Organiczna rutyna brwiDzisiaj chciałam wskoczyć na krótki publish na temat mojego najnowszego makijażu brwi. Minęły dwa lata od mojej ostatniej aktualizacji i pomyślałem, że fajnie byłoby zobaczyć, co się zmieniło. Jedyne, co na pewno się nie zmieniło, to ilość czasu i wysiłku, jaki staram się poświęcić na moje brwi. Im prościej, tym lepiej! Oczywiście moje brwi są dalekie od ideału. Chciałbym, żeby były gęstsze i ciemniejsze. Ale mam to, co mam, więc nauczyłem się je przyciemniać i kształtować. Dlatego zrezygnowałam z cienia do brwi i wybrałam żele do brwi i okazjonalnie używałam kredki do brwi. Oto kilka zaufanych i sprawdzonych zszywek do makijażu brwi, które znacznie ułatwiają mój makijaż brwi (i życie).

Moim obecnym faworytem jest Ere Perez arganowy bohater brwi, który jest tonizującym żelem do brwi. Absolutny need to-have, jeśli chcesz mnie zapytać. Głównym powodem, dla którego tak bardzo go lubię, jest prostota obsługi. Mały pędzelek sprawia, że ​​nie potrzebujesz przy nim precyzji. Co więcej, wygląda naturalnie i dobrze się trzyma. I dodatkowe punkty za listę składników, która pomaga ujarzmić brwi i je pielęgnować. o których mówiłem Ere Perez Argan Brow Hero tutaj (10 ml za 25 USD / 22 GBP) w bardziej kompleksowej recenzji. Próbki są również dołączone, jeśli chcesz zobaczyć, jak 10 przyciemniany żel do brwi wygląda na prawdziwej osobie. Podsumowując całe moje doświadczenie z tym produktem, muszę powiedzieć, że jest znacznie lepszy niż żele, które miałem wcześniej, szczególnie ze względu na mały, szczegółowy pędzelek i świetne trzymanie.

Inną rzeczą, o której chciałbym wspomnieć, jest Dr Hauschka Translucent Brow and Lash Gel, najnowszy dodatek do rodziny produktów do pielęgnacji brwi. Używam tego prawie za każdym razem, gdy nie używam Argan Hero, aby naprawić niesforne brwi, aby pozostały na swoim miejscu. Uwielbiam to, że jest przejrzysty, więc po prostu go przesuń i pozwól mu wyschnąć (co zajmuje około minuty lub dwóch). Żel do brwi i rzęs może być stosowany również do rzęs, ale jakoś wolę używać go tylko na brwiach.

Jeśli chodzi o kredki do brwi, Zuii Organic Flora Brow Definer to zawsze dobry wybór. Wysuwany, o skośnym kształcie dla łatwego i wygodnego wypełniania brwi. Obecnie używam go częściej na specjalne okazje, ale doskonale nadaje się również do codziennego użytku. Zuii Organiczny korektor do brwi (,4 g / alright. 29,50 USD – 15 GBP) to trzeci ołówek, którego używam. Mówiąc prościej, jest NAPRAWDĘ dobry. Na blogu znajduje się kilka recenzji tego Definera. Jeden z nich powstał 3 lata temu. Kochałem to wtedy i nadal to kocham. Tym razem mam Definer w kolorze Chocolate. W porównaniu z innym odcieniem (zwanym Taupe), ten ma cieplejsze odcienie i, śmiem twierdzić, nieco jaśniejszy. Podziwiam, jak łatwy w użyciu jest ten chowany ołówek. Brwi wyglądają bardzo naturalnie. Moim jedynym problemem jest to, że jest zbyt szeroki dla najwęższej części brwi, więc muszę uważać, aby nie przesadzić.

Jakie są twoje ulubione produkty do brwi? Zapraszam do dzielenia się w komentarzach!

Inga | Organiczna blogerka kosmetyczna