FotografiaHelen Janneson Bense

LokalizacjaOvolo Nishi | Lake Burley Griffin – Canberra (ACT)

Wciąż trudno uwierzyć, że to był mój pierwszy raz od ponad 2 lat, kiedy opuściłem WA! 10 blog jest częścią 1 mojej niesamowitej podróży, jednego z najbardziej oczekiwanych zjazdów rodzinnych. Zanim wyprzedzę siebie, chcę podzielić się moim wspaniałym pobytem i wrażeniami w luksusowym, butikowym hotelu Ovolo Nishi.

Tylko rzut kamieniem od lotniska, idealnie zlokalizowany w Canberra CBD, w pobliżu kultowych zabytków i spektakularnej przyrody, Ovolo Nishi stał się moim numerem jeden na pobyt w hotelu w Canberze i nie mogę się doczekać ponownej wizyty.

Już od chwili, gdy zbliżysz się do hotelu, będziesz inspirować się kreatywną architekturą i detalami projektu. Klatka schodowa była nie tylko miejscem wejścia, ale także dziełem sztuki, którą ludzie szli powoli i celowo, napawając się cudem tego dzieła. Uwielbiam takie kreatywne przestrzenie, które inspirują do wewnętrznej kreatywności. Byłem pod wielkim wrażeniem wielu specjalne korzyści mojego pobytu, od mini baru all inclusive, całodzienne przekąski + torba z łupami, korzystanie z roweru, wliczone śniadanie, bezpłatny napój w godzinach towarzyskich, uprzejma obsługa, butelki na wodę roślinną (tak, bez plastiku!), do hotelowej restauracji Potworna kuchnia, który jest całkowicie wegetariańską restauracją. Uwielbiałem przytulną, ale ekspansywną atmosferę hotelu i wszystkie zabytkowe akcenty. Czułem się domowo i było to miejsce, w którym mogłem naprawdę odetchnąć i zrelaksować się.

Zdecydowanie jedną z najbardziej nieoczekiwanych radości było wynajęcie w hotelu hulajnogi elektrycznej i opłynięcie jeziora Burley Griffin. Uwielbiałem swobodę jazdy i odkrywania. Oglądałem balony na ogrzane powietrze unoszące się na tle pastelowego nieba wschodzącego słońca i doświadczyłem absolutnie magicznej ciszy nad jeziorem o zachodzie słońca.

Moje dni były wypełnione emocjami i oczekiwaniem, gdy podeszłam trochę bliżej, aby ponownie zobaczyć moją rodzinę. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się z wami częścią 2 mojej podróży. Wkrótce!

Z miłością i wdzięcznością,

Helena xx