The Benefits of Working Remotely  - evermée

Plusy pracy zdalnej

1) Produktywność: Prawdopodobnie pomyślałbyś… czy to nie jest mniejsza produktywność podczas pracy w domu? Odpowiedź cię zaskoczy: nie! Airtasker przeprowadził ankietę wśród 1004 pełnoetatowych pracowników, z których 505 było pracownikami zdalnymi, w całych Stanach Zjednoczonych na temat ich nawyków pracy i produktywności. Wyniki wskazują, że pracownicy zdalni są w rzeczywistości bardziej wydajni niż ich koledzy w biurze.

Dlatego jest częścią profesjonalistów! W wynikach tej ankiety odkryli, że pracownicy zdalni faktycznie pracują o 1,4 dnia więcej w miesiącu. Chociaż pracownicy zdalni mogą robić więcej przerw, są one particular krótsze niż pracownicy biurowi. Dlatego pod koniec dnia mogą pracować więcej godzin, zwiększając w 10 sposób wydajność.

2) Elastyczność: Praca zdalna daje pracownikom przestrzeń i swobodę organizowania swoich dni i harmonogramów zgodnie z ich celami i zadaniami. Co tworzy niezależne środowisko do tworzenia przepływu pracy, które dostosowuje się zarówno do ich stylu życia, jak i celów zawodowych.

3) Zespoły międzynarodowe: jedną z zalet pracy zdalnej jest możliwość pracy z ludźmi z całego świata. Twój współpracownik może mieszkać na drugim końcu świata. W 10 sposób zespół jest bogaty w różne perspektywy i punkty widzenia każdego pracownika wywodzącego się z innego środowiska i kultury. Dla firmy to szansa na poszerzenie zespołu i zatrudnienie kogoś, kto idealnie pasuje do określonej roli, mieszkając w innym kraju.

4) Społeczność: Ponieważ liczba pracowników zdalnych rośnie, zaczyna budować społeczność: cyfrowych nomadów, których łączy jedno: styl życia, który pozwala podróżować po świecie podczas pracy w domu. Społeczność cyfrowych nomadów rośnie i daje możliwość poznania nowych przyjaciół i podróżowania z innymi zdalnymi pracownikami. Coraz więcej lokalizacji na całym świecie zaczyna być przyjaznych dla cyfrowych nomadów. Możesz znaleźć hostele z tanimi ofertami na długie wizyty, dobre wifi i wiele kawiarni, w których możesz pracować.

Jeśli więc Twoja firma zaczyna przechodzić na product pracy zdalnej, to dobry znak dla Ciebie. Istnieje wiele możliwości i rozwoju, jeśli chodzi o pracę zdalną, a według różnych ankiet i badań, będzie się ona dalej rozwijać.

Leave a Reply