Kiedy przychodzi moment propozycji, łatwiej to zrobić z odpowiednim pierścionkiem zaręczynowym.

Możesz mieć najlepszy pomysł na propozycję, ale posiadanie idealnego pierścionka zaręczynowego, ręcznie wykonanego i spersonalizowanego dla niej, da ci pewność, że postawisz jej TAK jako odpowiedź.

Odkryjesz tutaj różne niepowtarzalne wzory pierścionków zaręczynowych, wykonane ręcznie w naszym warsztacie jubilerskim, dzięki czemu dowiesz się, jak zacząć od pomysłu i zakończyć oszałamiającą biżuterią, która będzie miała wpływ na całe Twoje życie.

Zaczynajmy.

Przykłady pierścionków zaręczynowych wykonanych na zamówienie w naszym warsztacie za pośrednictwem naszej niestandardowej usługi jubilerskiej

INDEKS

  1. Pierścionek zaręczynowy z niebieskim topazem
  2. Kwiatowy pierścionek zaręczynowy z brylantami
  3. Pierścionek zaręczynowy początkowy
  4. Szmaragdowy pierścionek zaręczynowy
  5. Pierścionek zaręczynowy z trawy z szafirem
  6. Prosty pierścionek zaręczynowy z rubinem

1. Pierścionek zaręczynowy z niebieskim topazem

W przypadku swojego projektu pierścionka narzeczona nowe dokładnie to, czego chciał i może podzielić się z nami rysunkiem projektu pierścionka zaręczynowego, który chciał zaproponować swojej narzeczonej.

Nie chodzi o to, aby idealnie narysować pierścionek, ale o przekazanie swoich oczekiwań, które dają nam jasne zrozumienie jego potrzeb.

Projekt projektu pierścionka zaręczynowego przed ręcznym wykonaniem

Rysunek projektu pierścionka zaręczynowego

Na podstawie tego rysunku mogliśmy modelować projekt pierścionka zaręczynowego za pomocą oprogramowania CAD, abyśmy mogli dokończyć tworzenie projektu pod względem kształtu, rozmiaru i proporcji.

stworzenie projektu pierścionka zaręczynowego na komputerze przed jego własnoręcznym wykonaniem

Model CAD pierścionka wykonany z rysunku, przed renderowaniem

Ten model 3D jest następnie wykorzystywany do renderowania, więc my i narzeczona uzgadniamy projekt, a ten ostatni upewniamy się, że pierścionek jego życia zostanie wykonany zgodnie z jego oczekiwaniami.

projekt pierścionka zaręczynowego z niebieskim topazem na zamówienie!

Widoki renderowania dające dobre wyobrażenie o gotowym pierścieniu przed jego wykonaniem

Tak.

Nasz klient zatwierdził ten projekt, abyśmy mogli przystąpić do wykonania pierścionka z odpowiednim doborem kamieni, w tym przypadku dużego niebieskiego topazy w kształcie gruszki z trzema małymi ametystowymi kamieniami.

kolorowy kamień do ręcznego robienia pierścionków zaręczynowych

Trzpień z 18-karatowego złota jest wykonany przez tradycyjne odlewanie po wydrukowaniu pierścionka w 3D dzięki modelowi 3D, który wykonaliśmy wcześniej.

ręcznie robiony pierścionek po procesie odlewania

Surowy złoty pierścionek jest następnie ręcznie piłowany i polerowany przed umieszczeniem kamienia na pierścionku, dzięki czemu otrzymujemy ten cud.

ręcznie robiony pierścionek zaręczynowy z topazem zbliżenie na topaz na pierścionku zaręczynowym

2. Kwiatowy pierścionek zaręczynowy z brylantami

Kwiat jest jednym z najpopularniejszych motywów dla niestandardowych projektów pierścionków zaręczynowych. Ze względu na symbol miłości, który reprezentuje i swobodę projektowania, łatwo jest również ustawić duży diament w środku kwiatu.

Kwiatowy projekt pierścionka zaręczynowego z diamentami wykonanymi ręcznie w naszej pracowni jubilerskiej

W przypadku tego spersonalizowanego projektu pierścionka nasi klienci złożyli nam swoją prośbę z mozaiką zdjęć pierścionków, w których czerpał inspirację. Z przedstawionych nam projektów pierścionków mogliśmy zaprojektować pierścionek, o którym marzył, aby zaproponować swoją narzeczoną.

Zaczęliśmy tworzyć plik CAD jego unikalnego projektu, aby mógł zobaczyć projekt pierścienia i zaproponować modyfikację w razie potrzeby.

unikalny projekt pierścionka zaręczynowego stworzony dla naszego klienta

Widoki renderowania tego unikalnego projektu pierścionka dają klientowi dobrą ocenę tego, jak będzie wyglądał sfinalizowany pierścionek.

renderowanie widoków unikalnego projektu pierścionka zaręczynowego stworzonego we własnym zakresie

Po zatwierdzeniu projektu dzięki widokom renderowania, możemy wydrukować w 3D wzorzec pierścienia w żywicy, który jest pierścieniem o rzeczywistym rozmiarze wykonanym z naszych poprzednich prac modelarskich.

Tu pod spodem można zobaczyć mistrz wykonany z zielonej żywicy i oprawiony cyrkoniami.

woskowy model unikalnego projektu pierścionka zaręczynowego stworzony we własnej pracowni jubilerskiej

W przypadku tak ważnego pierścionka ważny jest wybór odpowiedniego diamentu zgodnie z projektem i budżetem. W przypadku tego pierścionka wybrano diament 0,41 karata o barwie E, czystości VS2 i doskonałej szlifie, jak można zobaczyć jego certyfikat GIA tutaj pod:

certyfikat diamentu na wyjątkowy pierścionek zaręczynowy

Czasami i jeśli to możliwe, spojrzenie na zdjęcie diamentu jest dobrym sposobem, aby upewnić się, że diament z pierścionka zaręczynowego sprosta zadaniu. Przy szerokości 75 mm na moim ekranie powiększenie diamentu to X15, co oznacza, że ​​drobne defekty diamentu będą całkowicie niewidoczne gołym okiem.

Obraz diamentu

Widok diamentu E VS2 z powiększeniem X15

Po ręcznym procesie odlewania pierścionek jest ręcznie wykańczany, a na nim osadzane są diamenty. unikalny pierścionek zaręczynowy z brylantem

pierścionek zaręczynowy z kwiatem z brylantem 0,4 ct

wyjątkowy pierścionek zaręczynowy z brylantami

Widok tego wyjątkowego pierścionka zaręczynowego raz na palcu

3. Pierścionek zaręczynowy z inicjałami

Kiedy celem jest spersonalizowanie pierścionka zaręczynowego z ograniczonym budżetem, ukrycie inicjałów w projekcie pierścionka to dobry sposób na uzyskanie spersonalizowanego pierścionka w przystępnej cenie.

początkowy pierścionek zaręczynowy ze złota z brylantem

Ten niestandardowy pierścionek zaręczynowy został wykonany dla klienta z ograniczonym budżetem z jednego z naszych wzorów pierścionków pokazanych poniżej.

wyjątkowy niedrogi pierścionek zaręczynowy z prawdziwym diamentem

Na prośbę narzeczonego musieliśmy przerobić projekt pierścionka, aby usunąć wszystkie małe diamenty osadzone na trzonku pierścionka i musieliśmy przeprojektować wewnętrzną część pierścionka, aby zawierała inicjały C i D z nowym wzorem arabeski z sercem kształt.

inicjały projekt pierścionka zaręczynowego

Ten model 3D jest następnie wykorzystywany przez naszego klienta do weryfikacji jego unikalnego projektu pierścionka zaręczynowego, dzięki czemu możemy rozpocząć fazę produkcji. Poniżej możesz zobaczyć różne części pierścionka, 18-karatowe różowe złoto na trzonku i 18-karatowe białe złoto na wewnętrzną część z inicjałami.

początkowe części pierścionka zaręczynowegoWidoki rederingu pierścionka dają oszałamiające wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądał pierścionek, nawet zanim zaczniesz go robić z metalu.

renderować widoki tego wyjątkowego projektu pierścionka zaręczynowego

Gdy narzeczony był zadowolony ze swojego początkowego projektu pierścionka, mogliśmy rozpocząć tworzenie pierścionka. Poszczególne części pierścionka są odlewane w złocie, a następnie lutowane.

różowe złoto i białe złoto część początkowego pierścionka zaręczynowego

Tutaj masz wyobrażenie, jak wygląda pierścionek po przylutowaniu inicjałów z białego złota do trzonka z różowego złota, a przed polerowaniem i osadzeniem diamentów.

lutowanie inicjałów na pierścionku zaręczynowymSurowy złoty aspekt pierścionka jest wspólny dla wszystkich ręcznie robionych pierścionków, które będą wypolerowane po lutowaniu

oprawa diamentu na wyjątkowym pierścionku zaręczynowym personalizowanym inicjałami

ręcznie robione inicjały narzeczonej na unikalnym projekcie pierścionka zaręczynowego

dwukolorowy pierścionek zaręczynowy na palcu

4. Szmaragdowy pierścionek zaręczynowy

Ten niestandardowy projekt pierścionka zaręczynowego jest wysadzany dwoma szmaragdami i jednym centralnym diamentem. Narzeczony nowy dokładnie taki projekt chciał i był w stanie dostarczyć rysunek projektu pierścionka.

unikalny wzór pierścionka zaręczynowego ze szmaragdami i diamentem

Projekt jest już prawie gotowy, możemy jednak pomóc narzeczonemu wybrać sześć bocznych zielonych kamieni (kamień oliwinu) i znaleźć idealny diament do umieszczenia na jego pierścionku zaręczynowym.

Certyfikat diamentu w kolorze D

Wybrany tutaj diament jest prawie doskonały, chociaż jest mały, waży 0,25 karata, klasa koloru D, czystość VS2 i szlif doskonały, jak widać na tym zdjęciu rzeczywistego diamentu osadzonego na tym dzwonić.

Diament 0,25 karata o doskonałej gradacji

Jak zwykle zaczynamy ten projekt od stworzenia modelu 3D pierścienia, który pozwala nam pokazać te renderowane widoki pierścienia do zatwierdzenia projektu przez narzeczonego.

unikalny wzór pierścionka zaręczynowego z kamieniami szmaragdowymi i diamentem

Następnie pierścionek jest ręcznie robiony w naszej pracowni jubilerskiej, odlewając trzonek z 18-karatowego białego złota, osadzając kamień i polerując pierścionek, który możesz zobaczyć wykończony tutaj:

Szmaragdowy pierścionek zaręczynowy z unikalnym wzorem wykonany ręcznie

5. Zaangażowanie trawy rRng z szafirem

Choć jest prosty, projekt tego pierścionka zaręczynowego jest naprawdę wyjątkowy, ponieważ trzonek pierścionka jest wykonany z źdźbła trawy owiniętego wokół palca i ustawionego z okrągłym niebieskim szafirem na górze.

unikalny projekt pierścionka z trawy na propozycję, w zestawie z niebieskim szafirem

unikalny projekt pierścionka z szafirem na propozycję zaręczyn

Chociaż renderowanie nie pokazuje linii trawy źdźbła, będziemy musieli wygrawerować te linie na trzonku pierścienia po odlaniu metalu, jak pokazano na tych zdjęciach.

unikalny projekt pierścionka zaręczynowego ręcznie robiony komplet z niebieskim szafirem

Od tego czasu dowiedzieliśmy się, że narzeczona była bardzo szczęśliwa. zaproponowano ją na szczycie wzgórza podczas wędrówki ze swoim narzeczonym i że powiedziała TAK.

unikalny wzór pierścionka zaręczynowego z szafirem na palcu

6. Prosty zestaw pierścionek zaręczynowy ustawienie Ruby

Ten prosty pierścionek jest wykonany wokół 2-karatowego rubinowego owalu z dwoma małymi diamentami. Ten rodzaj wzoru jest dość klasyczny, personalizacja tego wzoru miała na celu dopasowanie odpowiednich kamieni do pierścionka.

rubinowy projekt pierścionka zaręczynowego, model cadModel 3D pierścienia, po raz kolejny, pozwala nam na renderowanie widoków pierścienia rubinowego przed jego wykonaniem.

rubinowy wzór pierścionka z diamentami

Ten pierścionek nie wymaga myślenia i możesz zobaczyć, jak został ukończony na tych zdjęciach:

unikalny wzór pierścionka zaręczynowego z 2-karatowym kamieniem rubinowym 2-karatowy rubinowy pierścionek na palcu o niepowtarzalnym designie

2-karatowy pierścionek zaręczynowy z rubinem na palcu

Po więcej informacji: