Najlepsze zestawy do makijażu i skarpety z imprezy Sephora Holiday Savings Event

Najlepsze świąteczne zestawy upominkowe Sephora

The Sephora Holiday Cost savings Occasion jest tutaj z pierwszym dostępem do Rouge! Dzisiaj dzielę się zestawieniem najlepszych zestawów upominkowych do makijażu na prezent w tym sezonie. Niektóre są naprawdę urocze, jeśli chodzi o nadziewarkę, a to wydarzenie to świetny czas na wczesne rozpoczęcie świątecznych zakupów.

Sephora Holiday Personal savings Celebration jest otwarty dla wszystkich Członkowie Natural beauty Insider. Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem, możesz zarejestrować się za darmo tutaj. Oto daty i poziomy sprzedaży, jeśli robisz zakupy on-line, użyj kodu promocyjnego OSZCZĘDNOŚCI:

  • Członkowie Rouge oszczędzają 20% od 28.10. do 7.11.
  • Członkowie VIB oszczędzają 15% zniżki od 11.11 do 7.11
  • Wtajemniczeni oszczędzają 10% na zakupach od 11.03 do 7.11

Ponadto mają 30% zniżki na wszystkie przedmioty z kolekcji Sephora. Kod promocyjny i oszczędności są dobre do wielokrotnego wykorzystania podczas sprzedaży. Obowiązują pewne wyjątki, a kodów promocyjnych nie można łączyć. Wszyscy członkowie Beauty Insider otrzymają bezpłatną standardową wysyłkę wszystkich kwalifikujących się zakupów on-line w Usa i Kanadzie.

Oto moje najlepsze typy zestawów do umieszczenia na radarze!

Klepsydra Holiday Ambient Lighting Palety 2022

The Oświetlenie otoczenia klepsydry Edytuj odblokowane palety twarzy (85 dolarów każdy) w tym roku są oszałamiające. Uwielbiam projekt opakowania i kolory w każdej z palet. W tym roku pojawiło się wiele nowych odcieni i myślę, że istnieje dobra gama kolorów pasująca do różnych odcieni skóry! Moją ulubioną jest Paleta Słoni, ale wszystkie są oszałamiające.

Od góry do dołu zawiera:

  • Paleta motyli ze światłem eterycznym, światłem żarowym, miękkim światłem (nowość), światłem rozproszonym, blaskiem zachodu słońca (nowość), niebiańskim światłem stroboskopowym (nowość)
  • Paleta słoni z Dim Light-weight, Smooth Light, Beaming Strobe Mild (nowość), Lustrous Bronze Mild (nowość), Iridescent Coral (nowość) i Radiant Rose (nowość)
  • Paleta Tygrysów z Transcendent Gentle, Outstanding Glow Strobe Gentle (nowość), Burnish Glow (nowość), Divine Strobe Light-weight (nowość), Copper Flash Strobe Mild (nowość), Iridescent Rose

Noszenie palety słoni poniżej

Klepsydra Ambient Lighting Palette Holiday 2022 Słoń

Zakochałam się po uszy w Phlur i mają piękny zestaw upominkowy z moim ulubionym zapachem! Zestaw upominkowy zaginionej osoby (98 USD) ma pełnowymiarowe perfumy + mini spritzer do podróży. Jeśli jesteś nowy w tej linii, zdecydowanie wypróbuj Zestaw próbek Phlur Discovery (35 dolarów, uwielbiam też Someone Wooden i Phlorię).

Phlur Zestaw upominkowy zaginionej osoby Duo Sephora

Mini paletki cieni do powiek to idealne wypełnienie pończoch. Naprawdę byłem pod wrażeniem Tarte Mini Tartelette Jewel Paleta (21 dolarów). Kolory są świetne na co dzień, a ja uwielbiam błyszczące toppery. Polecam również sprawdzić Anastasia Beverly Hills, Natasha Denona i City Decay, aby uzyskać świetne palety do oczu poniżej 30 USD.

Tarte Mini Tartelette Jewel Paleta

W tym roku jest mnóstwo wspaniałych zestawów do ust i mini! The Scarce Elegance Mini Sort Words and phrases Matte Lip Duo w Humble (20 USD) jest tremendous słodki. Kolory są tremendous mini, ale jest wystarczająco dużo produktu, aby uzyskać przyzwoitą próbkę tego, jak działa formuła. Humble to świetna neutralna na co dzień.

Rare Beauty Mini Kind Words Matte Lip Duo w Humble

Rare Beauty Mini Kind Words Matte Lip Duo w Humble

Inne zestawy do ust do sprawdzenia:

Najlepsze zestawy do ust Sephora

Pat McGrath ma również kilka świetnych opcji. The Mini Lip Shine Trio w kolorze Nude Venus (25 USD) ma trzy idealne róże w kolorze nude (mam nadzieję, że przyniosą je w pełnym rozmiarze). Jako wielki enthusiast LUST: Gloss myślę, że Pat McGrath LUST: Gloss Duo w cielistym wymiarze (30 USD) to świetny zakup dla miłośnika neutralnych ust.

Pat McGrath Zestawy świąteczne Sephora

Pat McGrath Nude Zestaw Wenus

Spójrz na siebie: Westman Atelier Critical Basis Adhere Shade VII, Charlotte Tilbury Airbrush Nieskazitelny puder utrwalający wykończenie na poziomie średnim, Pędzel do podkładu Sephora Collection Professional #70, Tartelette Jewel Paleta, Zestaw zachowań NARS, Pat McGrath Nude Zestaw do ust Venus.

Najlepsza wyprzedaż kosmetyków Sephora

Na twarz NARS Behave Backstage Cheek Established (39 USD) jest naprawdę urocze. Zawiera Mini Powder Blush, Mini Various i Entire-Size Liquid Blush w odcieniu Behave, który jest delikatną brzoskwinią.

Zestaw zachowań NARS

Na luksusową ucztę zdecydowanie sprawdź zestawy Westman Atelier. The Westman Atelier Squeaky Clean up Lip & Cheek Duo (48 USD) w Chouchette + Ma Puce jest super słodki.

Westman Atelier Squeaky Clean Lip & Cheek Duo (48 USD) w Chouchette + Ma Puce

Westman Atelier Squeaky Clean Lip & Cheek Duo (48 USD) w Chouchette + Ma Puce

Ja też naprawdę kocham Zestaw płatków Westman Atelier (134 USD), który ma nowy Lit Up Stick i Squeaky Clean Lip Balm w Petal, które pasują do różu w sztyfcie.

Zestaw Westman Atelier Petal Edition

Zestaw próbek Westman Atelier Petal Edition

Najlepsza wyprzedaż kosmetyków Sephora

To podsumowuje mój zestaw prezentów! Co znajduje się na twoim radarze podczas wydarzenia świątecznych oszczędności Sephora?

Kup pocztę

Sponsorowane przez Sephora.

Leave a Reply