Z dużą rolą jako Billie w aktualnym trendzie Netflix Mieszkaniec Zła i wielki ruch do Nowego Jorku tej jesieni, aby wziąć udział w NYU, Siena Agudong ma bardzo udane lato. Poza tym, że postanowiła poważniej podejść do ochrony przeciwsłonecznej, ma również bardzo wyselekcjonowaną kolekcję produktów do pielęgnacji skóry, o której usiadła z nami, aby o tym porozmawiać.

Jakie są twoje obecne ulubione kosmetyki?

„Ostatnio bardzo interesuje mnie przyciemniany krem ​​przeciwsłoneczny SkinCeuticals i ochrona przed przebarwieniami, olejek wiążący Olaplex i koktajl łączący, maska ​​herbivore Resurfacing Mask oraz zestaw do opalania Coco i Eve. Zabieram te produkty ze sobą za każdym razem, gdy podróżuję i konsekwentnie sprawiają, że czuję się o wiele bardziej pewna siebie!”

Czy są jakieś sztuczki upiększające, które po drodze zdobyłeś od innych gwiazd?

„Nie jestem pewna, od kogo dostałam tę wskazówkę, ale przed snem zawsze nakładam na rzęsy i usta wazelinę. Czuję, że to wzmocniło moje rzęsy, a także sprawiło, że moje usta wyglądają i są nawilżone. Poza tym mój zespół ds. włosów i makijażu zawsze mówi mi, abym zawsze dwukrotnie mył twarz po nałożeniu jakiegokolwiek makijażu, aby zapobiec wypryskom!”

Jaka jest najlepsza darmowa porada kosmetyczna, jaką kiedykolwiek otrzymałeś?

„Adeline Rudolph powiedziała coś, co utkwiło we mnie i zmieniło moje spojrzenie na piękno. Podczas kręcenia Resident Evil często miałem wypryski i czułem się niepewnie z powodu blizn po trądziku. Pewnej nocy otworzyłem się przed Adeline, która zabrała mnie do swojego lustra w łazience. Oboje spojrzeliśmy na siebie, a potem powiedziała mi, że chociaż mój trądzik wydawał się „oczywisty” lub „rozpraszający”, nie określał mojej urody. Uświadomiła mi, że takie ślady są tymczasowe i chociaż są „na” mojej skórze, to nie jest ona sama”.

Dorastałeś na Hawajach – czy są jakieś kremy przeciwsłoneczne lub produkty z twojego rodzinnego stanu, które kochasz?

„Dorastając na Hawajach, ciągle przebywałem na słońcu. Ze wstydem przyznaję, że dopiero niedawno zaczęłam swoją przygodę z filtrami przeciwsłonecznymi. Nie wiedziałem o jego znaczeniu, dopóki nie usunięto pieprzyka z obawy o czerniaka spowodowanego uszkodzeniem słonecznym. Proszę, proszę, proszę nosić krem ​​z filtrem! Szukając kremu przeciwsłonecznego, tak ważne było dla mnie znalezienie kremu przeciwsłonecznego, który jest bezpieczny dla rafy! Osobiście uwielbiam krem ​​przeciwsłoneczny od SkinCeuticals, ponieważ chroni moją skórę, a także wyrównuje jej koloryt. Uwielbiam również produkty Malie, organicznej marki Hawaiian Beauty o wspaniałych zapachach i perfumach, które przypominają mi dom. Uwielbiam ich połysk do ciała.”

Co masz nadzieję, że świat zabierze twojej postaci? Mieszkaniec Zła?

„Poza całą krwią, horrorem i akcją moja postać w Mieszkaniec Zła cierpi emocjonalnie. Billie doświadcza dużego niepokoju, który czasami skutkuje przypadkowymi atakami. Często ukrywa swoje uczucia przed najbliższymi, co tylko pogłębia jej problemy i izoluje ją. Mam nadzieję, że ludzie będą w stanie usunąć znaczenie więzi i szkody, jakie tłumienie zdrowia psychicznego ma na jednostkę.

Co Cię najbardziej ekscytuje w nadchodzących miesiącach?

Te następne kilka miesięcy będą ekscytujące i nowe, ponieważ będę uczęszczać na NYU tej jesieni! Mam też kilka projektów w powietrzu, w których czuję się bardzo szczęśliwy, że mogę być częścią. Mam nadzieję znaleźć równowagę zarówno w mojej szkole, jak i karierze, aby móc kontynuować pracę podczas studiów w Nowym Jorku.

Koszula – Billy Bones Club @billybonesclub