Allure

W tym samym duchu, który Być trudnym do wykorzenienia oraz Wredne dziewczyny są uważane za filmy wakacyjne dla swoich megafanów, gorące narzędzia mają wyjątkowe miejsce w sezonie prezentowym dla miłośników piękna. Są jednymi z najbardziej świątecznych i zabawnych prezentów z migającymi światłami i pozłacanym sprzętem, imponującą i innowacyjną technologią oraz często rozbudowanymi opcjami pakietów.

Wybraliśmy niektóre z naszych ulubionych, aby podarować Twoim bliskim. Cały rok, zespół Wabić intensywnie testuje lokówki do stylizacji na gorąco — wypalając nasze pasemka w celach badawczych — aby przedstawić Ci nasze rekomendacje dotyczące najlepszych produktów. Nasze odkrycia: płaskie żelazka, które tworzą szkliste, proste fryzury, falujące i lokujące się różdżki do fal na plaży i pełne loki, szybkie pędzle do suszenia i wiele więcej. Niektóre z tych narzędzi przeszły nawet świąteczną metamorfozę dzięki specjalnym kolorom i dodatkom do produktów, które tworzą idealny zestaw podarunkowy.

Więc czytaj dalej w jakiś sposób „groolowe” prezenty świąteczne – takie, które sprawią, że twoja najbardziej opętana urodą przyjaciółka przytuli cię i pocałuje (nawet jeśli nie jesteś pod jemiołą).

Machanie i kręcenie różdżkami

Kristin Ess Miękka fala obrotowa różdżka

Biała obrotowa lokówka Beachwaver S1 z podwójnym napięciem

Dobre machanie lub kręcenie różdżką może sprawić, że różnica między spalonymi, wiotkimi fryzurami a zdrowym, sprężystym wyglądem włosów. Nasze wybory na trzy wyróżniające się różdżki do loków są funkcjonalne, ale także wspaniałe do oglądania w Twojej próżności. The Kristin Ess Miękka fala obrotowa różdżka robi dokładnie tak, jak mówi: wygina się w pozłacanej szczelinie nad przyciskami ustawiania temperatury — zmieniając się w narzędzie w kształcie litery L. W zgiętej pozycji narzędzie jest łatwiejsze w obsłudze, co pozwala z łatwością sięgnąć za głowę. Tworzy płynące fale bez żadnego oparzenia bicepsa, co jest geniusz.

Podobnie Biała obrotowa lokówka Beachwaver S1 z podwójnym napięciem sprawia, że ​​tworzenie loków jest dziecinnie proste. Zdecyduj, w którym kierunku chcesz skręcić włosy (wolę loki odwrócone od twarzy) i naciśnij przycisk. Beczka obraca się, owijając wokół siebie pasmo włosów, z którymi pracujesz.

Wreszcie, Trio wirowe T3 jest ulubionym wśród Wabić pracowników. Jest wyposażony w beczki o różnych rozmiarach (1 cal, 1,5 cala i opcja stożkowa), aby zapewnić sprężyste loki i fale, których pragniesz. (Moim celem jest zwężająca się przystawka, która tworzy żywe fale.) To najlepszy zestaw startowy dla tych, którzy kochają tradycyjną różdżkę do curlingu.

Żelazka

L’Oreal Professionnel Steampod Flat Iron & Styler + zestaw do włosów Kerastase

Jeśli twoja ukochana kocha dobre żelazko, rozważ te dwa od GHD i L’Oreál. The Styler GHD z odłączonym zasilaniem prostuje włosy na szkliste, miękkie pasemka, a jednocześnie jest przyjazna w podróży. The Żelazko L’Oreál Professional Steampod używa pary i wbudowanego grzebienia, aby stworzyć elegancką stylizację — a do narzędzia dołączono kilka produktów Kérastase chroniących przed ciepłem i nabłyszczających.

Wahacze

Znak towarowy Beauty Babe Waves X

Conair Large Loki i Fale Seter do Włosów

Nasze wybory waver w tym roku mogą wydawać się podmuchem przeszłości, ale pamiętaj, że nie są to karbownice lub wałki z przeszłości. Znak towarowy Beauty Babe Waves X tworzy fajne, błyszczące, gotowe na imprezę fale S w mniej niż 20 minut, podczas gdy Conair Huge Loki i Fale Seter do Włosów tworzy pełne hollywoodzkie fale i flipy.

Suszarki

Suszarka do włosów Warm Instruments A single Move

Amika Double Agent 2 w 1 prostownica do suszarki nadmuchowej

Nasze propozycje na prezenty do suszarek do włosów przenoszą suszenie na wyższy poziom. The Suszarka do włosów Sizzling Equipment A person-Action wysusza, wygładza i dodaje blasku już podczas jednej sesji stylizacji. Amika Double Agent wysycha i prostuje się — i jest ulubieńcem pisarki handlowej Jennifer Hussein na szybką sesję stylizacyjną. Nazywa to „poważnie imponującym”, ponieważ daje jej proste włosy w mniej niż 10 minut, podczas gdy jej wyprostowanie zajmuje zwykle od 30 do 40 minut.

Leave a Reply