Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że również Wam się spodoba. Jeśli kupisz rekomendowany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Styl Balenciagi Kim Kardashian i North West trwa. Duet matka-córka został niedawno zauważony w Nowym Jorku, nosząc kolejną serię stylizacji od ich popularnego projektanta. Gwiazda actuality clearly show i założyciel Skims nosili ciemnobrązowy major na ramiączkach i dopasowane, oversize’owe dżinsy z wieloma kieszeniami, które zostały sprane kwasem. Kardashian zakończyła swobodny wygląd szarymi spiczastymi butami, jej jasnoblond włosy ułożone w niski kok i bez biżuterii.

Tymczasem North zaserwował kolejny monochromatyczny czarny glance w T-shircie wsuniętym w czarne dżinsy. Przyniosła swój charakterystyczny punk inspirowany stylem, stylizując zestaw za pomocą pary mokasynów i futurystycznie wyglądających okularów przeciwsłonecznych. Jej inne akcesoria obejmowały Małą Torebkę Klepsydrową Balenciaga z Wytłoczonym Krokodylem (2950 dolarów) i naszyjnik z pereł z zawieszkami z literami „Północ”. North mogła służyć jako muza dla wyglądu jej młodszej siostry, ponieważ Chicago pasowało do jej rodzeństwa w czarnym T-shircie z krótkim rękawem noszonym na workowatych dżinsach. Jej torba również była identyczna jak torba Northa, chociaż nosiła ją raczej jako akcesorium na górnym uchwycie niż jako crossbody. Czterolatka wydaje się podążać w ślady swojej rodziny dzięki temu dopasowaniu od stóp do głów Balenciaga.

Rodzina poleciała do Nowego Jorku zaledwie kilka dni po tętniącej życiem podróży po Europie, gdzie Kardashian zadebiutowała na wybiegu na pokazie Balenciaga couture podczas Paris Haute Couture 7 days. Ona i North opanowali również współpracę bliźniaczą matki i córki przez cały pobyt, dopasowując się do skoordynowanych sylwetek Balenciaga i prążkowanych zespołów Jean Paul Gaultier (wzbogaconych sztucznymi pierścieniami w nosie).

Zobacz stylową rodzinną wycieczkę i kup akcesoria North.