu), zamykając w Święto Dziękczynienia. W 2020 roku, kiedy pandemia w pełnym rozkwicie, Święto Dziękczynienia wydatki on the web pobił rekordy. Jeśli w tym roku sprzedawcy detaliczni będą mogli przechowywać popularne produkty w magazynie, kupujący prawdopodobnie będą bardziej niż szczęśliwi, robiąc zakupy online w Dniu Turcji.

Put up Sklepy zamknięte w Święto Dziękczynienia 2022: Oficjalna lista pojawiła się jako pierwsza w The Real Deal autorstwa RetailMeNot.

Leave a Reply