// Moeva kostium kąpielowy. Panie Wytwórnia czarna sukienka tuba! i czerwony zestaw prime i spódnica //

Filadelfia to miasto, które naprawdę znam i kocham. Po raz pierwszy pojechałem do Filadelfii, aby kręcić okładkę katalogu Cost-free Persons 2009 i zakochałem się wtedy w tym mieście. Zakochałem się w historii, architekturze i kreatywności. Moja siostra również wylądowała w Filadelfii przez ponad dwa lata i odwiedzałam ją z Nowego Jorku co drugi weekend. Nigdy nie zapomnę sceny muzycznej i niesamowitego jedzenia. Potem kilka razy wróciłem do miasta na sesje zdjęciowe, ale minęły lata odkąd nie spędziliśmy weekendu w mieście dla czystej przyjemności. Byłem tak podekscytowany, że Cztery pory roku zaprosił nas do poznania tego luksusowego hotelu i całego jego piękna. Wszystko jest wykonane tak znakomicie, z dbałością o szczegóły. Pływaliśmy, odpoczywaliśmy i jedliśmy… dużo.

Oto moje ulubione miejsca na obiad. Wszystkie są takie eleganckie i romantyczne. Przed wyjazdem nie zapomnij zamówić klasycznego sera Philly do pokoju. To pozycja obowiązkowa.

Jean-Georges Filadelfia: To jest coś, na co trzeba się ubrać. O zachodzie słońca można podziwiać niesamowite widoki na miasto. Dodatkowo sześciodaniowe menu jest tak piękne i artystyczne.

Ryba Vernick: Miałem tutaj najbardziej niesamowite owoce morza. Ostrygi, kawior i branzino! Atmosfera była spokojna, tremendous fajna, ale całkowicie szykowna. Wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że koktajle są boskie i będziesz chciał spróbować wszystkiego z menu. Spędziliśmy tutaj najlepszą noc.