Love's Travel zatrzymuje uruchamianie automatycznych kiosków Jamba by BlendidZdjęcie dzięki uprzejmości Blendid.

Blendid, dostawca zautomatyzowanych rozwiązań dla gastronomii, oraz Jamba, dostawca świeżych koktajli owocowych i warzywnych, przygotowywanych na zamówienie, świeżo wyciskanych soków i shotów, dopalaczy i przekąsek, ogłosili plany rozszerzenia Jamba przez lokalizacje autonomicznych kiosków robotycznych Blendid do Love’s Travel Stops, zgodnie z komunikatem prasowym.

Pierwszy kiosk Jamba by Blendid pilotowany w Love’s Travel Stop zostanie otwarty tego lata w Williams w Kalifornii, na obrzeżach Sacramento.

Z ponad 590 lokalizacjami w 41 stanach, Love’s Travel Stops zapewnia kierowcom i kierowcom całodobowy dostęp do czystych i bezpiecznych miejsc do zakupu benzyny, oleju napędowego, sprężonego gazu ziemnego, artykułów podróżnych, elektroniki, przekąsek, ofert restauracyjnych i nie tylko z wybrzeża do wybrzeża.

„Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym gościom nowy sposób na delektowanie się pysznym jedzeniem w podróży. Jamba by Blendid da klientom kolejną opcję na orzeźwiające jedzenie w wybranych lokalizacjach w Kalifornii” – Joe Cotton, wiceprezes ds. usług gastronomicznych dla Love’s Travel Stops, napisano w komunikacie prasowym.

Kioski Jamba by Blendid wykorzystują bezdotykową platformę do automatyzacji żywności firmy Blendid foodOS, opatentowany system uczenia maszynowego, robotyki i sztucznej inteligencji, aby zapewnić kierowcom łatwo dostępne, pożywne opcje żywności przygotowywane na żądanie i dostosowane do indywidualnych preferencji o każdej porze dnia .