Lyric Theatre Belfast - 9 TYGODNI DO ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA - 12 £ biletów

Czy pójście do teatru na przedstawienie jest jedną z naszych wielkich rodzinnych świątecznych tradycji czy czymś, o czym zawsze myślałeś? Cóż, przygotowaliśmy dla Ciebie wszystkie świąteczne potrzeby, od naszego wielkiego rodzinnego musicalu po zabawne wieczory komediowe. W naszym sklepie internetowym możesz nawet zamówić kartki świąteczne i wkłady do skarpet!

Królowa Śniegu

Królowa Śniegu | 25 listopada – 31 grudnia 2022 | Limitowane bilety 12 £

Dołącz do Gerdy i Kaia w poszukiwaniu życia w nowej muzycznej przygodzie Paula Boyda. Królowa Śniegu to błyszczące widowisko dla wszystkich grup wiekowych, zaadaptowane z uwielbianej opowieści Hansa Christiana Andersena o odwadze, przygodzie i przyjaźni.

Od zespołu, który przyniósł Ci hity musicalowe Lyric Peter Pan, Alice The Musical i Pinokio The Biggest Speculate of the Age.

Rezerwuj teraz

Boże Narodzenie Craic’er

Grimes & McKee’s Xmas Craic’er | 02 – 30 grudnia 2022 | Bilety 12 £

Nie przegap świątecznych faworytów, Grime’s & McKee’s w ich najnowszym present, pełnym świątecznego chaosu na szaloną zimową przejażdżkę! Sprawdź ich nową grafikę powyżej i uzyskaj rezerwację na idealną noc

„Fantastycznie śmiali się od początku do końca, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak znów pokochali te małe piosenki!”

– Informacje zwrotne od publiczności –

Rezerwuj teraz

Gołąb i Śliwka

Cyrk wodewilowy Pigeon & Plum | 08 – 23 grudnia 2022 | Bilety 12 £

Teatr Lyric Naughton zostanie przekształcony w bogatą wiktoriańską salę muzyczną ze współczesnym punk rockowym akcentem. Zanurz się w dekadenckich piwiarniach starego Berlina, niech ZACZĄ SIĘ ŚWIĄTECZNE FRYWOLUTY!

Rezerwuj teraz

Wesprzyj Lyric i zafunduj sobie lub swojej ukochanej zabawny tekst poprzedniej produkcji Lyric, torbę z limitowanej edycji lub nasze specjalne świąteczne przedmioty zaprojektowane przez nasz kreatywny zespół Lyric Costume. Sprawdź ich piękne kartki świąteczne, dostępne w paczkach po 10 sztuk.

Kupuj teraz

Leave a Reply