Kalendarz adwentowy L'Occitane Classic 2022

[unpaid/sample/affiliate/ad] To druga z moich recenzji L’Occitane Advent – ​​marka ma cztery opcje: Typical, Luxurious, Refill, 24-dniowy zestaw do uzupełniania Twoich poprzednich L’Occitane Advents. Wersja Common jest najtańszą opcją (jest względna, wiem) i chociaż układ jest prostszy (na przykład przesuwanie przez okna, a nie szuflady), projekt nadal jest na miejscu.

Kalendarz adwentowy L’Occitane Typical 2022

Bez określenia „adwentu” jako takiego, myślę, że to wprowadza nastrój sezonu – czy możesz sobie wyobrazić pracę projektanta? Spraw, by było świąteczne, ale nie świąteczne :-). Jest jasny i wesoły, odzwierciedla porę roku i możesz trzymać pokrywkę podniesioną lub opuszczoną. Ma specjalne papierowe zawiasy, dzięki czemu możesz trzymać pokrywę w górze, jeśli chcesz.

Kalendarz adwentowy L’Occitane Traditional 2022

To wszystkie urocze mini-przysmaki, których można się spodziewać, z jedną niespodzianką w pełnym rozmiarze. Zawartość obejmuje włosy, ciało, dłonie i skórę.

Kalendarz adwentowy L’Occitane Basic 2022

Ze wszystkich kalendarzy L’Occitane 10 klasyczny sprzedaje więcej – kosztuje 55 TUTAJ o wartości 101 funtów – i jest tak samo imponujący, jak jego tańsze odpowiedniki.

Nie stowarzyszony TUTAJ.

Przejrzystość

Wszystkie produkty są wysyłane do mnie jako próbki od marek i agencji, chyba że zaznaczono inaczej. Można używać linków afiliacyjnych. Posty nie są kierowane przez partnerów.

Leave a Reply