Księżniczka Walii ubiera się w vintage Chanel na rocznicowe wydarzenie trenera – co nosiła Kate

Księżna Walii nosiła vintage Chanel na dzisiejsze zaręczyny z księciem Walii.

Para świętowała dziesiątą rocznicę Coach Core wizytą w Copper Box Arena w Parku Olimpijskim Królowej Elżbiety II. Na zdjęciu powyżej i poniżej wita ich Sir Ken Olisa, OBE, Lord Porucznik Londynu.

Coach Core został uruchomiony w lipcu 2012 roku, stworzony w odpowiedzi na zamieszki w Londynie i opierać się na ideałach Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Londynie w 2012 roku. Poniżej książę i księżna podczas premiery Coach Core w 2012 roku. W 2012 roku książę William powiedział: „Chcemy rozwijać tych młodych ludzi, nie tylko jako wysokiej jakości trenerów sportowych, ale także poprzez mentoring i pracę rówieśniczą, jako pewnych siebie i angażujących członków społeczeństwa”.

Więcej ze strony Coach Core:

Chwytając ducha Igrzysk Olimpijskich 2012, Ich Królewskie Wysokości chciały wykorzystać siłę sportu i jego zdolność do zmiany życia i wzmocnienia młodych ludzi. Ukształtowały ją także zniszczenia wywołane zamieszkami w Londynie w 2011 r. oraz raport Centrum Sprawiedliwości Społecznej na temat tego, jak najlepiej wykorzystać siłę sportu, aby zmienić życie młodych ludzi.

W listopadzie 2017 r. książę i księżna Cambridge spędzili czas z praktykantami Coach Core pracującymi z uczniami w Birmingham.

Książę, księżna i książę Harry wzięli udział w imprezie Coach Core London w październiku 2017 r.

W październiku 2018 r. książę i księżna odwiedzili wydarzenie Coach Core w Essex.

Więcej z Monique Jessen Ludzie fabuła.

Obchodząc swoją 10. rocznicę, Coach Core pracuje w 17 różnych miejscach w Wielkiej Brytanii i pomogło ponad 750 młodym ludziom znajdującym się w niekorzystnej sytuacji rozpocząć znaczącą karierę dzięki praktykom trenera sportowego. Organizacja charytatywna – wspierana przez ambasadorów świata sportu, w tym kapitana Anglii Lioness i Manchesteru City Stepha Houghtona, sześciokrotnego medalistę olimpijskiego Maxa Whitlocka, legendę tenisa Judy Murray i elitarnego trenera gimnastyki Scotta Hanna – ma również pięcioletnią umowę w miejsce ze Sport England, aby stać się systemowym partnerem zmian.

Poniżej, członkowie rodziny królewskiej z Eboni Usoro-Brown (z domu Beckford-Chambers), powiernikiem i doradcą prawnym Coach Core. Pani Usoro-Brown jest również byłym mistrzem w siatkówce w Anglii i Queensland Firebirds.

Z Codzienna poczta zasięg:

Para, oboje po czterdziestce, miała okazję spotkać się z kilkoma młodymi ludźmi, z którymi współpracuje organizacja charytatywna, i dostała degustację oferowanych sesji sportowych – a rozpromieniony William próbował swoich sił w boksie podczas imprezy.

Gimnastyk Max Whitlock, sześciokrotny medalista olimpijski i ambasador Coach Core, powiedział: „Pomagamy znacznie większej liczbie dzieci zaangażowanych w sport, zapewniając dobrych trenerów, dobre wzory do naśladowania i (pomagając) tym ludziom w zatrudnieniu na pełny etat – co jest niesamowite.

Więcej od Victorii Ward historia w Telegraf.

Księżniczka dołączyła do uczniów w grze w boccię, włoską formę misek na wózkach inwalidzkich, podczas gdy książę miał również szansę na wykonanie rzutów karnych z małej nadmuchiwanej bramki.

Krótki film.

Księżna rozmawiająca z trenerami i uczniami.

Książę William trochę boksował.

Wracamy do Telegraf kawałek.

Książę William założył rękawice bokserskie, aby sparować z praktykantami trenerów w Parku Olimpijskim w Stratford we wschodnim Londynie, imponując im swoją umiejętnością unikania ciosów.

Gabrielle Reid, 18 lat, z Bournemouth, powiedziała: „Nauczyłam go podstaw – raz-dwa, dźgnięcie. Nie był zły. Podniósł go szybko. Trochę obrony – trochę poślizgów, trochę przewrotów.

Książę przyznał, że wcześniej uprawiał boks, mówiąc jej: „Nigdy nie mogłem zrozumieć, jak się poślizgnąć”.

Kolejny krótki film.

To następne zdjęcie przedstawia księżniczkę z dyrektorem generalnym Coach Core, Garym Laybournem.

Księżniczka z trenerami i dyrektorem generalnym Coach Core Gary Laybourne (2. od lewej).

Więcej od Valentine’a Lowa Czasy Londynu artykuł.

Księżniczka rozmawiała z 26-letnim Scottem Cooperem z Grays w Essex, który ukończył program Coach Core i jest teraz pracownikiem młodzieżowym w radzie Barking and Dagenham.

Cooper, która ma porażenie mózgowe i porusza się na wózku inwalidzkim, powiedziała: „Mówiłam jej, że chcę inspirować osoby niepełnosprawne, a ona powiedziała, że ​​będę inspiracją ze względu na sposób, w jaki pokazałam wytrwałość i determinację”.

Na dzisiejszym wydarzeniu odbyły się prezentacje i uwagi. Poniżej Książę, Księżniczka i (chyba) Sir Keith Mills. Sir Keith był zastępcą przewodniczącego londyńskiego Komitetu Organizacyjnego Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich. Jest także współzałożycielem funduszu powierniczego 1851 wraz z Sir Benem Ainslie.

W swoich uwagach książę William powiedział:

Sport ma niesamowity sposób na zapewnienie nadziei, więzi i możliwości, a kiedy Coach Core został utworzony przed Igrzyskami Olimpijskimi i Paraolimpijskimi w 2012 roku, został zaprojektowany, aby wykorzystać tę moc, aby pomóc zmienić życie młodych ludzi.

W Miasto i państwo fabułarelacjonuje Victoria Murphy, „Miasteczko rozumie, że dzisiaj jest ich ostatnim publicznym wystąpieniem w ramach serii zobowiązań mających na celu zaprezentowanie obszarów pracy, na których się skoncentrowali i będą nadal koncentrować. Zarówno William, jak i Kate od dawna są mistrzami w korzyściach płynących ze sportu i aktywności fizycznej”.

Pałac Kensington opublikowane o organizacji w mediach społecznościowych po dzisiejszym zaręczynach.

Teraz spójrzmy na to, co Kate miała na sobie na dzisiejsze zaręczyny.

Zaczynamy od niej Używana marynarka Chanel (4698 USD), dwurzędowy styl w kolorze głębokiego błękitu, wspaniały dowód tożsamości autorstwa Carly z Styl Kate Middleton. Kawałek jest wykonany w akrilik/nieylon/cotton/wmieszanka oleju. Posiada nacięte klapy, naszywane kieszenie, odwrócone mankiety i kontrastowe wykończenia; jest również opisany jako około 1995.

Opis produktu opisuje, że kurtka ma rękawy długości bransoletki, ale w przypadku Princess wyglądają na całej długości. Opis odnosił się również do przycisków jako „przyciski z wytłoczonym logo CC”, a nie do przycisków widocznych na marynarce online i na księżniczce Walii.

Utwór jest częścią Używana kolekcja w Farfetch, luksusowe przedmioty oferowane do odsprzedaży online. Farfetch jest jednym z wielu luksusowych sprzedawców detalicznych sprzedających wcześniej posiadane towary. Więcej z ten Zjednoczona moda kawałek o świadomych trendach luksusu.

Zapotrzebowanie na luksusy używane również rośnie i przyciąga cennych klientów, a 20 procent ankietowanych kupiło odzież używaną w zeszłym roku. Podczas gdy liczba używanych produktów wzrosła o 150 procent rok do roku, a 65 procent używanych GMV pochodzi od klientów prywatnych i platynowych Farfetch, którzy wydają najwięcej pieniędzy.

Wyglądało na to, że księżniczka powtórzyła jej Roland Mouret Spodnie Akson (wyprzedane).

Nosiła ją Pompy Piper Gianvito Rossi (695 USD), styl na słupku blokowym ze szpiczastym noskiem i obcasem 3,5 cala.

Włosy księżniczki były dziś rozpuszczone.

Nosiła ją Wisiorek Stila Lapis (185 USD), wycięty na stole kamień lapis lazuli, oprawiony w 18-karatowe żółte złoto pozłacane przez brytyjskiego jubilera Astley Clarke. Ona też miała na sobie Spells of Love Medium Twist Hoops (60 funtów, około 60 dolarów po dzisiejszym kursie wymiany) w recyklingu 18-karatowego złota vermeil.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Również dzisiaj szybkie podsumowanie Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego oraz Księcia i Księżniczki BBC Radio One występ w ostatni piątek, 10 października. Więcej z wiadomości BBC.

Rodzina królewska spotkała się z gośćmi w specjalnym odcinku Newsbeat BBC Radio 1 z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. Grupa omówiła swoje doświadczenia i znaczenie mówienia o zmaganiach.

Rodzina królewska spotkała dr Abigail Mirandę, psycholog edukacyjny i dziecięcy, pracującą we wczesnych latach; António Ferreria, aktywista zdrowia psychicznego, u którego jako nastolatek zdiagnozowano niezróżnicowaną schizofrenię i niestabilne emocjonalnie zaburzenie osobowości; Ben Cowley, zarejestrowany muzykoterapeuta i asystent doradcy zdrowia psychicznego w Royal Welsh College of Music and Drama; oraz Emma Hardwell, Youth Participation Officer w The Mix, która oferuje wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego osobom poniżej 25 roku życia, a także prezenterka Newsbeat Pria Rai (z prawej).

„Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, czego potrzebują, dopóki to się nie pojawi” – ​​powiedział książę Walii. „Możesz żyć jednym życiem przez minutę i coś się diametralnie zmieni, i zdajesz sobie sprawę, że niekoniecznie masz narzędzia lub doświadczenie, aby móc sobie z tym poradzić”.

„Jeśli nie potrafimy o siebie zadbać, nie będziemy w stanie rozwiązywać problemów, które naszym zdaniem musimy robić na co dzień” – kontynuował.

Pod koniec książę William zażartował: „Jestem świadomy, że skończył nam się czas – i [host] Pria [Rai] można powiedzieć, że to najgorsze Newsbeat produkcja dwóch ankieterów, których kiedykolwiek widziała”.

“Wiesz co? Możesz wrócić – odparł Rai. „To siedzenie, trzymałem je w cieple. Myślę, że wykonałeś bardzo dobrą robotę!”

Inny widok.

Więcej z że Ludzie artykuł.

W pewnym momencie Kate zapytała: „Chciałabym wiedzieć, a może słuchacze również będą zainteresowani, jak Ty jako jednostki dbasz o swoje zdrowie psychiczne?”

W odpowiedzi gość powiedział jej, że najważniejszą rzeczą dla nich jest „świadomość” swojego stanu psychicznego.

„Nie każdego dnia będą róże i słoneczniki. Wiem, że w niektóre dni będę musiał pchać się pod chmury, żeby znów zobaczyć to słońce – powiedział mężczyzna. „Nie zawsze można przed tym uciec, czasami trzeba naprawdę stawić im czoła i je pokonać. Wraz z praktyką następuje postęp”.

Poniżej klip z programu.

Możesz wysłuchać całego programu przez ten link.

Księżniczka Walii nosiła nowy naszyjnik od nowojorskiej jubilerki Laury Lombardi. The Naszyjnik „Luiza” (260 USD) jest wykonany z pozłacanego 14-karatowego mosiądzu, zawieszonego na ręcznie robionym owalnym naszyjniku o długości 16 cali.

Więcej z ten Moda fabuła.

Wyrazisty naszyjnik był czymś w rodzaju zakrzywionej kuli w porównaniu z delikatniejszą biżuterią, którą nosiła w przeszłości. Od cytrynowych kolczyków Kiki McDonough po słodkie wisiorki od Astley Clarke czy wysadzane diamentami wyroby Mappin & Webb, Księżniczka zazwyczaj preferuje subtelne, filigranowe i eleganckie dodatki. Jej masywny łańcuszek jest bardziej zgodny z długoletnią tradycją tendencja za kupowanie wyrazistych złotych naszyjników (zobacz każdego dyskretnego redaktora podczas tygodnia mody w swoim znajomym mundurze ze śnieżnobiałej koszulki, marynarki i łańcuszka).

Łatwo dostrzec urok złotych łańcuszków Laury Lombardi. Nowojorska projektantka specjalizuje się w nowoczesnych elementach z niespodzianką — naszyjnik księżniczki zawiera rzeźbiony wisiorek w kształcie serca.

Końcówka tiary dla Carly at Styl Kate Middleton dla tego identyfikatorato nie jest projektant, o którym bym pomyślała, żeby sprawdzić naszyjnik.

Wyglądało na to, że księżniczka miała na sobie marynarkę z odwróconymi klapami Zara, po raz pierwszy zauważoną podczas zaręczyn w Little Village w czerwcu 2022 roku.

Niektórzy uważają, że blezer ma ciemniejszy kolor niż ten noszony w czerwcu, co stwarza możliwość, że księżniczka ma go w dwóch kolorach. To możliwe, ale domyślam się, że za różnicę kolorów odpowiada oświetlenie na zewnątrz w czerwcu i wewnątrz studia BBC.

FILMY:

Royal Family Channel oferuje w tym filmie ponad godzinę relacji.

Jeśli szukasz krótszego raportu, trwa to nieco dłużej niż 3 minuty.

Ten klip z Niezależny działa tylko trochę dłużej niż minutę.

Przypiąć

Leave a Reply