Na co zwrócić uwagę przy zakupie liczników osób?

Wiele napisano o tym, jak skuteczne są systemy liczenia osób w sklepach detalicznych, centrach handlowych, na lotniskach, w centrach wydarzeń, bibliotekach i innych miejscach, w których ważne jest dokładne mierzenie odwiedzających. Urządzenia do liczenia osób mogą być obecnie używane nie tylko do liczenia ruchu mogą również przewidzieć zachowanie odwiedzających w przestrzeni fizycznej, powiedzieć, które strefy są najczęściej odwiedzane, kiedy ludzie chętniej je odwiedzają i czy dokonują zakupów. Co więcej, nowoczesny, dokładny czujnik zliczający ruch może zapewnić podział wieku i płci klienta, a jednocześnie jest zgodny z unijnym RODO (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Wdrożenie technologii liczenia ruchu w Twojej fizycznej lokalizacji to sprytne posunięcie, jeśli jesteś właścicielem sieci detalicznej, zarządzasz sklepem, prowadzisz centrum handlowe lub ośrodek rozrywki. Jednak zanim wybierzesz technique liczenia osób dla swojej firmy detalicznej, powinieneś rozważyć pułapki i cechy pracy z tymi systemami śledzenia ruchu. Prawdopodobnie bardzo skorzystasz na tej technologii, jeśli prowadzisz działalność tradycyjną, ale możesz wydać pieniądze na niepotrzebne dodatki lub możesz kupić przestarzały i nieefektywny czujnik i podejmować decyzje biznesowe za pomocą niedokładne dane mogą prowadzić do katastrof.

W tym artykule wyjaśniamy, dlaczego powinieneś wybrać nowoczesny i tremendous dokładny licznik osób i jakie cechy powinieneś mieć na rynku, kupując go.

Najważniejsza jakość: dokładność

Dokładność licznika osób jest czasami pomijana przez potencjalnych klientów. Bez względu na przyczynę, prawie idealna dokładność jest prawdopodobnie najważniejszą cechą, jaką powinien oferować licznik ludzi. Technologie liczenia ruchu są wykorzystywane przede wszystkim do podejmowania decyzji opartych na danych w celu maksymalizacji przychodów, optymalizacji obsługi sklepu i zrozumienia podróży klienta nie możesz podejmować „decyzji opartych na danych”, gdy filar Twojej strategii marketingowej, dane klientów, są uszkodzone lub niewiarygodne.

Nie będziemy się zagłębiać w szczegóły i wyjaśniać, dlaczego stara i przestarzała technologia może wyrządzić więcej szkody niż pożytku Twojemu biznesowi detalicznemu, ponieważ już to zrobiliśmy. Po prostu wiedz, że podczerwień, CCTV, czujniki termiczne i inne typy są przestarzałe i nie liczą dokładnie osób wchodzących i wychodzących ze sklepu. Nie mogą rozdzielać grup osób (i w końcu liczyć ich jako jedną osobę), ani śledzić podróży klienta ani dostarczać żadnych danych o działaniach w sklepie. Mają problemy z pracą w różnych warunkach oświetleniowych i zapewniają niewiarygodne i niepraktyczne wglądy.

Tutaj V-Rely Ultima AI bierze tort, ponieważ wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię aktywnego widzenia stereo 3D z rozdzielczością Hd i oferuje do 99% dokładności liczenia osób. Aby zapewnić dokładne i niezawodne zliczanie, technologia aktywnego widzenia stereo 3D przetwarza połączone obrazy na mapy głębi.

Te najnowocześniejsze czujniki potrafią nawet rozróżniać osoby i przedmioty oraz poprawnie je liczyć. Ponadto duże pole widzenia pozwala tej technologii objąć cały obszar, co jest opłacalne dla właścicieli sklepów.

Wszystkie ważne dane, które zebrałeś ze swojego sklepu i klientów, muszą gdzieś iść i nabrać znaczenia. Szybki i łatwy dostęp do bezpiecznego i wysoce konfigurowalnego pulpitu internetowego jest koniecznością, jeśli naprawdę chcesz zrozumieć, co mówi Ci Twój sklep. Internetowe narzędzie analityczne musi oferować więcej niż tylko podstawowe informacje, musi obracać wszystkie informacje gromadzone przez czujniki i generować łatwe do zrozumienia, kompleksowe i praktyczne raporty.

W idealnym przypadku narzędzie do analizy odwiedzających on-line oferuje setki wskaźników KPI i rozwiązań, które pomogą Ci zoptymalizować sklepy i personel, opracować nowe plany marketingowe, które pasują do Twojej firmy, oraz zmierzyć skuteczność strategii marketingowych w trakcie gry.

Jeśli prowadzisz franczyzę lub wiele sklepów w różnych lokalizacjach, ta platforma internetowa powinna być w stanie dostarczyć Ci obszerne raporty dla każdego sklepu w ramach jednego systemu i zaoferować przydatne narzędzia do porównywania, które pokażą Ci prawdziwą narrację stojącą za wydajnością każdego sklepu.

Jeśli Twój sklep przestrzega pewnych zasad i wytycznych dotyczących zdrowia i musisz śledzić, ile osób jest w sklepie w tym momencie, aby odpowiednio działać, ten pulpit nawigacyjny powinien zapewnić Ci rozwiązanie dotyczące obłożenia w czasie rzeczywistym. Na przykład siłownie i centra health wykorzystują tę technologię, aby odzyskać klientów, których stracili podczas pandemii. Ci, którzy pokazują, że im zależy, radzą sobie znacznie lepiej niż te przestarzałe.

Specjalne funkcje i rozwiązania

Rozważ technologię liczenia osób, która oferuje elastyczne funkcje, które można dostosować do różnych scenariuszy. Chcesz, aby Twoje rozwiązanie do liczenia osób było opłacalne, więc po co płacić za funkcje, z których nie będziesz korzystać ani teraz, ani w przyszłości? Jest oczywiście druga strona tej monety po co ograniczać się do przestarzałego systemu i nie zostawiać miejsca na ulepszenia? Twoim celem jest zdobycie przewagi konkurencyjnej i poprawa wyników firmy. Gdy zaczniesz osiągać wyniki, będziesz potrzebować bardziej zorientowanych na klienta rozwiązań, aby przenieść swój biznes na wyższy poziom.

Mówiąc najprościej, upewnij się, że spełnia Twoje obecne potrzeby i jest skalowalny dla przyszłych potrzeb. Oceń, gdzie chcesz, aby Twoja firma była w najbliższej przyszłości i zadaj sobie następujące pytania: Jak możesz usprawnić swoje dane, jeśli chcesz się rozwijać? Czy technologię liczenia ruchu można zintegrować z Twoim systemem POS, umożliwiając śledzenie współczynników konwersji? Czy potrzebujesz analizy stref, aby śledzić atrakcyjność i sprzedaż swoich produktów high quality? Czy Twoje przyszłe strategie marketingowe będą obejmować kierowanie na określone grupy demograficzne? Pytania mogą się różnić w zależności od charakteru Twojej działalności detalicznej, ale rozumiesz.

Obecne i przyszłe koszty systemów liczenia osób

Z pozoru inwestowanie w technologie i rozwiązania zliczania ruchu może wydawać się kosztowne, ale przy prawidłowym użytkowaniu licznik ruchu może się bardzo szybko zwrócić. Dysponując wystarczającą ilością danych, możesz zoptymalizować swój personel i układ sklepu, aby zaoszczędzić na kosztach energii. Możesz także używać liczników osób do zarządzania zapasami, upewniając się, że zamawiasz odpowiednią ilość produktów i unikasz płacenia za produkty, których nie sprzedasz na czas.

Tak czy inaczej, przed zakupem systemu musisz określić, ile kosztuje zakup, instalacja i utrzymanie liczników ruchu klientów. Pamiętaj o kosztach wsparcia technicznego i, jeśli to konieczne, przyszłych rozszerzeniach i integracjach.

Systemy liczenia osób są droższe niż liczniki ręczne, ale zapewniają znacznie większą wartość w każdym możliwym scenariuszu. Istnieje kilku dostawców analiz odwiedzających, którzy oferują potencjalnym klientom bezpłatne wersje demonstracyjne, aby zmniejszyć ryzyko dla kupującego. Widząc zalety systemu z pierwszej ręki, łatwiej jest im podjąć decyzję o zakupie. V-Rely to jeden z dostawców analiz odwiedzających, który oferuje bezpłatną wersję demonstracyjną. Jeśli nie masz pewności, jakiej technologii lub rozwiązań potrzebujesz, aby rozwijać swój biznes, możesz porozmawiać z naszymi ekspertami.

Wniosek

Systemy liczenia ludzi, które są wystarczająco dokładne i elastyczne, aby sprostać obecnym i przyszłym potrzebom, są dokładnie tym, czego dzisiejsze firmy potrzebują nie tylko przetrwania, ale także rozwoju.

Dostawca analityki odwiedzających, który oferuje bezpieczne przechowywanie w chmurze, niesamowitą dokładność, setki wskaźników KPI, konfigurowalny pulpit nawigacyjny on-line, łatwe do uchwycenia raporty, które można generować automatycznie lub w dowolnym momencie, oraz solidną obsługę klienta to to, czego powinieneś szukać. V-Rely zapewnia to wszystko wraz ze wsparciem technicznym, aby zapewnić prawidłowe działanie urządzeń klientów przez cały czas i w dowolnym miejscu na świecie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną wersję próbną.

Leave a Reply