Jak zaoszczędzić na kolacji dziękczynnej 2021

Święto Dziękczynienia jest tuż za rogiem. W tym roku ekonomiści twierdzą, że zorganizowanie naszego corocznego Święta Dziękczynienia będzie droższe niż w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Oto nasze wskazówki dotyczące oszczędzania na składnikach w okresie świątecznym.

Zrobić listę

Z dużym wyprzedzeniem chcesz sporządzić listę tego, co musisz kupić. Upewnij się, że sprawdzasz swoją spiżarnię i zamrażarkę pod kątem rzeczy, które już masz, aby nie kupować niczego dwa razy.

Dowiedz się od jakiejkolwiek rodziny uczestniczącej w tym, co mogą robić inni. Gdy już wyjaśnisz, czego potrzebujesz, umieść to wszystko na obszernej liście.

Kupuj wcześnie

Kupuj teraz towary niepsujące się. Podaż jest teraz mniejsza niż popyt, więc kup absolutnie wszystko, co możesz teraz, zanim ceny zaczną rosnąć jeszcze bardziej, gdy zbliżamy się do Święta Dziękczynienia.

Wszystko z sekcji zamrażarki należy również kupić teraz i zapisać z wyprzedzeniem. Nie lekceważ, jak wspaniałe mogą być niektóre mrożone produkty, więc rozważ zakup niektórych produktów z sekcji zamrażarki, aby zaoszczędzić jeszcze więcej.

Kupony i promocje

Istnieją pewne punkty cenowe, które idą w górę bez względu na wszystko. Rzeczy takie jak indyk i sos żurawinowy na pewno idą w górę, więc zdobądź to, co możesz, podczas gdy możesz korzystać z odpowiednich i pomocnych kuponów i ofert.

Pamiętaj, aby korzystać z aplikacji kuponów sklepowych podczas robienia zakupów w określonych sklepach. Zacznij przeglądać cotygodniowe reklamy, aby zobaczyć, ile możesz zaoszczędzić na tym tygodniu u swoich ulubionych sprzedawców. Jeśli zaczniesz kupować teraz i robić zakupy strategicznie, to będzie zaoszczędzić na kosztach obiadu Dziękczynienia.

Używaj tylko jednego białka

Turcja jest zazwyczaj głównym wydarzeniem na większości kolacji w Święto Dziękczynienia, ale czasami niektórzy ludzie lubią dodawać do tego kurczaka, szynkę, a nawet kury z dziczyzny. Aby zaoszczędzić dodatkową gotówkę, w tym roku po prostu trzymaj się jednego dania białkowego.

Turcja już teraz będzie kosztować wyższe ceny, zwłaszcza w porównaniu do zeszłego roku. Mając to na uwadze, staraj się oszczędzać na indyku i nie wydawać dodatkowych pieniędzy na inne dania mięsne.

Oszczędzaj na napojach

Bądź strategiczny przy zakupie napojów dla gości obiadowych. Kupuj rzeczy hurtowo i ze zniżką lub kupuj produkty przeznaczone na duże ilości.

Soda jest zdecydowanie najdroższym napojem, który możesz kupić wystarczająco dużo, więc szukaj opcji, takich jak mieszanki napojów i herbata — rzeczy, które możesz przygotować samodzielnie w dużych partiach.

Leave a Reply