Royal Mail oferuje bezpłatną usługę odbioru paczek do końca 2022 r.

Royal Mail uruchomiła promocję GBP swojej usługi odbioru osobistego, Parcel Gather, do końca roku, kiedy klienci dokonują rezerwacji on line od dzisiaj [16 August] do 23:59 31 grudnia.

Dzięki usłudze Parcel Gather klienci, którzy mają już etykietę, mogą zorganizować pocztę, aby odebrała przesyłkę spod ich domu, a jeśli nie będzie ich w domu, mogą wybrać bezpieczne miejsce, aby zostawić przesyłkę.

Royal Mail odbiera od klientów w ramach codziennych obchodów pocztowych, co oznacza, że ​​klienci nie muszą wsiadać do swoich samochodów ani korzystać z transportu publicznego, aby wysłać paczkę, co skutkuje mniejszą liczbą dodatkowych emisji i mniejszym zatłoczeniem. Royal Mail dodała, że ​​ma już najniższe zgłoszone emisje CO2e na paczkę wśród największych brytyjskich company kurierskich.

Nick Landon, dyrektor handlowy w Royal Mail, powiedział: „Ponieważ jest to tak wygodne, usługa Parcel Obtain odniosła niesamowity sukces od momentu jej wprowadzenia na rynek [in October 2020].

„Każdy wie, kiedy ich poczta doręczy, więc naprawdę wygodnie jest zorganizować odbiór wszystkiego, co ma zostać wysłane lub zwrócone w tym samym czasie. Możemy odebrać z bezpiecznego miejsca, jeśli nie będzie klientów i kto lepiej to zrobić bezpiecznie niż poczta, która zna Ciebie i Twój dom.

„Na domiar złego, jeśli nie masz drukarki, po prostu daj nam znać, a przywieziemy ze sobą etykietę. Do końca grudnia możesz to zrobić za GBP, więc nie ma powodu, aby nie wypróbować tej fantastycznej nowej usługi. Parcel Acquire jest częścią naszego zobowiązania do ciągłego ulepszania naszych usług, ponieważ zmieniamy sposób dostarczania do i od naszych klientów”.

Ostatnie badania Royal Mail ujawniły, że ponad jedna czwarta (29%) ankietowanych ma już swoją paczkę odebraną z domu. Podczas gdy 55% odpowiedziało, że prawdopodobnie rozważy skorzystanie z usługi Parcel Acquire. Royal Mail poinformowała, że ​​oczekuje, że korzystanie z usługi będzie nadal silnie rosło.

Poczta Royal Mail oferująca bezpłatną usługę odbioru przesyłek do końca 2022 roku pojawiła się jako pierwsza na eDelivery.net.

Leave a Reply