Jak znaleźć pasującą obrączkę na pierścionek zaręczynowy?

ZOBACZ ZŁOTE ODCIENIE

Każdy karat złota ma inny wygląd – w miarę wzrostu z 14 kt do 18 kt złoto wydaje się jaśniejsze i bardziej żywe. Aby idealnie dopasować, wybierz obrączkę w tym samym złocie, co pierścionek zaręczynowy. Jeśli kochasz kontrast, wypróbuj nasze ekskluzywne Peach Gold ®, mieszankę różowego i żółtego złota, która pasuje do wszystkich odcieni.

WYPRÓBUJ TEKSTURY

Aby uzyskać 10 spersonalizowany wygląd z niestandardową opaską, znajdź opaskę z teksturą lub detalem z pierścionka zaręczynowego. Może to milgrain, kształt pazurów, smak classic, energia artwork deco, rześka ramka lub detale z boku lub koszyka pierścionka – cokolwiek to jest, 10 wspólny szczegół połączy twoje pierścionki.

Aby uzyskać dodatkowe zainteresowanie, uwielbiamy drugi koniec spektrum – spróbuj połączyć elegancki, klasyczny pasjans z ekstrawagancko grawerowaną lub ozdobioną opaską lub spróbuj połączyć ozdobny pierścionek w stylu vintage z nowoczesną opaską z kamieniem księżycowym.

MIESZAJ SWOJE KAMIENIE

Tutaj uwielbiamy skoordynowany kontrast. Dopasuj jeden element swojego kamienia zaręczynowego i przeciwstaw się drugiemu – pomyśl o kolorze, kształcie lub kroju. Może połączysz swój pierścionek z turkusowym szafirem o szlifie poduszkowym ze szmaragdową obrączką, która podkreśla najlżejsze tony w Twoim kamieniu zaręczynowym, lub uzupełnisz swój centralny kamień o szlifie różanym elegancką obrączką z diamentem bagietkowym.

Ponownie, nie ma absolutnie żadnych zasad – wybierz to, co kochasz, a my zawsze jesteśmy tutaj, aby dać inspirację!

Leave a Reply