grawerowany różowy pierścionek na zamówienie!

Jeśli chodzi o biżuterię, 24-karatowe złoto jest najcenniejszym metalem, z którego można zrobić wyjątkową biżuterię. Najcenniejsze jest to, że czyste złoto ma pewne ograniczenia, o których powinieneś wiedzieć.

Trzy główne cechy charakterystyczne 24-karatowego złota:

Kolor: 24-karatowe złoto jest oczywiście żółte, ciemnożółte i tylko żółte. Jako czyste złoto, nie jest możliwe posiadanie czystego złota o innym kolorze, ponieważ nie zostało zmieszane z żadnym innym metalem. (białe złoto i różowe złoto są wynikiem połączenia czystego złota z innymi metalami, które zmieniają jego kolor).

Miękkość: 24-karatowe złoto jest również miękkim metalem, który jest dość łatwy do zginania w porównaniu do 18-karatowego złota lub 22-karatowego złota. Tak więc biżuteria wykonana z czystego złota musi być grubsza niż biżuteria ze złota 18-karatowego, aby wytrzymać codzienne życie noszone przez dziesięciolecia.

Waga: gęstość 24-karatowego złota to 19,5, a gęstość 18-karatowego złota to 15,4. Tak więc każda biżuteria wykonana z czystego złota jest prawie o 30% cięższa niż ta sama biżuteria wykonana z 18-karatowego złota. Oczywiście ma to wpływ na cenę naszej 24-karatowej biżuterii, ponieważ jest ona cięższa, a 1 gram czystego złota jest droższy niż 1 gram 18-karatowego złota.

Biorąc pod uwagę te informacje, to jest powód, dla którego nie każda biżuteria jest wykonana z 24-karatowego złota i dlaczego biżuteria 24-karatowego złota naprawdę wyróżnia się na tle konwencjonalnej biżuterii.

Poniżej przedstawiamy różne projekty biżuterii na zamówienie wykonane z 24-karatowego złota.

INDEKS

  1. Niestandardowe pierścionki z 24-karatowego złota
  2. Naszyjnik z imieniem niestandardowym
  3. Zawieszki na zamówienie z 24k złota

Tutaj dowiesz się więcej o naszej niestandardowej usłudze jubilerskiej

Niestandardowe złote pierścionki 24k

Pierścionek z czystego złota jest grubszy niż pierścionek z 18-karatowego złota, aby zapewnić, że nie odkształcą się przez dziesięciolecia, kiedy będą obecne na twoim palcu.

Pierścień Pinky

Tak jest w przypadku tego małego różowego pierścionka z wygrawerowanymi inicjałami i spersonalizowanym grawerem na bokach pierścionka.

grawerowany różowy pierścionek na zamówienie!

Możesz docenić product 3D tego niestandardowego pierścienia na mały palec tutaj powyżej i renderowanie tutaj poniżej.

niestandardowy projekt pierścionka z czystego złota z widokami renderowania

Oto prawdziwy pierścionek z czystego złota po zakończeniu.

Pierścionek z różowego złota 24k z czystego złota

biżuteria na zamówienie z czystego złota

Sygnet

10 sygnet z czystego złota to niestandardowy projekt wykończony powłoką z czarnego złota. Ponieważ detale są formowane w 3D, a złoto jest powlekane na czarno, końcowe polerowanie ujawnia cały grawer z silnym kontrastem kolorystycznym między 24-karatowym głębokim żółtym złotem a ciemnym czarnym złotem.

niestandardowy sygnet z czystego złota

renderowanie widoku czystego złotego pierścionka

Tutaj możesz rzucić okiem na gotowy pierścionek.

niestandardowy sygnet wykonany z czystego złota

Sygnet z czystego złota

czysty złoty żółty pierścionek z powłoką z czarnego złota

Pierścionek zaręczynowy

Ta cienka obrączka jest również wykonana z 24-karatowego złota i ma wygrawerowane gałązki i liście oraz napis w języku francuskim Joie sans fin (Szczęście bez granic).

niestandardowa obrączka w 24k złocieniestandardowa grawerowana obrączka z 24-karatowego złota obrączka z czystego złota na palcu

Pierścionek z imiennym złotem 24k

Pierścionek z imieniem to tradycyjny prezent rodzinny, który może być również wykonany z 24-karatowego złota. Taki pierścionek można wykonać z 2, 3 lub nawet 4 nazwiskami na pierścionku (w zależności od długości imion) jak ten pierścionek przedstawiony poniżej.

niestandardowy złoty pierścionek z imieniem

Zauważysz, że każde imię jest oddzielone od pozostałych małym serduszkiem wysadzanym małym diamentem.

24k złoty pierścionek z imieniem

Naszyjnik z imieniem niestandardowym

Wiele dostosowań w biżuterii jest wykonywanych na podstawie imion naszych klientów lub nazwiska osoby, dla której biżuteria jest szyta. W przypadku tego naszyjnika z imieniem mąż poprosił nas, abyśmy zrobili to z imionami swoich dzieci, aby zaoferować spersonalizowany naszyjnik swojej żonie.

Nazwisko trójki dzieci wykonaliśmy z 24-karatowego złota, podczas gdy łańcuszek jest wykonany w naszym warsztacie z 18-karatowego złota, aby nadać naszyjnikowi większą odporność.

Naszyjnik z czystego złota!

10 rodzaj naszyjnika z imieniem można łatwo spersonalizować liczbą i rozmiarem imion, czcionką używaną do wpisywania imion oraz rodzajem łańcuszka.

niestandardowa nazwa naszyjnik

złoty naszyjnik z imieniem dostosowany

Zawieszka na zamówienie z 24k złota

Zawieszka na zamówienie może być również wykonana w szczerym złocie na zlecenie klienta. Oto kilka przykładów niestandardowego wisiorka z czystego złota wykonanego w naszej pracowni.

Po więcej informacji:

Leave a Reply