Tak więc realistycznie, co jest możliwe, aby dwie osoby bez wieloletniego doświadczenia w tworzeniu biżuterii mogły osiągnąć w ciągu jednego dnia?

Kiedy zlecono mi wykonanie pary zwykłych (dobrze mówię zwykłych, ale mam na myśli mocno teksturowane jak reszta mojej biżuterii) obrączek ślubnych, zwykle blokowałem około 3-4 godziny. Jeśli to obrączka w kształcie, mogę dodać do tego jeszcze 30 minut do godziny.

Robię to od zbyt wielu lat, by teraz pamiętać, więc dla kogoś, kto wcześniej nie robił pierścionka, zwykle podwajałbym ten czas. Twoje pierścionki nie muszą być teksturowane jak moje, możesz je polerować, jeśli chcesz, ale jeśli chcesz dodać wiele dodatkowych detali lub ustawić kamienie, to jest to coś, co zajmuje lata popełnianie błędów, aby nauczyć się, jak to zrobić!

Jeśli jednak chcesz uzyskać dodatkowe szczegóły na swoich pierścionkach, nie oznacza to, że możesz mieć rękę w ich tworzeniu, ponieważ nadal możesz spędzić dzień na tworzeniu głównych części zespołu, zanim przekażesz je mnie, abym dodał dodatkowe wędzidła, a następnie ułożyć kamienie. W takim przypadku zapłaciłbyś tylko za standardowy dzień warsztatów obrączkowych, a ja podałbym Ci wycenę za dodatkową pracę. To wszystko jest załatwione przed dniem warsztatowym, abyśmy mieli jak najwięcej czasu na wykonanie.