Nie jestem pewien, pod jaką skałą żyjesz, ale jeśli nie wiesz lub nie podążasz Michaela Jaé Rodriguez, Ciężko Cię oceniam. Po raz pierwszy urzekła nas jako Blanca w hitowym programie telewizyjnym Poza, a podczas jej przestoju nadal przypomina nam, dlaczego powinniśmy być stanami. Wyhodowana w New Jersey królowa pokazuje nam dokładnie, jak rozpocząć letni sezon od wspaniałego makijażu, który nadaje glamowi delikatny glam.

22 czerwca aktorka zamieściła swoje zdjęcia na Instagramie, które przerażają basen przy basenie w wężowej bluzce od bikini i dżinsowych szortach, aby jej wielu zwolenników omdlało – i ufaj, my tutaj mdlejemy. Zdjęcie przedstawiało ją siedzącą na krześle z prostymi włosami do pasa pod drukowaną chustą. Gładkie włosy zostały połączone z neutralnym wyglądem makijażu (dzięki uprzejmości wizażysty) Camille Thompson) to dobrze wyglądałoby zarówno na relaks na plaży? oraz pozowanie na czerwonym dywanie.

Thompson utrzymywał prostą podstawę Rodrigueza z odrobiną rumieńca na policzkach. Zmieszała ze sobą neutralne cienie do powiek, aby stworzyć wypaloną bruzdę na oczach Rodrigueza. Ostre kocie oko, linia wodna i puszyste rzęsy podkreślają jej zadymione oko. Thompson nałożył na usta nagi błyszczący pigment, aby połączyć cały wygląd.

Treści na Instagramie

Tę treść można również przeglądać na stronie it pochodzi z.