Jak liczniki osób mogą pomóc sprzedawcom obniżyć koszty energii

Globalny poziom zużycia energii nadal rośnie, aw tym przypadku craze wzrostowy nie jest tym, czego powinna szukać populacja ludzka. Według kilku wiarygodnych dostawców danych ilość dwutlenku węgla w atmosferze stale rośnie, a świat potrzebuje pilnej redukcji emisji CO2.

Emisje CO2 są główną przyczyną globalnych zmian klimatycznych, a każda pomoc ma znaczenie, jeśli chodzi o rzeczywistą różnicę. Oczywiście małe i średnie przedsiębiorstwa, a nawet większe korporacje same nie mogą być zmianą, a megakorporacje stoją za większością światowego przemysłowego CO2, ale bycie częścią rozwiązania znacząco pomaga, a ponadto napędza innych do podążaj swoimi śladami.

Twój pierwszy krok w kierunku pozostawienia lepszego śladu węglowego nie musi być wykonany z dnia na dzień ani duży. V-Rely posiada technologię, która pomoże Ci zmniejszyć zużycie energii, lepiej zoptymalizować wydatki na energię i być bardziej przyjaznym dla środowiska.

W tym artykule wyjaśnimy, w jaki sposób współczesne czujniki liczące mogą pomóc w zmniejszeniu zużycia energii w fizycznych lokalizacjach, a tym samym kosztów energii. Porozmawiamy również o korzyściach płynących z przejścia na zielono dzięki wykorzystaniu technologii.

Oszczędzanie energii

Odpowiednia technologia liczenia osób pomoże Ci określić, gdzie i kiedy Twój sklep może być bardziej wydajny. Nowoczesny czujnik do liczenia ludzi to niezbędny aspect inteligentnego budynku i klucz do oszczędzania energii. W idealnym przypadku licznik ruchu powinien być w stanie stwierdzić, kiedy pomieszczenie lub określona strefa nie jest zajęta i automatycznie wyłączać światła i inne urządzenia zużywające energię.

Jeśli Twój sklep nie znajduje się w inteligentnym budynku, możesz użyć pulpitu nawigacyjnego analizy odwiedzających, aby ręcznie śledzić strefy nieaktywne lub niezajęte i dowiedzieć się, kiedy zmniejszyć zużycie energii w tych konkretnych pokojach i miejscach. Być może mniej idealne, ale pod warunkiem, że masz niezawodny pulpit nawigacyjny, który może przekształcić dane w znaczące informacje, powinieneś być w porządku.

Im mniej energii marnuje Twój sklep, tym bardziej stajesz się przyjazny dla środowiska i pomagasz środowisku. Nie ma nic gorszego niż utrzymywanie włączonych świateł, grzejników lub klimatyzatorów, gdy pomieszczenie nie ma odwiedzających przez wiele godzin. Nie przynosi korzyści tobie, twoim pracownikom ani światu.

Zmień zachowanie pracownika

Czyny mówią głośniej niż słowa. Poinformowanie pracowników, że zamierzasz iść na zielono, z pewnością pomoże w zmniejszeniu zużycia energii, ale identical słowa nie załatwią sprawy lub tylko do pewnego stopnia pobudzą ludzi.

Pokazanie swojemu zespołowi, że zależy Ci na byciu przyjaznym dla środowiska, zaczyna się od podjęcia rzeczywistych kroków, które mogą zobaczyć. Inwestowanie w nowoczesnych ludzi liczących samą technologię nie zaprowadzi Cię tam, ale to dobry początek.

Jako kierownik lub właściciel sklepu możesz monitorować zużycie energii, przygotowywać raporty i pomagać członkom zespołu dowiedzieć się, w jaki sposób firma może być bardziej wydajna energetycznie i działać ekologicznie.

Zoptymalizuj informacje o przydziale personelu i obłożeniu

Wiedza to potęga, a liczniki ruchu dostarczą Ci całą potrzebną wiedzę na temat Twojego handlu detalicznego. Kiedy Twoja firma jest najbardziej aktywna, które strefy przyciągają więcej klientów i jak możesz zaspokoić potrzeby klientów za pośrednictwem swoich pracowników?

Posiadanie dodatkowego pracownika lub dwóch, kiedy w rzeczywistości go nie potrzebujesz, drastycznie zwiększy wydatki energetyczne Twojej firmy. Nawet zautomatyzowane systemy, takie jak ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja (HVAC) wszystko uruchamia się, gdy ludzie są obecni. Kiedy nie wzywasz dodatkowych rąk, nie tylko płacisz im wynagrodzenie i dodatki, ale także zwiększasz koszty operacyjne.

To samo dotyczy Twoich klientów i ich podróży po Twoich fizycznych lokalizacjach. Możesz zoptymalizować automatyczne systemy oświetleniowe i pogodowe na podstawie informacji o obłożeniu, aby zaoszczędzić energię i pieniądze. Znajomość i zrozumienie potrzeb Twojego sklepu pośrednio sprawi, że będzie on bardziej energooszczędnym miejscem pracy i bardziej ekologicznym.

Lepszy ślad ekologiczny i szczęśliwsi ludzie

Nie tylko zmniejszysz koszty, ale także będziesz mieć szczęśliwszych pracowników i klientów, gdy będziesz podejmować decyzje biznesowe oparte na danych. Możesz wydać małą fortunę na systemy HVAC i nadal mieć niepożądane miejsce pracy.

Rozwiązania do liczenia osób mogą pomóc w zapewnieniu idealnego środowiska pracy, poprawie produktywności, obniżeniu kosztów operacyjnych i zużyciu energii. Bądź mądry ze swoimi zasobami i upewnij się, że każda podejmowana decyzja jest opłacalna zarówno dla Ciebie, jak i dla ludzi, którzy przychodzą do Twojej firmy, czy to pracowników, czy klientów.

Które firmy mogą skorzystać z liczników ruchu?

Zasadniczo każda firma detaliczna, która chce stać się bardziej przyjazna dla środowiska i zmniejszyć zużycie energii, może skorzystać na posiadaniu niezawodnych i dokładnych liczników ruchu. Poniższy film wyjaśnia, w jaki sposób liczniki osób mogą zapewnić Ci przewagę nad konkurencją, jednocześnie zmniejszając emisję dwutlenku węgla i koszty.

Mówiąc bardziej konkretnie, muzea i biblioteki, centra handlowe, supermarkety, salony wystawowe, banki i hotele mogą jak najlepiej wykorzystać tę technologię i drastycznie obniżyć koszty.

Nie oznacza to oczywiście pominięcia małych i średnich organization. Ludzie, którzy dobrze liczą, pomogą Ci rozwinąć firmę i szybko zyskać, ale miejsca takie jak muzea i inne złożone budynki mogą po prostu lepiej wykorzystać tę technologię, jeśli chodzi o ekologię. Powiedzmy, że kierownik muzeum może pokazać, jak dobrze muzeum jest prowadzone i wykorzystać ekologię do zbierania funduszy i grantów.

Wniosek

Jeśli chcesz być zielony, liczy się każdy mały krok. Poznaj swój sklep, poznaj swoich pracowników, a co ważniejsze, poznaj zachowania klientów, aby dowiedzieć się, jak możesz zmniejszyć ślad węglowy swojego sprzedawcy detalicznego. Obniż rachunki za energię, stań się bardziej wydajny i jednocześnie dbaj o środowisko.

Leave a Reply