Tak, każdy ma inne włosy, ale nie, nie musisz się uspokajać, jeśli masz matowe i suche włosy. Wielu naszych klientów chce wiedzieć, jak uzyskać lśniące, jedwabiste włosy. Jessica Hau, członek zespołu Hurry Inventive Workshop, jest tutaj, aby nam o tym opowiedzieć. Czytaj dalej przez […]

Powrót do aukcji

Tak, każdy ma inne włosy, ale nie, nie musisz się uspokajać, jeśli masz matowe i suche włosy. Wielu naszych klientów chce wiedzieć, jak uzyskać lśniące, jedwabiste włosy.

Jessica Hau, członek zespołu Hurry Artistic Workshop, jest tutaj, aby nam o tym opowiedzieć. Czytaj dalej, aby uzyskać krótkie i długoterminowe wskazówki, aby nadać swoim zamkom tak pożądany połysk.

Wspaniała, błyszcząca kasztanowa grzywa.Wskazówka 1 – Wysusz pasemka, aby nadać im blasku

Osiągnięcie błyszczącego efektu to nie tylko mycie i pielęgnacja, tak samo jak sposób suszenia włosów. Dbanie o suszenie pasemek może mieć duży wpływ na ich ogólny połysk. Aby pomóc zachować gładkość podczas suszenia włosów, możesz zapytać fryzjera o zabiegi keratynowe. Ze względu na naturalne białko keratyna doskonale nadaje się do utrzymania zdrowego połysku zamków, szczególnie podczas suszenia. Nie tylko to, ale specjalizujemy się w oferowaniu suszarek z keratyną do wszystkich rodzajów i stylów włosów. Znajdź najbliższy salon Hurry tutaj.

Piękne jedwabiście gładkie brązowe loki.

Wskazówka 2 – Zainwestuj w domowe produkty zwiększające połysk

Produkty do użytku domowego są idealne do zwiększenia połysku Twoich zamków i utrzymania ich połysku. W Hurry mamy kilka ulubionych produktów, których używamy w salonach do stylizacji włosów, które możesz uzyskać, aby dodać im blasku.

Jednym z nich jest L’Oréal Pli. Zawsze używamy go, gdy suszymy, aby uspokoić elektryzujące się kosmyki, aby nadać Twojej fryzurze gładkie wykończenie. Innym powodem, dla którego go kochamy, jest to, że jest tak elastyczny! Możesz go używać na mokrych lub suchych włosach, dzięki czemu jest tak szybki i łatwy w użyciu.

Naszym innym ulubionym produktem dodającym dodatkowego blasku jest L’Oréal Ring Light. Wszystko, co musisz zrobić, aby uzyskać szklisty połysk, to spryskać nim wszystkie loki. Otóż ​​to! W ciągu kilku sekund zmieniasz się z matowych, pozbawionych życia kosmyków w „ooo lśniące włosy”!

Jeśli chcesz zmienić sposób pielęgnacji włosów w domu, nasze salony oferują usługi nabłyszczające na terenie całego kraju. Tutaj znajdziesz swój lokalny salon i dostępne usługi.

Wskazówka 3 – Zastanów się, ile myjesz

Wszyscy chcemy mieć czyste włosy. Ale zbyt częste mycie szamponem, zwłaszcza jeśli twoje włosy są gęste lub skręcone, może czasami powodować wysychanie włosów, zabierając naturalny połysk. Wiemy też, że każdy typ włosów jest inny. Tak więc zrównoważenie tego, kiedy myć grzywę szamponem, aby była jedwabista, nie jest łatwe.

Biorąc to pod uwagę, sugerujemy mycie włosów szamponem co drugi dzień lub rzadziej. W 10 sposób Twoje pasemka zachowają swoje naturalne olejki i powstrzymają szybsze wysychanie włosów.

Wskazówka 4 – Zresetuj włosy szamponem oczyszczającym

Oprócz zastanowienia się, jak często myjesz szampon, dobrze jest również zastanowić się, jakiego rodzaju szamponu użyć. Wspaniałym sposobem na zresetowanie głównego jest użycie oczyszczającego szamponu. Zmywając wszelkie zanieczyszczenia, oczyszczające szampony pomagają dogłębnie oczyścić pasemka i skórę głowy. Ale wystarczy, że raz w miesiącu umyjesz włosy szamponem oczyszczającym, w przeciwnym razie usuniesz wszystkie naturalne olejki, które utrzymują Twoje kosmyki w zdrowiu.

Wskazówka 5 – Pamiętaj, aby dać odżywce czas, na jaki zasługuje

Jak wiesz, odżywka to ważny ingredient codziennej pielęgnacji włosów. Ale czasami poznanie najlepszego sposobu korzystania z niego może być mylące. Pamiętaj, aby używać odżywki tylko na połowie długości i na końcach włosów i trzymać ją przez około 5 minut, a następnie spłukać. Dzięki temu Twoje włosy będą czerpać z tego jak najwięcej korzyści. Odżywka okazjonalna bez spłukiwania to także wspaniały pomysł na to, aby włosy były mocne i zdrowe, ale przede wszystkim lśniące.

Elegancka lśniąca brązowa korona.

Porada 6 – Rozczesz włosy, gdy są mokre i uczesz włosy, gdy są suche

Nie zawsze jest to możliwe, gdy się spieszymy, ale poświęcenie czasu na powolne czesanie i szczotkowanie włosów znacznie wpływa na ich zdrowie. Czesanie wilgotnych włosów pomaga zachować ich gładkość. Następnie, gdy są suche, umyj włosy szczotką do rozczesywania lub, jeśli możesz, szczotką z naturalnego włosia. Pomaga to równomiernie rozprowadzić naturalne olejki we włosach.

Wskazówka 7 – Chroń swoje włosy przed gorącem!

Pozyskiwanie witaminy D ze słońca jest świetne z umiarem, ale zbyt dużo ciepła może naprawdę wpłynąć na zdrowie i połysk włosów. Dotyczy to również suszarek do włosów i prostownic. Dlatego zalecamy dodanie do włosów produktu termoochronnego przed stylizacją, a zwłaszcza przed wyjściem w ciepłe dni. Bariera, jaką tworzy między ciepłem a białkami keratynowymi w twoich warkoczach, bardzo cię wynagrodzi.

Wskazówka 8 – Spróbuj wzbogacić swoją dietę

Czy wiesz, że spożywanie większej ilości Omega 3 jest dobre dla Twoich włosów? No cóż, tak jest! Posiadanie większej ilości jajek, ryb i roślin strączkowych w ciągu tygodnia pomoże Tobie i Twoim włosom błyszczeć. Ale w dążeniu do uzyskania jedwabistych nowych włosów, upewnij się, że zbadałeś przed zmianą diety.

Wysoki połysk z ekstremalnymi lokami.

Wskazówka 9 – Pozwól sobie i swoim włosom na spokojny sen

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak uzyskać lśniące włosy na noc? Może nie jest to takie proste, ale jedną rzeczą, która może ci pomóc, jest zdobycie jedwabnych poszewek na poduszki. Jedwab jest dużo bardziej miękki i delikatniejszy niż inne tkaniny na poszewki na poduszki, co może powodować wysychanie i puszenie się włosów. Ponadto jedwab pomaga zachować wszystkie naturalne olejki, których potrzebują Twoje włosy, aby były lśniące i zdrowe. Podobnie jak w przypadku zmiany diety, przed zakupem poszewek na poduszki radzimy najpierw zbadać sprawę, na wypadek alergii.

Miękkie w dotyku, godne pozazdroszczenia błyszczące kosmyki? Są w zasięgu! Ciesz się machaniem wokół swojej jedwabistej grzywy po wypróbowaniu naszych najlepszych wskazówek i znajdź więcej porad ekspertów na naszym blogu, na przykład ten przewodnik po kręconych włosach Diy!