Huda Beauty Glow Coco nawilżająca mgiełka

Huda Beauty Glow Coco nawilżająca mgiełka

Mgiełka nawilżająca Huda Elegance Glow Coco Hydrating Mist to produkt, o którym bardzo rzadko słyszysz, ale postanowiłam sięgnąć po niego w jednej z częstych wyprzedaży na stronie Huda Attractiveness.

Kiedy zamawiasz ze strony internetowej Huda Magnificence, produkty są teraz wysyłane z Wielkiej Brytanii, więc zamówienia są dostarczane bardzo szybko. Tymczasem wcześniej zamówienia były wysyłane z Dubaju i dostawały się dopiero po pewnym czasie. Ponadto wysyłka jest teraz o wiele bardziej przystępna cenowo, ponieważ produkty są wysyłane na terenie Wielkiej Brytanii.

Huda Beauty Glow Coco nawilżająca mgiełka

Co to jest nawilżająca mgiełka kokosowa Huda Attractiveness Glow?

Mgiełka Glow Coco Hydrating Mist zapewnia niesamowite korzyści płynące z mleka kokosowego i wody kokosowej z odrobiną oleju kokosowego – wszystkie te składniki koją, zmiękczają i równoważą skórę bez uczucia tłustości i ciężkości. Stosuj przed makijażem, aby nawilżyć skórę, po makijażu, aby utrwalić wygląd lub w ciągu dnia, aby skóra była odświeżona.

Huda Beauty Glow Coco nawilżająca mgiełka

The Huda Elegance Glow Coco nawilżająca mgiełka jest 30 złi zawiera 100 ml produktu w białej plastikowej butelce, z bardzo drobnym dozownikiem, który nigdy nie pozostawia uczucia przemoczenia, jak to robią niektóre spraye do ustawiania i mgiełki do twarzy.

Ta mgiełka do twarzy jest sprzedawana jako produkt 3 w 1, który można stosować przed nałożeniem makijażu, aby zagruntować skórę, może być używana do „utrwalania” makijażu, a także do natrysku odświeżającego skórę.

Huda Beauty Glow Coco nawilżająca mgiełka

Chociaż jest opisywany jako spray do ustawiania makijażu, nie ma to żadnego wpływu na trwałość makijażu. To raczej spray do pielęgnacji skóry, a nie do makijażu, i ma najsmaczniejszy, autentyczny zapach mleka kokosowego, którego po prostu nie mogę się nacieszyć.

Jeśli wypróbowałeś Pixi Milky Mist, Huda Magnificence Glow Coco Hydrating Mist jest w rzeczywistości bardzo podobna. Działa kojąco na skórę i jest przyjemnym dodatkiem nawilżającym w ramach mojej rutynowej pielęgnacji skóry.

Jeśli masz bardzo suchą skórę (tak jak ja) i szukasz tremendous nawilżającej mgiełki do twarzy, zwłaszcza gdy zbliża się zima, Dr Jart+ Ceramidin w kremowej mgiełce będzie lepszą opcją. Niesamowicie pachnie i wspaniale zmiękcza skórę.

U nas znajdziesz nawilżającą mgiełkę Huda Magnificence Glow Coco tutaj.

Wszystkie produkty prezentowane na Gemma Etcetera. są próbkami PR lub prezentami, chyba że zaznaczono inaczej. 10 post może zawierać linki partnerskie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz moje Zastrzeżenie na pasku nawigacyjnym.

Gemma itp.

Cześć, nazywam się Gemma i jestem autorem GemmaEtc.com. Mam prawdziwą obsesję na punkcie piękna i uwielbiam pisać o wszystkim, co ma związek z pięknem. Oprócz Gemma And so on. jestem również właścicielem MakeupMuddle.com i uwielbiam dzielić się swoimi przemyśleniami i odczuciami na temat produktów kosmetycznych i lifestylowych.

Znajdź mnie na: Net

Leave a Reply