Oszałamiające australijskie pierścienie dla kobiet (i gdzie je znaleźć)

Gdzie znaleźć australijskie pierścionki dla kobiet w srebrze i złocie?

W 2021 roku wiodący dom aukcyjny biżuterii w Sydney Leonard Joel’s sprowadził młotek na rekordowej australijskiej wyprzedaży. Pewien szczęśliwy licytant zabrał do domu pierścionek z pasjansem zawierający 25,02-karatowy diament, który zapłacił aż 1125 000 dolarów.

Oczywiście, jeśli kupujesz pierścionki dla kobiet w Australii, najprawdopodobniej szukasz czegoś bardziej wyjątkowego (i niedrogiego!). Może nawet coś stworzonego przez australijskich producentów lub niezależne marki jubilerskie. Na szczęście aktywny i kreatywny przemysł jubilerski w tym kraju oferuje szeroką gamę oszałamiających pierścionków na każdą kieszeń.

Ale gdzie w Australii najlepiej szukać pierścionka swoich marzeń? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Sklepy jubilerskie z zaprawą murarską

Może wydawać się to nieco staroświeckie w dobie e-commerce, ale nadal można kupić biżuterię, odwiedzając sklep z biżuterią. Jest to szczególnie dobra opcja przy wyborze znaczących pierścionków inwestycyjnych, takich jak pierścionki ślubne i zaręczynowe.

Ręcznie robiona biżuteria jest dobrze prosperujący przemysł w Australii. Wielu projektantów biżuterii i wytwórców pierścionków nadal łączy swoje warsztaty ze sklepem, chociaż często są oni raczej jubilerami specjalizującymi się w bardziej tradycyjnych elementach niż niezależni projektanci.

Niektórzy projektanci biżuterii mogą współpracować ze sklepem, aby sprzedawać swoje małe partie na prowizję, więc warto polować na sklepy, które to robią. Na przykład sprzedajemy niektóre z naszych projektów za pośrednictwem Akademia Hahndorf poza Adelaide.

Niezależnie od tego, czy podarowujesz sobie piękną złotą biżuterię, czy szukasz specjalnego pierścionka inwestycyjnego, doświadczony personel luksusowego sklepu z cegłami i zaprawą może pomóc Ci osobiście w doborze rozmiaru, kamieniach szlachetnych i nie tylko.

Istnieje kilka korzyści z kupowania pierścionków osobiście:

  • Możesz lepiej ocenić jakość przedmiotu
  • Możesz przymierzyć biżuterię na
  • Możesz współpracować z jubilerem produkcyjnym, aby stworzyć pierścionek na zamówienie
  • Możesz łatwo zadawać pytania dotyczące interesujących Cię utworów

Jeśli nie masz pewności, w których sklepach z biżuterią najlepiej kupić pierścionki w Twojej okolicy, zacznij od poproszenia znajomych i rodziny o rekomendacje. Następnie przejdź do map Google i zapoznaj się z opiniami klientów.

Rynki internetowe

Powiązane artykuły jubilerskie

Rynki internetowe z różnymi sprzedawcami mogą być kolejnym źródłem informacji o pierścionkach dla kobiet w Australii, zwłaszcza gdy kupujesz tańszą biżuterię kostiumową lub biżuterię w stylu vintage lub biżuterię wykonaną przez rękodzieła ze złota i srebra.

Historycznie popularną platformą dla sprzedawców biżuterii był Etsy, gdzie Simone po raz pierwszy zaczęła sprzedawać biżuterię on-line wiele lat temu. Tutaj nadal możesz potencjalnie znaleźć niedrogie damskie pierścionki wykonane przez niezależnych producentów z całego kraju.

Pamiętaj tylko, że Etsy jest otwarte dla sprzedawców z całego świata i pomimo tego, że rynek promuje się jako sprzedający ręcznie robione produkty, istnieje obecnie ogromna liczba produktów, które są faktycznie produkowane masowo i często są niskiej jakości. Jeśli potrafisz przejrzeć to, co jest dostępne, nadal możesz znaleźć świetnych lokalnych projektantów biżuterii, którzy dopiero zaczynają sprzedawać on-line.

Istnieje kilka innych mniejszych rynków z dziełami niezależnych projektantów, które mogą pochodzić z Australii, więc warto Googling zobaczyć, co można znaleźć, ponieważ mają tendencję do przychodzenia i odchodzenia.

Jeśli znajdziesz na rynku producenta biżuterii, którego pracę lubisz, poszukaj, czy ma on własny niezależny sklep internetowy, w którym możesz bardziej bezpośrednio wspierać jego działalność.

I, oczywiście, jest Amazon… który ma różnego rodzaju problemy etyczne i nie polecamy, jeśli chcesz wspierać australijskie firmy. Zachęcamy do większej kreatywności w nawykach zakupowych!

Sklepy z używanymi rzeczami i classic

Jeśli masz ochotę na przygodę, dlaczego nie poszukać następnego pierścionka w lokalnym sklepie operacyjnym?

Nie ma nic lepszego niż spędzenie popołudnia na grzebaniu w pudłach i przeglądaniu przeszklonych witryn sklepowych w poszukiwaniu nieoczekiwanych skarbów. W 2018 roku para z Sydney znaleźć pierścionki z brylantami warte 18 000 $ w grze planszowej, którą kupili w sklepie operacyjnym!

Jeśli zakupy osobiste nie są twoją sprawą, istnieje wiele opcji kupowania pierścionków z drugiej ręki w Internecie. Platforma Etsy Australia, o której wspomnieliśmy wcześniej, oferuje znaleziska z drugiej ręki. Inne platformy z używanymi pierścionkami do sprzedaży on-line to Gumtree, The Closet i ikona Melbourne Retrostar Classic Outfits.

Inną opcją pozyskiwania pierścionków z drugiej ręki są domy aukcyjne. Jednak kupowanie na aukcji na dowolnym poziomie cenowym wymaga doświadczenia, aby mieć pewność, że otrzymasz przedmiot, który chcesz, w cenie, na którą możesz sobie pozwolić.

Uważaj na tych, którzy sprzedają starą (lub nową) biżuterię na Facebook Market. Platforma jest pełna oszustw i ofert mała lub żadna ochrona dla kupujących. Najlepiej też tego unikać.

Niezależne sklepy internetowe

Jednym z najbezpieczniejszych, najbardziej opłacalnych i najwygodniejszych sposobów kupowania naprawdę pięknej biżuterii, w tym pierścionków, jest przejrzenie sklepów internetowych najlepszych niezależnych australijskich producentów.

Wielu jubilerów w Australii ma własne sklepy internetowe, w których można kupić całą kolekcję pierścionków i innych przedmiotów jubilerskich. Tutaj możesz:

  • Poczuj styl artysty
  • Dowiedz się więcej na temat etyki marki (takiej jak zaangażowanie w zrównoważony rozwój lub wykorzystanie kamieni szlachetnych pozyskiwanych w sposób etyczny)
  • Przeczytaj opinie klientów
  • Dowiedz się o ich opcjach płatności, wysyłki i gwarancji
  • Kupuj wygodnie i prywatnie o każdej porze dnia i nocy

Jeśli zakochasz się w jubilerskim stylu, ale chcesz pierścionek z konkretnym kamieniem lub metalem, którego jubiler nie oferuje, zwróć się do nich. Wielu australijskich twórców będzie w stanie wprowadzić dla Ciebie takie zmiany, w zależności od tego, co mają do dyspozycji w swojej skrytce.

Jak kupować pierścionki „Made in Australia” dla kobiet?

Kupując pierścionki dla kobiet w Australii, nie bój się nie spieszyć. Niezależnie od tego, czy kupujesz dla kogoś innego, czy dla siebie, chcesz mieć pewność, że otrzymasz pierścionek, który będziesz cenić na całe życie. Oznacza to badanie jakości biżuterii i zakupy, aby znaleźć design pierścionków, z którymi rezonujesz.

Ugruntowana australijska sprzedaż detaliczna oferuje konsumentom różne sposoby kupowania biżuterii: od kupowania ręcznie robionych diamentowych pierścionków przez World-wide-web po grzebanie w kostiumach w sklepie operacyjnym. Wypróbuj kilka różnych metod, zanim zdecydujesz się na tę, którą preferujesz.

Jeśli chcesz wspierać niezależnych projektantów, przejrzyj kolekcję pierścionków w Simone Walsh Jewellery. Nasza założycielka Simone jest południowoaustralijską jubilerką z ponad 25-letnim doświadczeniem w tworzeniu wyjątkowej biżuterii dla kreatywnych australijskich kobiet. Jesteśmy pewni, że znajdziesz właśnie to.

Leave a Reply