miłość wspólnotowa z chantaie allick

Małe pytania i odpowiedzi z Chantaie Allick – pisarzem, strategiem i gawędziarzem.

Nie możemy się doczekać, aby przedstawić wam Chantaie! Chantaie jest niesamowitą pisarką i namiętną gawędziarką, która niedawno wystartowała Uniwersytet opowiadania historii, internetowy zasób edukacyjny dla twórców poszukujących niezależności, przedsiębiorców i profesjonalistów. Dzięki niej pomaga odblokować własną, niepowtarzalną historię, budować markę, stać się lepszym komunikatorem i zmienić Twoje życie na lepsze! Chantaie wierzy, że wszyscy mamy do opowiedzenia historię i nie może się doczekać, aby pomóc Ci w zrozumieniu Twojej.

opisz siebie i to, co robisz.

Chantaie: Jestem pisarzem, założycielem i strategiem marki. W głębi duszy jestem gawędziarzem, który wierzy w magię. Pomagam twórcom, niezależnym właścicielom firm i liderom biznesowym odkrywać i dzielić się swoimi wyjątkowymi historiami ze światem.

co cię inspiruje, napędza i wyciąga rano z łóżka?

Chantaie: Świetne historie. Szansa na ich kształtowanie, odkrywanie i dzielenie się nimi.

jaka jest ważna lekcja, której się nauczyłeś, a którą chcesz podzielić się ze światem?

Chantaie: Bez względu na to, kim jesteś i jakie były twoje doświadczenia, twoja historia ma znaczenie i może zmienić świat.

w jaki sposób reprezentacja w Twojej społeczności robi różnicę?

Chantaie: Nie jestem pewna co do reprezentacji, ale myślę, że im więcej historii stworzymy i podzielimy się przez tradycyjnie rasowych i marginalizowanych ludzi, tym więcej zrozumienia i znaczącego połączenia stworzymy na świecie.

co oznacza dla ciebie concept „Powszechnej Miłości”?

Chantaie: Miłość pojawia się na poziomie Ducha i działa poza konstruktami społecznymi stworzonymi w rasistowskich, klasowych systemach.

gdyby była jeszcze jedna osoba, firma lub grupa, którą chcesz uczcić, kto by to był?

Chantaie: Każda czarnoskóra i trans kobieta, która jest na świecie, świeci jasno i dzieli się swoim światłem, pomimo tego, co świat tak często im oddaje. Mówiąc konkretnie, Laverne Cox jest osobistą faworytką i jest w mojej głowie, ponieważ po prostu słuchałem jej pięknego i fascynującego podcastu.

Zapisz się do newslettera Chantaie już dziś! Przygody w opowiadaniu historii dostarcza cotygodniowych wskazówek, narzędzi i zasobów, które pomogą Ci podzielić się swoją historią i stworzyć życie i biznes z prawdziwym wpływem. Pamiętaj też, aby śledzić @chantaie na IG!

Przygody w opowiadaniu historii