Nazwa: Alton Mason

Wiek: 24

Miasto rodzinne: Feniks

Teraz żyje: Pokój w hotelu na Decrease East Facet na Manhattanie, chociaż zwykle podróżuje. „Mieszkam w Terminalu 2 w Delcie”, powiedział żartobliwie. „Tylko ja i moja walizka!”

Bilet do sławy: Pan Mason jest aktorem, filmowcem i modelem znanym z robienia again flipów i innych akrobatycznych ruchów na wybiegu dla Louis Vuitton, Gucci, Versace, Valentino i innych dużych wytwórni. Oprócz bycia modelem roku przez Models.com przez cztery lata z rzędu, pan Mason był pierwszym czarnym modelem męskim, który chodził na pokazie Chanel. „Teraz reprezentuję tak wiele osób, które mogą identyfikować się z moją historią, moją wizją, moją kulturą i mną” – powiedział. „Możliwość otwierania drzwi to przywilej”.

Duża przerwa: Pan Mason studiował aktorstwo w American Musical and Remarkable Academy w Los Angeles i odbywał staż u choreografki Laurieann Gibson, kiedy został odkryty przez agentkę modelek na Instagramie w 2015 roku. ważny method: Yeezy Period 3, który odbył się w Madison Sq. Back garden. „Ten method wydawał się transcendentalny” – powiedział. „Opuściłem 10 software, dostałem kawałek pizzy za dolara i poleciałem z powrotem do LA z jaśniejszą wizją poziomów, które mogłem osiągnąć”.

Najnowszy projekt: W styczniu pan Mason chodził u Virgila Abloha ostateczna kolekcja dla Louisa Vuittona w Paryżu. „Virgil był dla mnie jak brat w tej branży”, powiedział. „Dał mi platformę, abym błyszczała i wierzyła we mnie, a bycie w tym hołdzie naprawdę uderzyło w dom”. Pan Mason przypomniał, jak Pan Abloh zachęcił go do wykonania swojego charakterystycznego ruchu na wybiegu na pokazie w Paryżu w 2019 roku. „Za kulisami, kiedy zszedłem z wybiegu, podszedł do mnie i powiedział: „Chcę, żebyś tam poszedł i coś zrobił” – powiedział Mason. Ubrany w fioletowy jedwabny garnitur, wykonał egzekucję Seria salta w tył. „Virgil wrócił i powiedział: „Zabiłeś to!”

Następna rzecz: Pan Mason debiutuje jako aktor w Biografia Baz Luhrmanna „Elvis”, w którym gra Small Richarda. Pan Luhrmann spotkał pana Masona na gali rozdania nagród GQ Australia 2019, gdzie pan Mason wygłosił przemówienie, które zrobiło wrażenie na reżyserze. Rozpoczęli rozmowę na afterparty i pan Mason wkrótce został obsadzony w filmie. „Składam hołd takiej legendzie, takiej ikonie – komuś, kogo ucieleśniam istotę” – powiedział.

Porusza się jak Michael Jackson: „Dorastałem z grupą czarnych kuzynów na Południu i zawsze tańczyliśmy w salonie i oglądaliśmy Michaela Jacksona” – powiedział. „Wiele momentów, w których widzisz mnie poruszającego się po wybiegu, jest naprawdę spontanicznych jest improwizowany, nigdy choreografowany. To tylko uczucia, które do mnie przychodzą i pozwalam im wszystkim uwolnić.”