Przyjazny dla druku, PDF i e-mail

PRINCETON, NJ — Market Efficiency Group (MPG), ECRM i RangeMe — wraz z panelem jurorów z całej branży detalicznej — zorganizowały swój pierwszy w historii software akceleracji Assorted Supplier Accelerator Application w czwartek, 14 lipca.

przyspieszenie mpgCelem tego programu jest pomoc w przyspieszeniu dystrybucji i sprzedaży różnym dostawcom i przedsiębiorcom poprzez zapewnienie wsparcia/usług/wiedzy specjalistycznej dla nagrodzonych w celu prowadzenia i rozwijania ich działalności. Method rozpoczął się na początku maja i ponad 600 dostawców zgłosiło produkty do rozpatrzenia. Po przejrzeniu ponad 12 000 zgłoszeń produktów pod kątem określonych wcześniej kryteriów, zespoły MPG, ECRM i RangeMe wybrały 12 finalistów, aby wziąć udział w konkursie w stylu Shark Tank, który odbył się 14 lipca.

Ta wirtualna rywalizacja obejmowała 20-minutowe „bony” każdego z 12 finalistów, których produkty obejmują różne kategorie, w tym zdrowie i dobre samopoczucie, higienę osobistą, towary ogólne i materiały eksploatacyjne. Ci finaliści podzielili się swoimi indywidualnymi podróżami z historii założyciela, w jaki sposób robią różnicę, wypełniając luki na rynku swoimi innowacyjnymi produktami, oraz jak wygranie tego konkursu pozwoliłoby im podnieść i rozwinąć działalność w znacznie większych proporcjach i w bardziej znaczący sposób. Dostawcy reprezentowali szeroką gamę różnych certyfikatów, w tym firmy należące do kobiet, weteranów, niepełnosprawnych, niepełnosprawnych służbowo i należące do mniejszości etnicznych.

Przed konkursem jurorzy otrzymali asortyment próbek z każdej firmy, co pomogło im „zapoznać się” z każdym finalnym produktem. Każda prezentacja inspirowała sędziów, a decyzja o nagrodzeniu dwóch zwycięzców była naprawdę trudna. Po wielu dyskusjach i naradach sędziowie wybrali dwóch zwycięzców:

Każdy z tych zwycięzców otrzymał usługi MPG o wartości 100 000 USD, które zostaną dostosowane do ich konkretnych potrzeb określonych wspólnie w procesie wdrażania MPG. Potencjalne usługi dla dostawców mogą obejmować doradztwo strategiczne i biznesowe, reprezentowanie usług sprzedaży w handlu detalicznym, analitykę biznesową i spostrzeżenia, marketing and advertising konsumencki i aktywację sprzedaży detalicznej lub usługi 3PL i zamówienia na gotówkę.

„Często słyszymy od dostawców, którzy walczą o miejsce na półkach”, powiedziała Kate Weaver, kierownik ds. różnorodności dostawców w Peapod Digital Labs (Ahold Delhaize United states). „Ale ta grupa reprezentowała doświadczonych właścicieli business, którzy wszyscy wiedzą, czego potrzeba, aby przejść na wyższy poziom – reprezentację, analitykę, a także wsparcie marketingowe i logistyczne”.

„To był zaszczyt służyć jako sędzia programu akceleracji różnych dostawców MPG-ECRM-RangeMe”, powiedział Anthony Eagelton, wiceprezes Sector Effectiveness Group. „Historie i pasja stojące za każdym boiskiem były inspirujące i energetyzujące. Nasi zwycięzcy są przykładem tych cech i są zdeterminowani, aby urzeczywistnić swoją wizję”.

„Dziękujemy MPG, ECRM i RangeMe za wykorzystanie swoich platform i zasobów do wprowadzania zmian w zróżnicowanej społeczności dostawców” — powiedział Michael Byron, konsultant ds. różnorodności biznesowej. „To był zaszczyt służyć jako sędzia i okazja do współpracy w rozwoju integracji gospodarczej”.

„Zwycięstwo w konkursie na boisko MPG było niesamowitym momentem dla firmy”, powiedział Myles Powell, dyrektor generalny 8 Myles, Inc. „To jeszcze bardziej potwierdza naszą wizję i jestem bardzo podekscytowany współpracą z zespołem MPG!”

„Bardzo się cieszę, że natknęłam się na konkurencję, aby wziąć udział w Programie Rozwoju Różnorodnych Dostawców” — powiedziała Beth Fynbo, dyrektor generalny Fast paced Newborn LLC. „Po dwóch latach trzycyfrowego wzrostu natrafiliśmy na mały mur w naszym kanale eCommerce. Dodatkowo jesteśmy przytłoczeni ilością pracy wymaganej, gdy zaczynamy wchodzić w przestrzeń handlową Massive Box. Nie może być lepszego czasu, abyśmy mogli uczyć się i rozwijać z pomocą MPG!”