To są rzeczy, które mieliśmy na urodzinowej liście Otisa. Mamy tyle rzeczy, że on naprawdę niczego nie POTRZEBUJE, ale wiesz, że zawsze będę rozpieszczać tych wyjątkowych chłopców!! Próbowałem wymyślić rzeczy, które nie zajmowały mnóstwa miejsca (z wyjątkiem utworu na zewnątrz). Poniżej wymienię kilka ulubionych.

Garmin vívofit® jr. 3 inteligentny zegarek dla dzieci Health and fitness Tracker: Kuzyn Otisa (hej Jace!), który jest 1,5 roku starszy ma 10 zegarek, a Otis miał obsesję, więc dostał go w prezencie. Wspaniałe jest to, że śledzi jego kroki, jego sen (śpi w zegarku i nigdy go nie zdejmuje) i jest wodoodporny, więc nosi go stale. Ma również pozostać naładowany przez rok lub coś, co jest dzikie. Cechą, którą uwielbiam, jest to, że możesz ustawić minutnik na zegarku. Świetnie sprawdza się przy przechodzeniu między aktywnościami i czuje się całkiem fajnie, że ma stoper na własnym ramieniu!

Melissa & Doug Slice and Bake Drewniany zestaw do zabawy w ciasteczka: Otis zawsze będzie uwielbiał udawać jedzenie, więc mamy to do dodania do jego kuchni zabaw. Wielki strike.

zestaw pociągowy: Ten zestaw jest naprawdę fajny, ponieważ zestaw Otis sam go tworzy, a następnie „pociągi” jeżdżą automatycznie z baterią, więc jest to zabawny inny zestaw do zabawy. Również Duke Enjoy go ściga. Premia!

Wspinacz kopułowy: Byłem bardzo podekscytowany tym, ponieważ nie chciałem wydawać na duży zestaw huśtawek w tym roku, ale ten wspinacz jest czymś, na co Otis może dorosnąć i jest to całkiem rozsądne jak na tak duży przedmiot.

kupuj prezenty urodzinowe dla 4-latków:


Leave a Reply