Shadowfax integruje się z ONDC dla dostaw hiperlokalnych i e-commerce, Retail News, ET Retail

  Obraz reprezentatywny
Obraz reprezentatywny

New Delhi: Shadowfax Technologies, zewnętrzna platforma logistyczna dla dostawców na ostatnim etapie, zintegrowała się z rządową platformą handlu elektronicznego Open Community for Digital Commerce (ONDC), aby zapewnić bezproblemowe dostawy hiperlokalne i e-commerce, podała firma w komunikat dla mediów.

Dzięki temu Shadowfax będzie miał bezpośrednią integrację z platformą bez żadnego pośrednika dla wszystkich formatów dostarczania, zgodnie z wydaniem.

Ta integracja pomoże sprzedawcom na platformie uzyskać usługi hiperlokalne w około 8500 kodach PIN.

Praharsh Chandra, współzałożyciel i dyrektor operacyjny w Shadowfax Technologies, powiedział: „Rynek e-commerce i dostaw hiperlokalnych kwitnie i wykazał niesamowitą odporność w burzliwym czasie. Dodał: „Z niecierpliwością czekamy na współpracę z rządem, aby otworzyć nowe możliwości w przestrzeni e-commerce i dać wszystkim sprzedawcom, dużym i małym oraz w najbardziej odległych miastach, równy dostęp do udziału w erze handlu cyfrowego”.

T. Koshy, dyrektor generalny i dyrektor generalny ONDC, powiedział: „ONDC rośnie w siłę wraz z dodaniem do sieci Shadowfax jako dostawcy usług logistycznych. Ich zasięg kodu PIN, zwłaszcza w Hyperlocal, daje platformie szerszą bazę do uruchomienia. z e-commerce i ruchami międzymiastowymi, sprzedający i kupujący uzyskają szeroki wachlarz opcji logistycznych poprzez integrację.Pozostajemy zaangażowani w cel demokratyzacji e-commerce dla wszystkich sprzedających, a dodanie Shadowfax do platformy jest kolejnym krokiem w tym kierunku.”

ONDC prowadzi beta testy w Bangalore, a rozwój 10 jest wynikiem intencji rządu, aby zwiększyć niezawodność i rozprzestrzenić się na platformę. Shadowfax będzie ściśle współpracować z ONDC w celu dalszego usprawnienia procesów hiperlokalnych w ramach początkowych planów.

Leave a Reply