Kto co nosi Podcast: Kat Collings

redaktor naczelny Who What Put on, Kat Collings, przeżyli europejską przygodę, z której zrobione są marzenia. Jeśli tydzień mody – naprawdę miesiąc mody – nie był wystarczająco aktywny, Collings miała swój ślub na południu Francji wraz z epickim włoskim miesiącem miodowym.

Podczas swojej podróży do Europy Collings mogła z pierwszej ręki przyjrzeć się, co noszą lokalni mieszkańcy na ulicach Londynu i Paryża tej jesieni. Nie martw się: wygoda wciąż jest, chłopaki. „Komfort wychodzenia z pandemii jest naprawdę prawdziwy. To fajne, ponieważ wyglądasz naprawdę stylowo i nowocześnie” – mówi Collings.

Jeśli szukałeś idealnych butów na jesień i zimę, które wytrzymają zimowe warunki, Collings dzieli się zakulisowym spojrzeniem na to, jak to było zaprojektować buty Sperry x Who What Don Duck Float Boots, które są dostępne Teraz. Jeśli planujesz jesienny ślub, Collings zaspokoi również wszystkie Twoje potrzeby związane z pakowaniem i stylizacją, ponieważ opisuje, w jaki sposób udało jej się spakować na tydzień mody, swój ślub, jakiśd jej miesiąc miodowy.

W najnowszym odcinku Kto co nosi z Hillary KerrCollings opowiada, jak różnią się trendy w głównych europejskich stolicach mody, jak spakowała się na podróż i nie tylko.

Fragmenty wywiadu przewiń poniżej.

Leave a Reply