Zdjęcie Claire Pepper dla Each day Telegraph. Fryzura i makijaż: Louise Heywood.

Mamy ostatnio tak wielu nowych obserwujących na naszej stronie, w mediach społecznościowych i kanałach podcastów, że chciałem powitać nowicjuszy, przedstawić (lub ponownie przedstawić) się wam wszystkim i podzielić się małym podsumowaniem, jak poruszać się po witrynie That’s Not My Age .

Jestem Alyson Walsh, niezależna dziennikarka, była redaktorka magazynu modowego i autorka. I mocno wierzę, że nie chodzi o wiek, ale o styl. Że powinniśmy czuć się dobrze z tym, jak się ubieramy, kiedy dorastamy do siebie. Which is Not My Age zaczęło się prawie 14 lat temu, w 2008 roku, kiedy postanowiłem stworzyć przestrzeń online, aby celebrować wiek średnim i nie tylko. Jestem dumna, że ​​oprócz udzielania porad ekspertów, wskazówek dotyczących stylu, wywiadów i podcastów, Which is Not My Age stała na czele ruchu wzmacniającego pozycję kobiet i wzywającego do seksizmu związanego z płcią. Stała się również wspaniałą przestrzenią on-line dla podobnie myślących kobiet, które wspierają się nawzajem – co jest najwspanialszą rzeczą. Cieszę się, że mam tak wielu uroczych obserwatorów i mam nadzieję, że zostaniesz z nami przez wiele lat.

Sklep TNMA

Najważniejsze informacje na stronie:

Zakupy

Dobrze wyglądać nie polega na kupowaniu mnóstwa nowych rzeczy, ale spędzaniu czasu na zastanawianiu się, co sprawia, że ​​czujesz się szykownie, komfortowo i pewnie. Aby pomóc Ci poruszać się po tym, co jest obecnie dostępne, często edytuję najlepsze zszywki rzeczy do kupienia teraz i na zawsze. Głównym sklepem na stronie jest zakupy strona (w prawym górnym rogu na stronie głównej) – wszystkie prezentowane produkty są starannie wybrane z głównych marek, luksusowych marek i mniej znanych małych firm a te są regularnie i sezonowo odświeżane przeze mnie i moją cudowną asystentkę Helen. Przedstawiamy najlepsze marki brytyjskie, amerykańskie, europejskie i międzynarodowe, aby zapewnić, że gdziekolwiek jesteś na świecie, znajdziesz coś dla Ciebie. Właśnie okrzyknęliśmy się na cieplejszą pogodę, więc spójrzcie!

Co dwa tygodnie aktualizujemy również nie tak podstawowe panel zakupów, który można znaleźć na stronie głównej (w polu tuż pod naszym najnowszym postem) z najnowszymi stylami zakupionymi od niektórych naszych ulubionych marek modowych.

Jest też Edytuj TNMA (które można znaleźć w prawym górnym rogu strony głównej). Mała kolekcja ekskluzywnych przedmiotów stworzona we współpracy z moimi ulubionymi niezależnymi projektantami. Większość przedmiotów została stworzona przez projektanta i przeze mnie, pracując razem nad jednym z ich podpisów. Wszyscy mamy podobne nastawienie do sluggish style i ochrony środowiska oraz kupowania ubrań, które będą trwać. Ponieważ w dzisiejszych czasach nie można znaleźć przyzwoitej pary majtek, współpracowałem z królową wielkich spodni Harrym Duleyem nad najnowszym dodatkiem do That’s Not My Age Edit. Więcej szczegółów na temat Edycji TUTAJ.

Mamy też świetny sklep internetowy z Bookshop.org, który obsługuje niezależne księgarnie w Wielkiej Brytanii. Sklep zawiera rekomendacje od naszych gości podcastów i zespołu That is Not My Age, które obejmują wszystko, od niemożliwych do odrzucenia przewracających stron po przydatne, instruktażowe książki na temat naprawiania i naprawy ubrań. Udaj się do księgarni TUTAJ.

Bluza „vintage” TNMA Edit

Podcast

Celem podcastu TNMA jest ożywienie moich wywiadów z niezwykłymi kobietami (i okazjonalnie mężczyznami), aby nieco głębiej zagłębić się w zwykłe tematy życia, stylu i wieku. Z szeregiem specjalnych gości opowiadam o starzeniu się, zmianie kariery, odnajdywaniu szczęścia i dlaczego nosimy to, co nosimy. Niektóre z moich najważniejszych wydarzeń to rozmowa z sędziami Stitching Bee Esme Youthful i Patrickiem Grantem o ich niezwykłych karierach, rozmowa z ikoną mody Dame Zandra Rhodes o jej oku do stylu i wysłuchanie inspirującej historii Liz O’ Riordan, chirurga piersi z rakiem piersi .

Możesz zasubskrybować na Podcasty Apple & Spotify lub posłuchaj tutaj na Which is Not My Age. Podcasty można znaleźć na górnym pasku narzędzi na stronie głównej.

Cechy mody, urody, pielęgnacji skóry i stylu życia

W That is Not My Age znajdziesz praktyczne porady, stylowe inspiracje i wspierającą społeczność podobnie myślących kobiet. Od wywiadów z niesamowitymi, kreatywnymi kobietami po porady ekspertów w zakresie makijażu i pielęgnacji skóry, regularne pomysły na stroje po zdrowie i dobre samopoczucie. Chociaż skupiam się głównie na stylu, mam szczęście, że mam kilku doświadczonych znajomych dziennikarzy, którzy przyczyniają się do powstania strony w innych sprawach – mamy zapewnioną opiekę w średnim wieku!

Uwielbiam słyszeć Twoje przemyślenia i opinie w polu komentarzy na końcu każdej funkcji. Często toczy się fantastyczna rozmowa, więc dołącz do nas!

Znajdź wszystkie moje najnowsze funkcje, przewijając stronę główną. Przejdź bezpośrednio do interesujących tematów za pomocą paska wyszukiwania na dole strony lub za pomocą menu rozwijanego, które pojawia się po kliknięciu trzech małych linii w prawym górnym rogu strony głównej.

Wszystkie moje kreacje w jednym miejscu

Inspiracja do stroju

Znajdź mnóstwo pomysłów na styl w sekcji „Stroje”. Ta strona jest podsumowaniem wszystkich strojów przedstawionych w That’s Not My Age, additionally linki do zakupów, dzięki którym znajdziesz dokładnie te przedmioty lub podobne. I nie zapominaj, że na moim jest jeszcze więcej inspiracji do stylu Konto na Instagramie! oraz Tablice na Pintereście.

Niedzielny Telegraf

Obecnie piszę kolumnę o nazwie Ponadczasowy styl dla Codzienny Telegraf, obejmuje to praktyczne porady dotyczące stylu, wskazówki dotyczące zakupów i pomysły na stylizacje. Możesz znaleźć wszystkie poprzednie funkcje pisałem tutaj (subskrypcja on-line), lub w niedzielę Stella części gazety, co dwa tygodnie.

Subskrypcja Patreona

W 2020 roku, jako sposób na wzmocnienie mojego biznesu internetowego, wprowadziłem płatne członkostwo w Which is Not My Age za pośrednictwem Patreona. Process subskrypcji działa w parze z tą stroną, a abonenci otrzymują dwie ekskluzywne funkcje i comiesięczny biuletyn. Ci, którzy się zapisali, w całości wspierają That’s Not My Age. Za co nie mogę ci wystarczająco podziękować. Oznacza to, że mogę płacić współpracownikom, fotografom i mojej genialnej asystentce Helen, wynajmować studia do sesji mody i podróżować, aby przeprowadzać wywiady z kreatywnymi kobietami, takimi jak Fleur Sinclair w księgarni Sevenoaks. Każda subskrypcja jest cenna dla przyszłości tej witryny i będzie służyć tworzeniu angażujących treści, które będą inspirować i wzmacniać kobiety w każdym wieku.

Mały czarny trójkąt w lewym górnym rogu posta wskazuje, które posty są przeznaczone dla płatnych subskrybentów, a reszta treści jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich.

Najnowsze funkcje Patreona to między innymi, w co się ubrać na letnią imprezę, kiedy nie lubisz się ubierać, oraz rozmowa na temat pozytywnego nastawienia ciała z projektantką Kate Halfpenny.

Cieszę się, że niedawno znalazłeś That is Not My Age i mam nadzieję, że zostaniesz w pobliżu. Czytelnicy sprawiają, że to wszystko się dzieje, więc ogromne podziękowania za wsparcie.

UWAGI DO STYLU: na pierwszym zdjęciu mam na sobie dżinsową kurtkę z kolekcji 7 All Mankind. Spódnica Tarrana z organicznej bawełny w paski, By Malene Birger z Fenwick. Buty Mary Jane od John Lewis & Partners (wszystkie te produkty są już wyprzedane). Duże kolczyki koła z białego drewna od Branża Biżuteria.